Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa , najwarzniejsze , że z kwiatuszkiem wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-ja Adele słuchałam już bardzo dawno, no bo na początku tamtego roku i tak się Jej wtedy obsłuchałam przez kilka miesięcy,że do tej pory nie mogę znieść już Jej głosu niestety.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lena 66 nie leczę się w nOvum bo mam trochę za daleko (jestem z B-B) Leczę się w Plast med w Katowicach:) Wczoraj (18dc) dowiedziałam się że mam 1 komórkę 19 mm , która jest gotowa do pęknięcia, więc dostałam choragon 1000j, endo 12,5mm. Dodam tylko że w tym cyklu nie brałam żadnych leków - tylko magnez :) Dostałam też leki rozpisane na następny cykl, bo dr stwierdził że szkoda czasu, a miał kilka przypadków że po wykupieniu wszystkich leków dziewczyny zachodziły:) ja raczej w to nie wierzę i wydaje mi się że trochę późno mam tą komórkę... no cóż pewnie @ też się przesunie. Dr przepisał mi od 2-6 dc clo i 6,7,8 dc Menopur potem e2 i zobaczymy, powiedział że jak będzie więcej tych komórek to możemy podejść do ivf i będę mogła potem jechać na wczasy :D hura!! sroczka84, malwi2983 ile i jakie brałyście leki że "wyhodowałyście" aż tyle komóreczek? Mi się wydaje że trochę mało tego mam przepisanego ... julciaa super że wszytko już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwkami - to nie są komórki, tylko pęcherzyki, której pękają i jak jest wszystko ok, to dopiero pojawia się w nich komórka po ich pęknięciu ! Pęcherzyk niestety nie = komórka.:/Może być tak, że jest pęcherzyk, a komórki brak ! Lato tak miała. Witajcie dziewczyny.:-)My po godzinie 11.00 jedziemy na ten koncert.;D Daleka droga przed nami, bo chyba coś ponad 4 godziny jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- życzę udanej imprezy Bardzo lubię muzykę Gunsów, ale Axl palnął kiedyś głupotę: "dla żydów i polaków grać nie będzie!!", ale głęboko mnie to uraziło, no cóż... bywa, ale muzę robią zajefajną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Miałam się odezwać wcześniej, ale miałam trochę pracy w domku i jeżdzenia do Novum. Dziś jeszcze ostatnia wizyta, potem transfer i zostaje mi tylko czekanie na wynik. Bardzo długie czekanie. Pani dr śmiała się ze mnie, bo nie chciałam transferu w piątek 13 i tak mi podała Choragon żeby się wstrzelić w sobotę. Chyba się udało bo wczoraj jeszcze pęcherzyk nie pękł. Transfer będę miał w osłonie antybiotykowej, bo w posiewie wyszły mi bakterie. Oby tyko rozmroziły się moje śnieżynki Chciałam się jeszcze was podpytać czy któraś dostawała receptę z N w lipcu? Byłam zdziwiona, bo wczoraj dostałam na 100% za wszystkie leki, a w kwietniu miałam zniżki np. na Luteinę. Być może Luteina teraz mi się nie należy bez zniżki, bo nie jestem w ciąży, ale antybiotyk to już ina kwestia. Czyżby lekarze z N brali udział w strajku? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasian w Novum ja zawsze dostaje recepty na 100 % ale teraz sie zmądrzyłam i na luteine biore od swojego gina, co 3zł to nie 28zł :) u kogo sie leczysz w N..? trzymam kciuki za transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, ja do tej pory w Novum też dostawałam Luteinę ze zniżką. Aż sprawdziłam stare paragony i tak jest. Za 5 opakowań mam kwotę 16 zł. A na 100% dostawałam tylko hormony w zastrzykach przy stymulacji. Lecze się u Zygler. Nie dziękuję za kciuki! Malwkami, transfer ze świeżych zarodków robią przeważnie 2 dni po punkcji, czyli w drugiej dobie życia zarodków. A z mrożonych robią trzeciego dnia po jajeczkowaniu, licząc że dzień owulacji to dzień zerowy. Można je podchodować i podać najdalej w 5tej dobie po owu. Albo można być bez owulacji i wtedy podaje się je jak odpowiednio urośnie endometrium po lekach. Czy ktoś się szykuje do punkcji lub crio w tym miesiącu? Chyba tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasian Ja tez na poczatku chodziłam do dr Zygler ale pamietam ze za 6op luteiny zapłaciłam jakies 130 zł, nigdy nie dostałam z Novum recepty ze zniżką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nareszcie jakiś ruch na forum . Fajnie. Malwikami ja brałam podczas stymulacji gonal . menopur i bravelle , ale teraz nie nie jestem w stanie ci określić w jakich dawkach. Pamiętam tylko , że dr L mówił , że im większa mieszanka leków tym lepiej rosną pęcherzyki. Julciaa fajnie , ze z maleństwem wszystko dobrze. Rozumiem , ze płci nie byli w stanie ci jeszcze powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - nie chcieli o płci za bardzo rozmaiwac powiedzieli ze mowia jak sa pewni zeby nie nastawiac niepotrzebnie pacjenta a na tym etapie bardzo łatwo o pomyłkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Kasian82-ja brałam recepty z novum w poniedziałek,miałam wszystko na 100% ,też się zdziwiłam, teraz będę znowu 16.07 to zapttam dlaczego bo wcześniej miałam zniżki! To ile płacicie za jedno opakowanie bo mi teraz wychodzi po15zł,trochę drogo zwarzywszy ze opakowanie wystarcza mi tylko na 3 dni, a jeszcze przynajmiej będę musiała brać przez 8 tygodni. Oczywiście piszę tu o luteinie. A zastrzyki Fraxiparine to chyba zawsze płaciłam 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, luteina podjęzykowa kosztowała 14,97 a dopochwowa 29,08. Opakowania po 30 szt. więc na 3 dni. Oczywiście w aptece koło Novum. Fraxiparine w zeszłym roku miałam ze zniżką, płaciłam chyba 30%, a teraz dr mi powiedziała, że zastrzyki kosztowałyby mnie jakieś 160zł, więc lepiej jak kupię Accard. Działa podobnie, a kosztuje jakieś 5 zł. i jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wczoraj za 3 op luteiny po 30 teb w op. zapłaciłam 9,60 zł a normalna cena na opakowaniu jest 29,08 zł ale ja recepte miałam od zwykłego gina z przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę musiała zapytać swojego rodzinnego może mi przepisze ze zniżką,właśnie dzisiaj się do niego wybieram bo dostałam dużo badań do zrobienia więc może na część z nich dostanę skierowanie a resztę zrobie u siebie w laboratorium bo jast duża różnica w cenie.Np u siebie za badanie hcg i progesteron płacę 60zł. a w Novum 98zł. a teraz dostałam całą listę do wykonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene A Ja na Hcg tez biore od zwyklego gina skierowanie, a co mi tam tyle skladek sie płaci to mozna ich troche wykorzystać, choć u mnie w lab. hcg kosztuje tylko 25 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83-no widać co laboratorium to ma swój cennik,a wiesz ja też zapytam czy na hcg dostanę skierowanie, chocaż teraz znowu w poniedziałek mam zrobic hcg i progesteron 2 goz. przed wizytą więc u siebie nie dam rady bo muszę 100km. dojechać!No ale te na które będę mogła dostać to będę brała bo składki rzeczywiscie płaci się nie małe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene Pewnie,że trzeba korzystać z naszych przywilejów, ja tez dziś żaluję ze w trakcie stymulacji przd punkcją, robiłam prawie wszystkie badania w przychodni u siebie i nie poszłam do rodzinnego po skierowanie, nawet za morfologie płaciłam, ale cóż mądry polak po szkodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa u mnie tak to wygląda: 9 lipca to był poniedziałek moje urodziny wraz z imieninami w tym wyjątkowym dla mnie dniu zabraliśmy do domku 3 maluszki krioTransfer w 18dc na cyklu naturalnym, Nic nie pisałam bo tak na prawde nikt nie wie o tym,że mamy już to za sobą, postanowiliśmy z M nikomu nie mówić, ale wy kochane tutaj uważam że zasługujecie na to żeby wam w końcu cioteczki oznajmić liczę na wasze wsparcie i kciuki aby to 3 podejście bylo dla nas szczęśliwe Jak na razie nic nie czuję, dzis mam troche nabrzmiałe piersi i glowa pobolewa od rana, Na tyle u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - bardzo sie cieszę i trzymam kciuki za powodzenie w takim razie&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Sylvia trzyma kciuki, żeby ten 3 raz był ostatni&&&&& Julcia , Rene dobrze że z Maleństwami wszystko dobrze :) cieszę się bardzo Michaline jaki widac jestes w dobrych rękach, naszczęscie to był fałszywy alarm. Igrek udanego koncertu :) Latoo ja nie miałam nigdy przepsanego acardu . Na co się go bierze? Dziś odebrałam wyniki anty-TPO: 57 prawie 2x więcej niż max, anty-TG: 74 , posiew ok Jutro mam wizytę u dr HS zobaczymy czy nie ma żadnej torbieli, i co ona powie na moje wyniki. Ja już jestem skołowana i nie wiem co mysleć i robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia83-trzymam mocno kciuki!!!🌼,czeka Cię teraz 12 długich dni do testowanka- cierpliwości! Monka26-dzięki bardzo. Ja byłam u rodzinnego i na część badań dostałam skierowanie.a na resztę spróbuję jeszcze jutro u ginekologa w przychodni. Zobaczymy! Dziewczynki-Te które szczęśliwie zaszły, czy Wy dalej na wizyty jażdzicie do Novum czy na miejscu u swojego ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..u mnie nic nowego no może oprócz tego ze czekam z niecierpliwością na pierwsze usg w 25 dpt mam je u swojego gina współpracującego z Novum . Malwi2983- czy ty dzwoniłas do Novum z wynikami HCG i usg po wizycie u drW.Kurcze nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia, malwi, monka,rene dziekuję za kciuki i wsparcie 😍 Wam też życzę spelnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki..u mnie nic nowego ,nie odczuwam jakiś specjalnych dolegliwości ciążowych.Czekam na usg w 25 dpt czyli poniedziałek.Niewiem czy mam jakieś badania na tą wizytę zrobić,dr nic nie mówił.hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×