Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Aga 37
Hej. Igrek - ja teraz jestem po trzecim embriotransferze. Brzych od dwóch dni mnie teraz w ogóle nie boli. Beta rośnie - we wtorek w 12dpt było 420, a dzisiaj w 14dpt jest 990. Chyba więc wszystko ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - dzięki.;p Właśnie widziałam niedawno.;-)Super. Aga - no to mój był 4 transfer teraz.Kto jest Twoim lekarzem ? Kiedy masz 1 usg ?? Ja już 3 raz bety teraz nie powtarzałam.Wezmę sobie od któejś z moich Pań dr i zrobię w przyszły piątej, by mieć na poniedziałek.A jaki masz progesteron ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Igrek - teraz moim lekarzem jest dr Zamora i on póki co przyniósł mi szczęscie, wykonywał rownież transfer. wcześniej traciłam czas i pieniądze i chodziłam do innych. NIe wiem jaki mam progeteron, bo wyniki robiłam w Novum i odrazu były w karcie. Dr Z mówił , ze sa ok. nie dopytywałam się, bo on nie miał czasu i przyjął mnie poza kolejką. wizyte mam 21 maja. A co ty jesz? Lato 76, Alicja @- trzymam kciuki za Twój transfer. Za wszystkich oczekujących trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 - a czemu się pytasz, co ja jem ? W ogóle no to nie mam za bardzo apetytu.;/Niedobrze, ale nic na to nie potrafię niestety poradzić.Radzę sobie z tym tak, że obiad staram się jeść na 2 razy chociażby. Mam większą ochotę na warzywa - typu: pomidory, ogórki, rzodkiewka, sałata. To bym mogła jeść na okrągło i ser biały ( z warzywami choćby ). Nie mam ochoty na mięso i na słodycze. A Ty ? Leczyłaś się u kogoś wcześniej przed dr Z w Novum czy gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak to jest już po tym zabiegu in vitro czy, rzeczywiście trzeba dużo leżeć,pytam ponieważ zastanawiam się kiedy do niego przystąpić,bo mam dwa wesela w lipcu i nie wiem czy mam się nastawiać na rezygnację z nich czy po prostu przystąpić do zabiegu w sierpniu. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za siebie żeby transfery przeszły pomyślnie i żeby urodziła się z nich dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K co tam u Ciebie?? Jak samopoczucie?? Nie cierpie okresu oczekiwania... Igrek pewnie już się nie możesz doczekać usg?? Piszcie dziewczynki bo przynajmniej czas milej leci jak się czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - tak. Masz rację-już się nie mogę doczekać tego usg ! Bardzo się boję, bo się martwię, aby było wszystko dobrze.A Ty też się bałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Alicja , Aneczka - jak wasze samopoczucie ? U mnie nic się nie dzieje jedyne mam brzuch napęczniały i pobolewa . igrek - miałam 8 i 12 komórkowe , a Ty jak tam ? Nie stresuj się tak będzie dobrze :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a ten 3 zarodek ile miał komóreczek ? Ładne je miałaś, więc szybciej możesz testować.;-) Ja się w miarę dobrze czuję.Tylko siku latam często.Bóle brzucha już mniejsze, czasami coś poczuję i wzdęcia. Gorzej z psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iGREK KAŻDA Z NAS SIĘ BAŁA... I GWARANTUJE CI ŻE TEN STRACH NIE OPUŚCI CIĘ DO DNIA PORODU ;) TAK TO JUŻ JEST.... U MNIE TAK NA PRAWDE NIC SIĘ NIE DZIEJE. MDLI MNIE I BOLI MNIE BRZUCH ALE TAK NA @ WIĘC NIE WIEM...A I MAM OCHOTĘ NA SŁODKIE (MARTWI MNIE TO) BO U MNIE TO AKURAT OBJAW NADCHODZĄCEGO OKRESU. CÓŻ CO MA BYĆ TO BĘDZIE... MOGĘ TYLKO CZEKAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co można wziąć jak się ma mdłości i wymioty? Pytam, bo siostra cioteczna męża jest w początkach ciąży i dopadło ją to złe samopoczucie, a ja nie wiem, bo mnie nie męczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - moja mama proponuje migdały i rzodkiewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, może podziała :) Igrek jak Twój M I rodzice na taką nowinę zareagowali? Chyba, że jeszcze nic nie mówiliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko na mdłości dobrze działa herbata rooibos. Alicja, Lato - jak samopoczucie? Mnie od dzisiaj trochę boli brzuch. Bolą mnie też piersi do tego stopnia że ciężko mi się śpi Igreczku jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewynki dziękuję za miłe słowa. Aga37 gratuluję:) Igrek jak nic będą bliźniaki :) LAto i Alicja całym sercem jestem z Wami i z niecierpliwością czekam na dobre wieści kochane tym razem musi być dobrze!!!!! pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewynki dziękuję za miłe słowa. Aga37 gratuluję:) Igrek jak nic będą bliźniaki :) LAto i Alicja całym sercem jestem z Wami i z niecierpliwością czekam na dobre wieści kochane tym razem musi być dobrze!!!!! pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę plackiem.;/Wstaję tylko o wc.Rano na wkładce jednorazowo plamkę krwi zauważyłam.Wypłynęła chyba z lutką. Dzwoniłam do dr L na komórkę.Kazał leżeć plackiem przez 2 dni,uspokoił,że tak bywa i że to nie musi nic złego oznaczać,no-spa 6 razy,rutinoscorbin 4 razy i relanium,by się uspokoić.Może usg środa/czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno nie zaglądałam a tu takie wieści IGREK GRATULACJE dużo spokoju ci życze leż i dbaj o swoje skarby w brzuszku. LATO ALICJA trzymam za was kciuki teraz wasza kolej na wysokie bety.JA jutro mam histeroskopie i a w czerwcu kolejna próba tylko na cyklu naturalnym i pobranie 1 komórki i chyba nasienie dawcy ,a jak sie to nie uda to Lewandowski zasugerował zeby skorzystać z komórki dawczyni .pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) igrek - leż i wypoczywaj będzie dobrze :) u mnie ten ten 3 zarodek nieprawidłowo zapłodnił się . Aneczka - u mnie tylko bolą piersi i pobolewa brzuch tak jak na @ . monka26 , aga37 ,rene , janko,julciaa ,michaline ,karina,szczęśliwa mama ,ewuś ,lena i pozostałe dziewczyny -dziękuję :) kotek - trzymam kciuki za histeroskopie i życzę powodzenia w osiągnięciu upragnionego celu . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - mnie brzuch właściwie nie boli, tylko od czasu do czasu mam taki skurcz w dole brzucha, ale trwa chwile i przechodzi... Tak naprawdę to nie czuje się ani na @ ani na nic innego... Żadnych plamień też nie mam... Nie wiem co o tym myśleć... Martwię się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - wiesz mi kochana trzeba myśleć pozytywnie , ja również mam czasami wątpliwości ale staram się myśleć pozytywnie chociaż przyznaję , że coraz ciężej mi to przychodzi . Ale trzeba wierzyć , że wszystko będzie dobrze i tej wersji trzeba się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja naprawdę bardzo bym chciała żeby się udało... tylko jakoś podświadomie czuję, że to nie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Alicja- umnie cału czas wypływa. Mnie tez bolał grzuch ja oględałam serial "Przyjaciele" i staralam się nie mysleć o niczym. Trzyma kciuki! Ja teraz chodze do pracy i starsznie się denerwuję. Mam przy tym bardzo odpowiedzialna pracę. Chyba dam sobie spokój w maju z praca, ale nie wiem kogo prosić o zwolninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 - jak się tak w ogóle czujesz ? Masz jakieś objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, po tak długiej przerwie. Igrek - twoja ciąża napawa mnie dużym optymizmem. Cieszę się razem z Tobą, trzymam kciuki i .... zazdroszczę. Tak pozytywnie. Ogromne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że wam zawracam głowę, ale mam poważny problem do rozwiązania. Nie chcę Was zanudzać, więc mam tylko jedno pytanko: czy wiecie może, gdzie poza Novum można przyjąć IVIg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic się nie dzieje :( piersi mnie nie bolą, brzuch mnie nie boli :( mam ciągle ochotę na słodycze.... za każdym razem jest inaczej... dziewczynki a co u Was?? Aneczka_K, Lato, Igrek???? Jak się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak objawów, to też jest dobry znak. A ja znowu już z tydzień nie jem słodyczy...nie mam na nie w ogóle ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×