Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Aga 37
Czesc dziewczyny. bylam na becie - ponad 260 !!! jestem w szoku i jeszcze niedowierzam. boli mnie brzuch wiec jutro chyba pojade do lekarza. dzisiaj mialam 11dptt wiec mam nadzieje ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - moje gratulacje.Który to Twój transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - dziewczynki są śliczne.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26-dziewczynki przecudne,a Gabrysia prawie jeszcze raz taka duża jak Maja! Trzymajcie się ! Lato76-trzymam kciuki! Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki. Jutro kolejna próba.... może tym razem uda mi się zostać mamą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 Gratuluje pozytywnej bety...:) Alicj@ Oczywiście kciuki zaciśnięte,dziś będę z Tobą myślami,niech to będzie Twój czas. lato76 Bardzo się cieszę że dostałaś zielone światełko,wiem że to ogromny stres,ale spróbuj troszkę się wyluzować,zobacz jaki ten maj jest owocny,musi się udać bardzo w to wierzę. iza1978 cieszę się że jesteś z nami,pozdrawiam. monka26 dziękuję za zdięcia Twoich stokrotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Kciuki zaciśnięte! Monka Ja zdjęć nie dostałam :( Aga 37 Super, gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja! - trzymam kciuki. Lato - daj znać, jak się zapłodniły komóreczki. A ja zrobiłam znowu betę i progesteron.Boję się.Na pewno mniej niż ostatnio, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dobre wieści dziewczyny ,wam sie udało może i sie nareszcie uda))) igrek -bardzo się ciesze,myślisz że dr. Lewandowski ci pomógł? zapisałam sie na jutro do niego na konsultacje.o co ciebie pytał podczas wizyty? Miłego dnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 dpt moja Beta hcg 1375 !!! Czy to oby nie za dużo ? Progesteron - powyżej 60 ng / ml.Nie znam się na nim.Czy któraś z Was może mi pomóc w rozszyfrowaniu tego wyniku ? Bo na wyniku są tylko normly dla poszczególnych faz i dla menopauzy.Nie ma tam na nim dla ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek normy lab hcg to ciąża 2 -3 tydzień 101 - 4870 a progesteron masz wysoki bo normy są dla I trymestru 9,3 - 33,20 ale ty dużo luteiny bierzesz to dlatego Wyniki masz super więc ciesz się tym :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - kciuki zacisniete&& igrek - wszystko jest super, lutke pewnie będziesz zmiejszana miała ale to dr o wszystkim ci powie. niczym się nie martw bo lepiej być nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza158 - trudno powiedzieć, o co nas pytał dr L.To już było w listopadzie, czyli dawno temu.Normalna rozmowa.Musisz Mu w skrócie powiedzieć, jaki macie problem,bo On niby czyta tą kartę, ale nie sposób, by wszystko dopatrzył.Histero zleca, jak się nie miało.Usg robi.Życzę powodzenia. Napisz sobie pytania do Niego na kartce.To ułatwia.Choć dr L jest człowiekiem, który bardzo szybko mówi i mówi skrótami myślowymi.Trzeba się wbić w jego rytm lub po prostu pytać, jak nie zapamiętasz lub nie rozumiesz. Aneczka - trzymam kciuki. Napisz co i jak. Alicj@ - za Ciebie również.Oby tym razem było już wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - piękna, duża - bliźniacza beta. I bardzo ładny progesteron. Tak, jak napisała Julciaaa - lepiej być nie może. Alicj@ i Lato - teraz Wy dołączajcie; dobre myśli wysłane! Aga - gratulacje, piękny maj. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza158-upisałam się i jakiś błąd wystąpił i nie zapisało.;/ Musisz w skrócie dr L powiedzieć, jaki macie problem.On czyta kartkę, ale wiadomo...wszystkiego nie będzie wiedział.Zleca histero, jak się nie miało.USG Ci zrobi.Napisz sobie pytania na kartce do Niego jak coś..to ułatwia. On szybko bardzo mówi i mówi skrótami myślowymi często, więc można nie zczaić, o co Mu chodzi, więc pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz mi 2 raz wskoczyło, a musiałam treść odtwarzać.;/Ech...co za strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Byłam w N na wizycie w 22 dc, miałam USG, wszystko ok, pęcherzyk jest!!! Lekarz przepisał mi zastrzyk Pregnyl i kazał się zgłosić za kilka dni a w międzyczasie starać się :) W 26 dc, ponowne USG, piękne endometrium :) Dodatkowo dostałam Duphaston 2x1 przez 14 dni lub do momentu pojawienia się okresu. Aktualnie jestem w 38 dc! Zrobiłam test ciążowy - wynik negatywny, a okresu nadal nie mam!! Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mi się okres spóźniał.... Już nie wiem co mam robić? Może to wpływ tego leku? Czy miałyście taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do dr Z.Wizytę mam na 20 maja, więc Michaline i Zuzia - umawiajcie się i może uda nam się spotkać.;D Leki zostają wszystkie takie duże dawki i progynovy i luteiny. A jak powiedziałam dr, jaka beta, no to On do mnie pytanie " a czemu taki głosik ?"/ A jak Mu na to, bo się boję, że taka beta wysoka.No to kazał się cieszyć, bo lepiej taka niż za niska by miała być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku bardzo się cieszę. Piękna beta :) Ja w poniedziałek miałam punkcję. Pobrali 9 komórek. 6 zapłodniliśmy a 3 oddaliśmy do adopcji. Wszystkie 6 się ładnie zapłodniło. A dzisiaj miałam jednak transfer 1 embrionu. Teraz najgorsze czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku bardzo się cieszę. Piękna beta :) Ja w poniedziałek miałam punkcję. Pobrali 9 komórek. 6 zapłodniliśmy a 3 oddaliśmy do adopcji. Wszystkie 6 się ładnie zapłodniło. A dzisiaj miałam jednak transfer 1 embrionu. Teraz najgorsze czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek a mogę spytać jak długo się starasz o dzidziusia, bo z tego co czytam to wszystko nie jest takie proste i długo to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannanikt2013
Aneczka_K w imieniu wszystkich dziewczyn, które nie moga mieć swojej komórki dziękuje Ci za piekny gest ofiarowania swoich trzech do adopcji. W zeszłym tygodniu mimo młodego wieku okazało się ze moje amh wynosi 0,1. Cały świat mi się zawalił, dla mnie prawdopodobnie jedyna szansa to właśnie adopcja komórki. Nie podjełam jeszcze tej decyzji bo musze do niej dojrzeć ale jesli ją podejme to tylko dzięki dziewczynom takim jak ty moje macierzyństwo będzie możliwe. Trzymam kciuki za Ciebie. Igrek tobie oczywiście gratuluje. trochę czytałam twoich starych postów i wiem jak duzo przeszłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Mamy 3 komóreczki wszystkie ładnie zapłodniły się jutro będę miała transfer . Więc kciuki są miłe widziane :) Aneczka - ładny gest z Twojej strony do mnie właśnie w poniedziałek zadzwonili z lab , że są dla mnie komoreczki :) Pozdrawiam dziękuję wszystkim za wsparcie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZY KTORAŚ POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ NA MOJE PYTANIE? OTÓŻ W 11 DC NIE MIAŁAM PĘCHERZYKA DOMINUJĄCEGO. ALE KILKA DNI PÓŻNIEJ OKOLO 8 POJAWIŁ SIĘ WG MNIE ŚLUZ PŁODNY. JAK MYSLICIE CZY TO MOJE SCHIZY CZY JEST MOŻLIWE ŻE MAM JEDNAK OWULACJĘ? CZY MOŻE TO NORMALNE, ŻE BEZ PĘCHERZYKA GRAAFA MOŻE BYĆ TAKI SLUZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×