Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

i tak jak piałaś igrek nici z transferu, kazała mi leki odstawić. I znowu wszystko od nowa ,masakra. a jak by było mało to jutro przyjeżdżają dwie ciężarne szwagierki zapowiada się Cieszki weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - ja miałam 8,9 mm w środę, a w sobotę był transfer, więc zapewne niewiele już mi urosło.:/Czyli widzisz-Ty też nie masz za grubego.:(Kto jest Twoim lekarzem prowadzącym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158- ja wiem, że to jest bardzo przykre, ale spójrz na to z innej strony ! Popatrz-ja miałam ten transfer "niestety",dr Dobek mnie faszerowała lekami-większe dawki i inne dodała i co ??? I jedno wielkie gó....o !!! Po co było to robić ? A pamiętacie dziewczyny, jak już chciałam sobie ten cykl wtedy odpuścić jak plamiłam ? A tu dzień przed 35 dc. miałam telefon i na biega do dr na usg sprawdzać endo itd. Nigdy w życiu takiej powtórki.:-/Po co mi to było ? Trzeba na spokojnie i wszystko musi być perfekt. A ja straciłam nerwy, kasę...same wiecie zresztą, jak to ze mną było. Gdyby dr Zamora był moim lekarzem już wtedy---nie doszłoby do takiej pomyłki.:--/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza przykro mi choć myślę podobnie jak igrek czasami lepiej poczekać żeby było dobrze i by był upragniony efekt wiem co czujesz ja miałam mieć IUI w maju nie doszło do niej, poźniej czerwiec powtórka z rozrywki także tłumaczę sobie może to jakiś znak może to nie był mój czas - głowa do góry!!!!!! bafiorek może ja już Cie o to pytałam jeśli tak wybacz że się powtarzam heheheh bo w stopce masz że nasienie ok coś mi się kojarzy że to Wy z M nie chcieliście już II IUI co w ogóle mówił dr w Waszej sytuacji o powodzeniu IUI chyba że mi się coś pokręciło i on obstawał za IVF? nie wiem czy to jakoś logicznie napisałam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie co mówił o powodzeniu tylko chodzi mi o zasadności wykonywania IUI u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. A ja dzis totalny swirek mam w glowie. czuje dziwne uczucie w podbrzuszu...takie no nie wiem- napiecie w brzuchu jak przed @ tylko bez bolu, i nie moge wciagnac go,ja go wciagam, a on ani drgnie. tylko kluje mnie tak krociutko co jakis czas prawy jajnik, czasem lewy...ciekawa jestem co sie tam dzieje:/ niepewnosc jest najgorsza...zrobilam sobie tescik bo znalazla, i dzis sa dwie grube krechy...ale to nic, przeciez mogla mi ta betka przyrosnac, tylkoi tak moze byc malo. no nic, nie zaprzatam Wam glowy do jutra.a jutro napewno dam znac:) Trzymajcie sie Kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziek trzymam za Ciebie mocno kciuki wierzę że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny,może znowu bym straciła kasę nerwy i czas... Moim lekarzem jest dr.starosławska -może ona teraz tesz po tym plamieniu inaczej podejdzie do sprawy,może też to przyspieszy dzięki dziewczyny!! dzidziekk czekam na dobre wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIchaline - dzięki ! Doczytałam. A u mnie nic ciekawego...czekam, czekam i jeszcze raz czekam.:/ Próbuję sobie jakoś zająć czas.Zajęłam się moją 2 pracą, no bo kasa potrzebna. Chodzę na zakupy, by sobie humor poprawić, oglądam mecze, słuchać Gunsów i już nie mogę się do czekać Ich koncertu. Jutro sprzątam, by móc w sobotę cały dzień się opalać i nic nie robić.Już wczoraj się zaopatrzyłam w krem z filtrem. A co u Ciebie ? Jak malutka ?? Kopie już ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja na razie jeszcze czekam z wyprawką tzn . oczywiście nie mogłam sobie odmówić i kupiłam pierwsze śpioszki :D. Ale pomału zacznę, bo u mnie podwójne koszta wiec muszę je rozłożyć w czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, czasami coś mi sie przelewa w brzuszku. Ale na kopniecie jeszcze za wcześnie. Mam lozysko na ścianie przedniej, co oznacza skabiej odczuwalne ruchy. Może za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- pierwszym razem miałam 2 zarodki od 2różnycz kobiet a drugim razem na 2 zarodki zapłodnił się jeden A wo gule pierwszym razem kiedy czekałam na dawczynie dostałam 2 komórki które się nie zapłodniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze:-) dziękuje, ze pytasz. Rosnę :-) Brzuszek spory. Przytylam, szczególnie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Kordianka czy ty teraz pracujesz? Moja siostra w przyszłą środę ma cesarskie cięcie i będę w twoim szpitalu. Mogłybyśmy się spotkać choćby na chwileczkę jak miałabyś czas i ochotę. Michaline ja pierwsze ruchy poczułam w 15 tygodniu ale nie mogłam uwierzyć że to już malutka. Potem w 17 zaczęła wiercić się już jak szalona. Ale mam koleżankę, która jeszcze w 30 tygodniu nie czuła ruchów dziecka a malec urodził się cały i zdrowy. Tą były cudowne chwile:) Ja też dużo ciuszków kupiłam "na ciuszkach" i dalej kupuje. Ubranka są śliczne, super jakości i wcale nie zniszczone więc po co przepłacać. Buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, Mi dr na usg polowkowym tydzien temu powiedziała, ze skoro lozysko mam na przedniej ścianie to muszę poczekać jeszcze 2-3 tygodnie. Z dzidzia wszystko w porządku na szczęście :-) Tak, w lumpie jest pełno praktycznie nowych ciuchów ale trzeba dobrze trafić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a Ty jak się czujesz ? Dobrze ?? Przytyłaś już ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha - a czy Ty za każdym razem płaciłaś taką dużą kwotę,czy przy następnych transferach jest inaczej ? I jak długo zawsze czekasz na telefon z lab, że już na tej liście głównej jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek mam ciągle zgagę ,ale mam już na nią lekarstwo i pomaga na szczęście i codziennie boli mnie głowa , ponoć to normalne. A tak poza tym jest ok, mdłości nie mam i mam więcej energii. Ja na razie przytyłam niecałe 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×