Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

sroczka no raczej w najbliższym czasie do władzy nie dojdą ja nigdy nie byłam za sld a tu proszę zaskoczyli mnie że tak bardzo są za in vitro, tak czy siak ja też jestem coraz bliżej tego zobaczymy jak bedzie jeśli będzie trzeba mam nadzieję, że uda mi się podejść w tym roku. Gdyby nie kasa przystąpiłabym od razu nawet bym się w IUI nie bawiła ale jednak jest to ogromna kwota dla zwykłego przecietnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek no w końcu się odezwałaś, no to miałaś ciekawe chwile - masakra najważniejsze jednak że wszystko dobrze sie skończyło mam nadzieję, ze już do końca będzię bezproblemowo i spokojne:) ps. a wiesz że 4 lipca w poznaniu jest faith no more na malcie mam nadzieję, że pokażą w telewizji to chodziaż nagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Lena, dzięki za info, Faith No More w PL!! Kurde, kiedyś już byli a ja nie mogłam pojechac bo tobył mój pierwszy dzień pracy. Fuck!! A teraz z oczywistych powodów nie ma mowy. Ale oczywiście będę do szukać w TV. Lena, IVF jest rzeczywiście drogi, nie ma co ukrywać, mnie zmasakrował finansowo, ale kto by na to patrzył teraz jak bąbel rośnie i ma wyraźnie zamiar iść dzielnie do przodu :) ale oczywiście jak się nie ma to się z kosmosu kaski nie stworzy, coćby nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Lena, Faith No More w Polsce!! A ja znowu nie mogę pojechać z oczywistych powodów, no ale może rzeczywiście będzie w TV, to też obejrzę!! IVF jest drogi, bardzo, jak się nie ma kaski to oczywiście staje się nierealny, IUI jest dużo tańsza, nie ma co. Jeśli lekarze mówią Ci że ma sens robienie jej, to pewnie że rób, a później zacznij ewent. zbierać kaskę na IVF. A może się uda właśnie następna IUI ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek tak musiałam sama do tego dojść teraz wiem, nie ważne ile kasy to za sobą pociągnie skoro naturalnie nie mogę to nie zależnie od kasy doprowadzę to mam nadzieje do szczęśliwego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, coś się forum mi zawiesza, bo nie wysłało mi posta, skasowało mi go, przepisałam jeszcze raz co tam pamiętałam a tu oba siedzą, bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co jutro usłyszę od dr moze jeszcze do jednej podejde ale tylko do jednej do trzeciej napewno nie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek fajnie że się odezwałaś pytałam tu kiedyś o Ciebie no wcale sie nie dziwie ze się tu do nas nie odzywałaś bo miałaś na pewno sporo stresu ale najważniejsze że już wszystko sie ustabilizowało i życzę Ci oby już tak spokojnie było do samego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, różnią się, bo skracałam w nowym, bo mnie wkurzyło to że pierwszy mi wcięło :) a cos tam innego też dodałam :) hihi Ja w sumie tylko do jednej IUI podeszłam, jakoś w nie nie wierzyłam za bardzo. Jeśli masz jeszcze ważne wszystkie badania a kaski na IVF jeszcze nie to jasne że jeszcze jedna IUI ma sens. ja po pierwszej od razu poszłam na ivf bo jeszcze badania były wszystkie wazne, a liczyłam się od początku z IVF finasowo (choć nie myslałam że to będzie az tyle, ale trochę się w czasie rozlożyło, więc jakoś się ogarnęło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wyszło u Ciebie o ile można zapytać aha i z jakiego wzgledu dr zdecydował się na długi protokół u Ciebie choć słyszłam że ponoć jest lepszy niż krótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie badania razem z IUI i stymulacją przed IVF, później zabieg, leki etc. ponad 18 tyś Długi protokół to chyba ten standardowy, nie wiem kiedy się robi krótki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to nieżle dużo kurczę:( to ja tak liczyłam ze 13 ah to zobaczymy w każdym razie maluch jest i to najważniejsze:) ja dziś już zmykam dzięki za info dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, ja chyba już w kimę idę, zaraz skończą się karne w meczu, a wtedy to już szybciutko do wyrka. Odezwę się jutro jakbyś chciała o coś spytac :) Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek, cieszę sie ze sie odezwałas:-) Ale przede wszystkim cieszę sie, ze wszystko jest już w porządku. Pojawiło sie serduszko. Cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek widze ze przeszlas bardzo trudne chwile,ale juz wszystko bedzie teraz dobrze.juz jest dobrze,a bedzie jeszcze lepiej.tez bym sobie marzyla zeby mi sie poukladalo tak jak Tobie.ale okaze sie jutro...moze moze...ja wciaz w to wierze.ale biore tez poprawke na to, ze jak nie,to nastepny raz bedzie,i on bedzie udany.BO BEDZIE TAK JAK JA CHCE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dzidziekk mam nadzieję i ja cały czas , ze będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli kochana. Bafiorek cieszę się , że dzidzia rośnie oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy!! Biorę prognove-31 dzień czekam na dawczynie komórki Zauważyłam dziś jakieś różowe plamienie nie wiem czy coś nie tak,jak na złość już po konsolacji tel. mojej pani doktor i wo-gule po umawianiu konsultacji. jeśli słyszałyście coś na ten temat dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza A nie możesz z innym dr skontaktowac sie z kliniki, Ja nie pomogę nie mam pojęcia o tym leku, może igrek jak przeczyta by coś podpowiedziala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - witaj ! Nie chcę Cię straszyć, ale ja tak miałam, tylko że wcześniej.:/Około coś dni, kiedy miałby być normalnie @-czyli 2628 dc.Krwawienie delikatne,a potem się rozpędziło i plamienie kilka dni. To popuszcza endo i ja nie powinnam mieć transferu.Dr Zamora też tak uważał.To mogła byc przyczyna jego niepowodzenia. Bo zwiększyła mi dr lek o 1 tabletkę jeszcze dziennie do 4 sztuk, a potem dodała jeszcze plaster Systen 50-przeszło po kilku dniach, ale niestety to już wtedy nie jest dobry moment.Lepiej poczekać na nowy cykl, dlatego teraz już jestem mądrzejsza i Zamora będzie robił tak, bym w ogóle nie czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:-) Ja właśnie wyszłam na jakiś lunch. Mega ciepło. Mysza, zadzwoń do NOVUM nawet jeśli nie ma konsultacji. Powiedz na recepcji co sie dzieje i któraś z nich pójdzie na konsultacje do Twojej dr. Ja tak zrobiłam jak miałam jakieś bakterie w posiewie przed IUI. Tak będzie najlepiej. Hej Malwi. Tak, powoli sie za to zabralam. Wózka szukam na Allegro. Komode z przewijakiem i łóżeczko zamowilam teraz, bo był upust 15%. Zaznaczyłam, ze chce aby był dopiero za 8 tyg. W smyku są teraz wyprzedaże na ubranka, więc kupiłam 4body z długim rekawem i spodnie:-) Ostatnio byłam z koleżanka w lunpexie o tam znalazłam przepiekne kurteczki i butiki. Jak nowe. Kupiłam tez tam skarpetki i czapeczki jeszcze z metka. A jak u Ciebie, Malwi? Kupujesz cos juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwoniłam się na recepcie, o 17 mam dzwonić do Starosławskiej igrek piszesz że teraz nie będziesz czekać- to dobrze bo ja to już 4raz jestem na tej liście i zawsze czekam prawie do ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - daj znać, jak będziesz po rozmowie, bo ciekawa jestem ! Wiesz-ja dopiero po 1 nieudanym niestety tym transferze jestem.:/ I 2 raz czekam na tej liście rezerwowej-już minęło 3 tygodnie dopiero. Ja nie mogę czekać na dawczynię, bo mi aż tak dobrze to endo nie rośnie i popuszcza mi potem, więc dr Zamora ma tak mi to wszystko ustalić i się pytać w lab, aby telefon od Nich zgrał się z moją gotowością i odpowiednio wcześnie mam już przyjmować lek. Za dużo opisywania... Chodzi o to, że jak zacznę brać Progynovę, to już między prawdopodobnie 7 a góra 15 dc. mam mieć komórki.I dr Zamora ma to tak ustalać i sprawdzać, by tak było.Bym nie brała aż tak długo tego leku, bo potem mi endo popuszcza, a dr mówił, że jak nawet się zwiększa lek, a endo nie jest grube normalnie ( to znaczy, że aż tak nie rośnie ), to on po lekach też rewelacyjnie nie urośnie, tylko do pewnego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać! a powiedz mi jeszcze jaką miałaś grubość endometrium,bo ja to od 7 do 11 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) mysza no dobrze że bedzie konsutacja dowiesz sie wszystkiego i będziesz spokojniejsza dzidziek trzymam kciuki za JUTRO!!!!!!!!!!!!!!! malwi,michaline teraz to macie super czas chodzenie i kompletowanie dla dzidzi ach ale sie rozmażyłam.... a mnie tata dzisiaj na pizze zabrał obżarłam się jak świntuch i teraz nic mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Lena jestem, pytaj. Szcześliwa mama, sorka, wczoraj jakoś nie zauważyłam Twojego wpisu, nie wiem czy to przez to że strona się coś cięła. Dzięki za miłe słowa wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×