Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

OGŁOSZENIE Redakcja „Pytania na śniadanie TVP2 szuka pacjentki, pacjenta lub pary, którzy zgodziliby się w programie opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z finansowaniem leczenia, brakiem wsparcia ze strony państwa w tym obszarze, kłopotami, jakie się pojawiały, ale też sposobami na zgromadzenie funduszy. W materiale będzie też wypowiedź lekarza i naszego Stowarzyszenia. Celem felietonu jest pokazanie tematu z perspektywy ludzi i prawdziwych problemów, a nie dyskusji politycznych (będzie w stylu telewizji śniadaniowej nie będzie kontrowersyjny). Dziennikarka przekaże też wszystkie szczegóły spotkania i pytanie wcześniej. Materiał zostałby wyemitowany 5 lipca. Numer kontaktowy: 799 673 649 Może ktoś się zgłosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede sie rozpisywac bo chyba wszystko juz zostało napisane w temacie ale jedno mnie zastanawia dlaczego Zawiedziony zamiast uderzyc bezposrednio do Kliniki z pretensjami uprawia spychologie problemu tutaj na forum. Czy to my mamy za Niego zalatwic problem złej obsługi przez lekarza? Badz jak wspomniana przez Ciebie "malkontentka" protestuj głosno i wyraznie a nie cichcem na tym forum. Idz do własciciela kliniki i wyłóz mu dokładnie to samo co nam tutaj a nie licz na cud ze ktos przyoadkiem to przeczyta i cos sie zmieni. Dzieki takim jak Ty wlasnie nic sie w tym temacie nie dzieje bo zamiast zglosic reklamacje od razu to wolisz pisac tutaj. I nie dziw sie ze Cie dziewczyny wysylaja do wszytskich diabłow bo za przeproszeniem takie nudzenie nic nie wnosi. Lepiej gdybys napisal ze zle cie obsluzono zgłosiłęs swoje niezadowolenie do wlasciwej osoby bo chcesz by Twoja zone leczono własciwie bo na to zasługuje i za to płacisz. Mimo ze wiele Twoich poglodow do mnie przemawia to Twoja postawa juz nie bardzo. Mam nadzieje ze sie jednak zdobedziesz na odwage i zglosisz swoje pretensje bezposrednio do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedziony - a gdzie w Lublinie ? AbOvo odradzam...straciłam tam wiele lat.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeBe_XX - mój M też był pewny, że nam się uda 1 transfer. Ja nie byłam aż tak i co ... nie udało się i bardzo to przeżył ! Mówi,że 2 raz już tak bardzo nie będzie go pewien.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa pięknie to napisałaś.....nic nie ma piekniejszego niz zobaczyc swoje dziecko i zobaczyc w jego oczach własny kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedziony - nie czarujmy się.Ja wątpię, czy ktoś z szefostwa Kliniki ma czas na czytanie takich forów.Poza tym wątpię czy Oni wiedzą o tym, że są u Nich lekarze, którzy mają aż takie złe opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi-jeszzce nie dzwoniłam do dr W jutro robię druga bete HCG i zobaczymy jak przyrasta i wtedy do niego zadzwonię.Mam zamiar sie umówić na usg w 25 dpt do niego ,bo dr L jest na urlopie a nie mam zaufania do pozostałych lekarzy.Kiedy zkałada lekarz kartę ciązy? Po pierwszym wynkiu raczej wygląda ze jedna kropka została ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zawiedziony w pewnym sensie ma racje i mysli tak jak mój M . My kobiety zupełnie inaczej podchodzimy do tego typu problemów . Każdy opisuje swój przypadek i td . Nie powiem , że ja równierz jestem przygniebniona tym co mnie spotkało . A przecierz to dzięki Wam , ja powiedziałam swojej dr o podwyższonych hormonach tarczycowych . Po zrobieniu na własną rękę badań tarczycowych pani dr endokrynolog obejżawszy moje wyniki badań powiedziała , że przynajmniej przez 2 miesiące powinnam brać euthyrox. I dopiero po zrobieniu badań powie czy wszystko jest ok . A przecierz to jest bardzo ważny hormon , który produkuje łożysko i td . A fakt jest taki , że Bebe ja nikogo nie mam zamiaru oskarżać . Poprostu mam żal , że od 2007 r jezdżenia nie zlecono mi tak ważnych badań . A przecierz niby to jest podstawa do IVF . Ale o tym już nie będę pisać , dla mnie ten rozdział został już zamknięty . Podejżewam każda z nas gdyby przeszła to co ja mniałaby do dr żal . Zawiedziony - proponuje dalej walczyc o swój upragniony cel . zmiana kliniki podejżewam nic nie da , proponuje zmienić dr . Wieże , że napewno traficie w dobre ręcę . Życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta witajcie widzę że zagorzała dyskusja ja pasuje.... rene jeszcze raz gratulacje:) kordianka mam nadzieję że wszystko będzie u Ciebie dobrze trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-Dzięki mam taką nadzieje , że i mnie kiedyś zaświeci słoneczko . a co tam u Ciebie słuchać ? Jak się czujesz ? Rene - ja bardzo dla ciebie kibicowałam , i się cieszę , że Tobie tym razem udało się . Będę za Ciebie i pozostałych dziewczyn trzymać kciuki oby ciąża przebiegała ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - hej ! Dzięki , umnie nic się nie dzieje biore nadal euthyrox i pózniej mam zrobić badania . Jak wyjdą ok to będziemy dalej działać . A co tam u Ciebie ? brzusio rośnie ? jak tam malutka daje troszeczke znać? Buziaki dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Twój M był zawiedziony jak mój . Ale nie wolno tracić wiary . Ja równierz mam swoje złe i dobre dni . Ale wieże , że Nam uda się . Pozdrowionka dla Was . Narazie dziewczynki , muszę wyłączyć internet bo nadchodzi burza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, dzięki.. Czuje sie dobrze i ukrywam sie Przed upalami. Cieżko je znoszę.. Tak, brzuszek rośnie i mała sie wierci. Narazie delikatnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato a dziękuje jakoś idzie widzę że zaczynamy być w klubie zmieniających lekarzy ja też dołączyłam zobaczymy co z tego wyjdzie, dodam że ja za Ciebie i inne dziewczyny trzymam mocno kciuki tak jak zawsze mówiłam zdania nie zmieniłam musi nam się udać ba uda nas sie i to jeszcze w tym roku!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Michalina , no tak te upały i mi dają weznaki . A co dopiero kobietkom w ciąży , muszą czuć sie fatalnie . Najwarzniejsze , że malutka zdrowo rośnie . Super , że czujesz jak tam malutka wierci się w brzuszku . Musi to byż fajne uczucie . Ja co prawda nie doznałam tego , ale moje koleżanki jak były w ciąży , to dotykałam ich brzuszków . Mam nadzieje , że ja i pozostałe dziewczyny które dzielnie walczą i nie poddają się doświadczą tego . lena, ja cały czas wierzyłam w swoją dr , ale po ostatnich wydarzeniach jakoś straciłam zaufanie .Mam nadzieje , że zmiana dr wszystkim Nam pójdzie na dobre . Ja równierz bym chciała żeby Tobie i pozostałym dziewczynom udało się w końcu . Mam nadzieje , że nie długo tak właśnie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline , tak myśle o dr Z , ale rozwarzam jeszcze dr Sz i W. Tym razem stawiam na panów dr . Chociarz cały czas wolałam kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - mi sie podoba podejscie dr Z do IGREK, on sie wydaje konkretny i dbajacy o interes swojej pacjentki, ja byłam u dr W raz ale nie byłam zadowolona za bardzo...ale moze własnie dlatego ze wole kobiety... a czuje sie juz coraz lepiej, mdłosci mi praktycznie przeszły i inne dolegliwości, teraz czekam na usg prenatalne, mam nadzieje ze u dzidzi wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Dziewczynki! Wiecie a Ja to właściwie nie poddałam się w walce o dzidziusia tylko dzięki mężowi,bo to on nigdy nie pokazał mi że jest zawiedziony kolejną nie udaną próbą,że musimy walczyć dalej bo przecierz parom które mogą mieć dzieci też na pstryknięcie palcami nie wychodzi od razu. Ja mam już 38lat i wiele z kobiet powiedziałaby że to już za póżno na dziecko, jaszcze nie wiem jak będzie do końca u mnie( trzymzm mocno kciuki ,aby się udało)ale ja cieszę się że się nie poddalam! I życzę Wam wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Byłam właśnie na wizycie. Stas jest zdrowy ma już 1166 gram. Gdyby nie dokuczala mi ogromna zgaga to byłoby super. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren to super niech mały rośnie. Weź ten Gaviscon w zawiesinie mnie przechodzi od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pewnie Wam też ciężko w ten upał... Wczoraj wróciłam ze szpitala, byłam 3 dni. Wyniki posiewu dobre, więc mnie wypuścili. Rany, myślałam, że już tam nie wytrzymam.. Wczoraj zaczął mi się już 27 tydzień. Z małą wszystko dobrze:) wierci się niesamowicie, ja to nazywam boksowaniem, a nie kopniakami :) Muszę się bardziej oszczędzać, bo jak popatrzyłam na te biedne dziewczyny na patologii ciąży, to zdałam sobie sprawę, że za mało odpoczywam i nie chcę znowu tam trafić. Chociaż są różne powody takiego leżenia. Leżałam z dziewczyną, która jest w tym samym tygodniu co ja, ma 39 lat i to jej pierwsze dziecko, ale zaszła naturalnie. Ona miała bóle w podbrzuszu. Agniren Super, że z synkiem wszystko dobrze i jaki duży już jest, ciekawe ile moja już waży. Mnie męczą skurcze nóg, najbardziej w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik HCG 11DPT W poniedziałek w południe-185 ,13DPT CZYLI DZIŚ RANO -270 chyba jest oki ?pomiedzy badaniami minęło 42 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo wpadłam w panikę troszkę ze za mało przyrosła ale jak mówisz malwi ze oki ....to mnie troszkę uspokoiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×