Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Jakoś tak zapachniało dawnym forum-bardzo to miłe. Fajnie, że się odezwałyście i że u was wszystko dobrze. Malwi gratuluję ogromnie. Duzi chłopcy. Koniecznie wyślij zdjęcia. Karinka ja zawsze chętnie obejrzę twoją królewnę więc mnie nigdy nie pomijaj. Lato dobrze, że jesteś. Ja wciąż mocno trzymam kciuki. Ewuś miło mi bardzo. Daje mi ta moja panna w kość ale po kimś to musiała odziedziczyć więc nawet nie mogę być na nią zła:) Julcia juz nie długo i ty pochwalisz sie swoim szkrabem.Jak ten czase leci. Igrek miło że się odezwałaś. Monka pogłaszcz brzuszek od cioci meny. Tęskniłam za taką atmosferą na forum. Mam nadzieję, że to nie tylko na czas świąt:) Ja wciąż czytam choć po tych ostatnich dziwnych wpisach nie zawsze się odzywam.Wiecie, że kibicuje wam bardzo mocno. W nowym roku będę w novum więc może uda się zorganizować jakieś spotkanie.Wracam po moje skarby:) Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po świętach Mena- ja też miałam transfer 18 grudnia , dla ciebie okazał się szczęśliwy może u mnie też tak będzie . Umnie 9dpt już mi się panika włączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANTOO: dzisiaj zrobiłam betę, to mój 12 dpt, mam nadzieję, że to nie za wcześnie, ale z tego co czytałam to dziewczyny już w tych dniach robiły betę. Wyniki mam mieć wieczorem, wracając z pobrania krwi zachaczyłam o aptekę i kupiłam testy ciążowe i tak mnie kusi żeby zrobić :). Od 9 dpt zaczął mnie bardzo boleć brzuch i tak było do wczoraj, dzisiaj już nic nie czuję. Boję się, ale co ma być to będzie już tego nie zmienię. A Ty jak się czujesz? kiedy planujesz testować? Rozumiem co czujesz, bo ja już od 3 dni nie mogę spać, a wczoraj już zaczęłam panikować..No ale musimy czekać, oby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy - ja tylko między 4 a 5 dpt czułam jakby @ jakby cos tam się działo a teraz nic ani brzuch ani gl.owa mnie nie boli tylko z tego wszystkiego najbardzej piersi bolą. Trzymam za Ciebie kciuki daj znać wieczorkiem . PS. Ja chyba zrobię w sobotę to będzie 11dpt. jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JankoMUZYKANTOO: mnie w 5dpt też bolał brzuch, piersi cały czas czuję i bardzo dużo siusiam. Normalnie nawet 2 razy w nocy wstaje do toalety, zazwyczaj mi się to nie zdarza. Myslę, że możesz zrobić w 11 dpt tym nardziej, że to sobota. Ja pewnie skusiłabym się zrobić wcześniej, ale świąteczny czas mnie zablokował :) bo wszystko pozamykane. Jejku to oczekiwanie jest stresujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam w internecie wyniki bety, miały być wieczorem, ale już są. Mój wynik to: 211 mIU/ml :) cała się trzęsę czy to jest dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że kilka minut wczesniej odwazyłam się zrobić sikańca i pierwszy raz zobaczyłam 2 cieniutką i delikatną kreseczkę. Boże to jest niesamowite uczucie, tyle lat robiłam te testy i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko: Kochana musi być dobrze trzymam mocno kciuki za Ciebie i przesyłam Ci pozytywne myśli! Musi się udać :) Transfer robiła mi dr Starosławska i ona zadecydowała, żeby podac 1 zarodek ośmiokomórkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję janko że jesteś ze mną :) jesteś pierwszą osobą z którą się podzieliłam tą dobrą nowiną :) mojemu M powiem dopiero jak wróci z pracy bo chcę zobaczyć jego radość :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CANDY gratulacje , super wiadomosc po swiętach ,chodzisz do tej samej doktor co ja .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy 2203 gratulacje to bardzo ładna beta jak na ten dzień . Witam Dawno mnie tu nie było ale chyba rozumiecie komu poświęcam wolno chwilę . Moje skarby rosną jak na drożdzach ,są juz takie fajne ,ciągle oczekują zabawy Do czterech miesięcy mieliśmy kolki nie miło ten okres wspominam ale jakoś przetrwaliśmy ,teraz znowu ząbkowanie , najgorsze jest to że Madzia nie chce jeść .A tak po za tym wszystko jest ok . Przeszłam na inne forum ponieważ nie chce nikogo urażać swoimi wpisami ,wiem co to znaczy bo sama to przeszłam Widzę że Mena to stała bywalczyni całuski dla Alusi ,widzę że powracasz po braciszka .Właśnie trzymam na kolanach Adasia a on skubaniec wszystko mi tu wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy Ogromne gratulacje, piękny wynik :) Janko U Ciebie też bedzie dobrze, zobaczysz ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy, super! Gratulacje! Janko, mooooooocno trzymam kciuki.. Capcha, a na jakim jestes forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie i gratulacje. Jeszcze niedowierzam,ale bardzo się cieszę:-).Oby tylko beta ładnie przyrastala. W sobotę będę powtarzać. Troszkę się martwię bo od wczoraj jestem lekko podziebiona, mam katar i boli mnie gardło,narazie kuruje się domowymi sposobami. Z wrażenia zapomnialam zadzwonić do novum, ale mam nadzieję że jak zadzwonię jutro to nic się nie stanie. A czy powinnam skonsultować się z lekarzem ktory mnie stymulowal czy z tym który przyjmowal na wizytę startowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Witajcie po świętach dziewczynki:) Candy - wspaniałe wiadomości,beta wysoka:)Wiem doskonale co czujesz,niech to uczucie trwa całe 9 miesięcy!Co do Twojego pytania to jak zaszłam w ciążę to dzwoniłam do Dr dyżurnego i go o tym poinformowałam,dopiero później po 2 kolejnych weryfikacjach bety kazał mi się umawiać na usg do konkretnego dr.jeśli przyrosty by były ok. Janko - trzymam za Ciebie mocno kciuki żebyś i Ty zobaczyła pozytywny wynik bety,bo każda z nas na to zasługuje po tylu zmaganiach z przeciwnościami losu. Kotek - jak się czujesz?Dochodzisz powoli do siebie?Co planujesz dalej? Malwi - jak sobie radzisz w nowej sytuacji? Igrek,Lato - kiedy przystępujecie do kolejnej próby?Fajnie,że znowu jesteście z nami:) Zulstar - co u Ciebie?Okres już nadszedł? Dziewczyny,czy po poronieniu okres nadchodzi normalnie po 28-30 dniach czy też cykl się zmienia i trwa to dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy ogromne gratulacje.Cieszę sie razem z tobą. Janko z całego serca życzę ci, żeby ta data była równie szczęśliwa jak w moim przypadku. Captcha fajnie, że się odezwałaś. Super, że kolki minęły. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia maluchów. Ja podjęłam decyzję, że w lutym jadę na wizytę a jak dobrze pójdzie to może i w styczniu. Zabieramy córcię bo jakoś nam nie po drodze było do tej pory co by pokazać Zamorze, jaka cudna panna nam rośnie. Będę musiała zrobić jakies posiewy i czystość i do crio to chyba wystarczy. Za długo i tak na mnie tam czekają moje małe bąble. Jak Pan Bóg da może będzie braciszek.Bardzo bym chciała. Mamy jeszcze 6 mrozaczków. 3 podejścia to dużo i nie dużo. Biorąc pod uwagę moją historię to raczej mało ale kto wie. Moja mama żartuje, że na bank będę miała jeszcze bliźniaki. Jak pomyslę, że mogły by choć trochę przypominać córtkę to się troszkę boje ale czas pokaże. Będę informować oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Candy gratuluje wiedzialam, ze tak bedzie super wiadomość, czekamy na wynik sobotniej bety ale napewno będzue ładnie przyrastać :) Mena brzuszek pogłaskany :) wierzę że w 2013 roku Ala bedzie miała braciszka lub siostrzyczkę :) Dziewczyny rochorowałam się mam gorączkę, boli mnie gardło, leczę się miodem, czosnkiem mam nadzijeę że przejdzie boję sie o maleństwa, uciekam do łóżka pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.bubu to były najsmutniejsze święta w moim zyciu,drugi dzień katuje moje ulubione filmy , az teraz boli mnie głowa.ja okres po odstawieniu leków dostałam w wigilię trwał 3 dni dosc słaby ale do dziś mam delikatne brazowe upławy nie wiem czy to normalne.do doktor mam się zapisać ok 5 dni przed nastepną @ i jak bedzie dobrze to początek lutego jadę po sniezynki ,mam wizyte tez u malinowskiego ma mi zlecić jakieś inne leki ale to po wynikach badan zdecyduje.BUBU a jak twoje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy -przepraszam że ci już nie odpisałam ale poszłam do pracy - ja miałam podany 1 zarodek dziewięciokomórkowy a transfer robił dr Wojewódzki . Dzięki dziewczynki za kciuki , przydadzą się napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy - serdeczne gratulacje🌼 beta jest piekna teraz trzymam kciuki za równie piekny przyrost&& malwi - super ze jestescie juz w domku, mam nadzieje ze walka o mleczko bedzie wygrana, po cc jest zwykle dłuzsza ale jak sie rozkęci to juz bedziesz karmic bezproblemowo:) usciski dla Ciebie i chłopców raz jeszcze!👄 janko - ojjj jak sie ciesze ze do nas wróciłas, zaciskam z całych sił swoich kciuki za Twoja maluta kruszynke, zeby chciała na 9 m-cy z Toba zostac&& ja dzis miałam wizyte i pierwsze KTG na które juz musze chodzic regularnie co 3-4 dni. Synek juz powoli sie wstawia główką w miednice, za tydzien mam ostatnie usg i wtedy juz bedzie wiadomo na jaki poród sie decydujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - ekstra ze wracacie po śniezynki:) mam nadzieje ze i Ty nam niedługo powiesz o tym ze Ala bedzie miec rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×