Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Wygląda kochane na to, że będzie Jaś:) Beta 246,60-13dpt. Dziękuje wszystkim za kciuki. Jestem w szoku ale bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie Kochana.....podejście ma groźne znaczenie!!!!! Cieszę sie przeogromnie i tez jakos taka spokojna byłam, ze sie uda!!!!! Ogromnie gratuluje..a beta wysoka... Moze Jaś i Małgosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Mena - powiało wreszcie optymizmem:)Serdecznie gratuluję Jasia a jeśli będzie Małgosia to też będzie super!Nie wiem sama czemu,ale jeśli chodzi o Twój transfer to od samego początku byłam dobrej myśli:)Dbaj o siebie,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena super mówiłam że ci się uda ,a jak będzie Jaś i Małgosia to ja jako stara dobra znajoma dam ci kilka porad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena GRATULACJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super:):): skrobne CI dzisiaj w końcu jakiegoś meila:) Twój optymizm Cię nie zawiódł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - ogromnie sie cieszę!!!!!! Gratulacje!!!! Cudowna wiadomość!!!! Kiedy będziesz miała wizytę z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena27
Dzięki kobiety. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. A jednak marzenia się spełniają. Trzeba tylko wierzyć. Captcha a jaką miałaś betę? Zuzia 25 dpt wizyta z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena nie mogę zajrzeć bo całą kartotekę mam w domu jak zobaczę to ci powiem dokładnie ,jednak kojarzę że było coś podobnego jak u ciebie . Ale by było co ? Jaś i Małgosia świetnie pasuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 jakoś i ja byłam spokojna o ten wynik bety,może dlatego że byłaś taka pełna optymizmu,oczywiście GRATULUJE z całego serca i trzymam dalej kciuki żeby już teraz było tylko dobrze i beta dalej rosła bardzo wysoko...tak jak powiedziałaś marzenia się spełniają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Menka i ja na forum jeszcze raz gratuluję pięknej informacji. Jak zareagował Mąż? na tak piękną informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena Twoje spokojne podejście na pewno pomogło żeby Jaś się zadomowił:) Super! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja raz jeszcze dziękuje wszystkim. Marzenia się spełniają, fakt. Znowu jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem a wydawało mi się, że swój limit szczęścia wyczerpałam. Wszyscy zareagowali z wielką radością choć płaczu już nie było jak za pierwszym razem. Żartuje z tym Jasiem. Może być kolejna panna aby zdrowa.Może być też Jaś i Małgosia. Dziękuje, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena gratulacje ,spokojnych 9 miesięcy .ja byłam dzisiaj na wizycie moje endo drgneło trochę powyżej ośmiu , w sobote jadę po moja śnieżynkę.DO IZY bo chyba nikt ci nie odpisał wiekszośc zz nas odradzamy CZerkwinskiego i Lewicką reszta lekarzy jest ok .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 Twój limit szczęścia się nie wyczerpał,on dalej trwa to dopiero początek:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - z całego serca gratuluję ! piękna beta wszystko wygląda na to , że będzie Jaś i Małgosia .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - los bywa przewrotny no nie > Najpierw 7 razy a teraz za 1...super.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ i Kaaja8 - czy jak się zapisałyście do tego lekarza do poradni genetycznej to czy tego samego dnia zrobiłyście jeszcze to badanie mutacji genu Leiden ? I jak długo się czeka na wynik ? Ja już mam skierowanie, ale chciałabym tak to zrobić, ale załatwić wizytę tam i scratching za 1 zamachem, aby 2 razy do W-wy nie jechać, no bo to jest koszt przecież.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze 1 pytanie mam do tych dziewczyn, które scratching miały robiony...w którym dc. się go robi ? Czy to jest różnie i zależy od dr lub od innych jeszcze czynników ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Was wszystkie po dość długiej ponad półrocznej nieobecności. Potrzebowałam trochę czasu i zupełnego wyzerowania się, musiałam się pozbierać. Ostatnio zaczęłam znów podczytywać forum. Mena 27 wielkie gratulacje:). Myślę że dla każdej z nas przyjdzie taki dzień kiedy spełnią się marzenia o maluchu, tylko trzeba walczyć, mimo i pomimo wszystko. Dzisiaj to wiem, chociaż przede mną jeszcze długa droga. Moje małe szczęście dziś - w 11 dpt wynosi nareszcie 124,9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Michaline. Gratulacje to należą się Tobie:). Pięknie jest czytać o zmaganiach i niepokojach innych kiedy kończą się takim cudem jak u Ciebie. Pozwala to wierzyć, że i nam się uda. Przez ten czas od czerwca próbowałam podejść do crio, jednak to pęcherzyk nie chciał pęknąć, to znowu został z poprzedniego miesiąca, to znowu przyplątała się infekcja... Musiałam w końcu trochę odpocząć i zająć się czymś zupełnie innym, bo byłam już wykończona. Pomogło - 28 lutego podeszłam do crio i wczoraj 11 dpt miałam betę 124,9. Ale u mnie to dopiero początek. Lato76 dużo myślałam o Tobie. Jak zrozumiałam zdecydowałaś się na kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×