Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość olijeczka
dziewczyny, cięzko mi przejśc przez ponad 800 stron tego foum, więc może się zapytam wprost. Co sądzicie o Dr Czerwkińskim? byłam na dwóch wizytach jak narazie. na pierwszej super, bardzo zadowolona, podniesiona na duchu, a na drugiej czułam się jak kolejna (szybko odbębnić i tyle). co prawda nie oczekuje od lekarza, że będzie się rozdrabniał i nade mną rozwodził, ale jakos tak taśmowo się poczułam potraktowana. za wszystkie odp dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olijeczka -witaj :) dr Czerkwiński , to totalna porażka szkoda czasu i nie potrzebnych nerw . Większość dziewczyn wypowiada się o nim zle o i jeszcze jedno nie proponuję Ci dr Lewicką (strata czasu kasy i nerw ) a reszta dr w Novum ok . Alicja - u mnie nic się nie dzieje jedynie pobolewa brzuch i mam wrażliwe piersi ale przeważnie mam takie objawy na nadchodzącą @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olijeczka - ja polecam dr Zamorę.Prawa ręka szefa dr Lewandowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Alicja - mnie dziś od rana brzuch pobolewa tak jak na @, no i cały czas bolą mnie piersi... Ogólnie czuje się jak przed @.. Co do dr Czerkwińskiego i dr Lewickiej - miałam przyjemność, a raczej nieprzyjemność (patrząc z perspektywy czasu) chodzić do jednego i drugiego. Moim zdaniem żadne z nich nie jest warte pieniędzy, które trzeba zapłacić za wizytę u nich. Co prawda dr Cz jako pierwszy potrafił mnie zdiagnozować, ale to raczej świadczy o niekompetencji moich wcześniejszych lekarzy spoza Novum. Igreczku jak się miewasz? Wrócił Ci trochę apetyt? Alicja, Lato - kiedy testujecie?? bo ja się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a czy macie jakieś zdanie o dr Taszyckiej,bo widzę że wszystkie jesteście leczone przez dr Z i L, czy rzeczywiście oni są najlepsi. Bo w czerwcu chce przystąpić do transferu i się zastanawiam czy ma to znaczenie kto wykonuje zabieg,proszę Was o info. Pozdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśOsz - mój szczęśliwy transfer zrobił dr L. Aneczka - niestety apetyt mi nie wrócił.Jem bardzo mało.Dzisiaj w nocy dopadły mnie nudności.Nie mogłam spać przez to z pół godziny może.Dziwne,że w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśOsz - mi transfer robiła teraz dr Taszycka. Nie miałam do niej żadnych zastrzeżeń. Miałam też okazję być u niej na wizycie kilka razy i również było ok. Przy transferze była miła, uspokajała, tłumaczyła, pokazywała... Nie spieszyła się.. widać było, że nie robi tego na odczepne.. takie samo zdanie miał mój mąż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśOsz Mi dr Taszycka robila dwa criotransfery w tamtym roku ale żaden nie zakończyl sie sukcesem :( ogólnie oceniam ją taką sobie, nie przekonała mnie jakoś do siebie. Igrek dobrze ci radzi dr. Z to chyba najlepszy w klinice zaraz po dr.L Ja sama się zastanawiam nad dr.Z lub W.któregoś z nich chce wybrac przy kolejnej próbie . Igrek Cały czas potczytuje forum i sledzę co u Ciebie, wczoaj w nocy nie mogłam spac, myśle juz po woli o nowej procedurze. i przypomiało mi się co napisałas w swoim wpisie,że dr.podczas transferu powiedział ci,że tam gdzie się świeci tam są "dzieci" oby miał rację bo Twoja beta wysoka ;) No i chyba szczęśliwa ręka podała Ci maleństwa ;) Trzymam kciuki A tym czasem spadam na autobus i jade do Novum do poradni genetycznej.druga wizyta. A i jeszcze chce sie pochwaalić, dzis pewnie jeszcze zostane ciocią, moja siostra męczy się właśnie na porodówce :) pierwszy wnuk mojej mamy:) Trzymajcie sie kochane wten piękny dzionek. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był mój najmilszy transfer...dużo śmiechu.Robił mi go dr L, a dr Z trzymał mi na brzuchu ten sprzęt od usg. Aneczka - jem, ale mniej niż zwykle. Trzymam za Was kciuki dziewczyny.A piersi no to bolą po lutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoool
Witajcie :) Na samym początku pozdrawiam te z Was które sie starają i trzymam kciuki za oczekujące na wynik. a tym którym się udało z całego serca grtuluję :) 4 dni temu miałam IUI w Novum. Ale niestety przy USG w dniu zabiegu okazało się że mam zrosty na drożnym jajowodzie i szanse zapłodnienia są bardzo niskie. Więc zdecydowałam się na in-vitro. Powiedzcie mi czy mam szansę na In -Vitro w następnym cyklu? Od kiedy zaczyna się stymulację lekami? 25 Maja mam zrobić test albo betę a 28 zapisałam się juz na wizytę do Dr Barbary Dobek - Jalubczyk która jest moim lekarzem prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikoool - ja nie polecam tej Pani dr, bo ona nie robi transferów.Przeczytaj wyżej kogo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoool
Igrek dziękuję :) Dla mnie to najleszy lekarz na jakiego trafiłam, mam do niej pełne zaufanie ale faktycznie skoro nie robi transferów to chyba muszę to przemysleć. Kurcze tylu lekarzy już miałam :( No i troche nie lubię rozkładac nóg przed obcym facetem :/ A czy do lekarzy których wymieniłaś długo trzeba czekać na zapisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ie czeka się długo go dr Zamory.Do 2 tygodni myślę, nie więcej.Zadzwoń i zapytaj, kiedy najbliższy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoool
Igrek, a gdyby nadal prowadziła by mnie Dr Dobek, to transfer miałabym wykonywany przez kogoś kto ma akurat dyżur, dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja też nie zdołam przebrnac przez ponad 800 stron forum :) Mam pytanie odnośnie inseminacji, może któraś z Was będzie coś wiedziec. Otóż staramy się z mężem o dziecko od ponad 2 lat - leczę się w Novum od 3 cykli u dr. Starosławskiej (przemiła kobieta). Mam stymulowany cykl (niedrożny jeden jajowód). Chciałabym za jakieś 2 miesiące podejśc do inseminacji, ale nie wiem ile taki zabieg właściwie w Novum kosztuje. Na pierwszej wizycie dostałam od Pani Hani tabelkę z badaniami, które w razie czego będą potrzebne do inseminacji, więc koszt samych badan mogę sobie mniej więcej obliczyc. Nie wiem za to ile kosztuje sam zabieg. Przepraszam, że pytam o takie byc może błahe rzeczy na forum, ale nie wybieram się w najbliższym czasie do kliniki (nie mogę się dostac do lekarki, więc po trzecim nieudanym cyklu z clo chcę sobie odpuścic i psychicznie i finansowo). Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja też nie zdołam przebrnac przez ponad 800 stron forum :) Mam pytanie odnośnie inseminacji, może któraś z Was będzie coś wiedziec. Otóż staramy się z mężem o dziecko od ponad 2 lat - leczę się w Novum od 3 cykli u dr. Starosławskiej (przemiła kobieta). Mam stymulowany cykl (niedrożny jeden jajowód). Chciałabym za jakieś 2 miesiące podejśc do inseminacji, ale nie wiem ile taki zabieg właściwie w Novum kosztuje. Na pierwszej wizycie dostałam od Pani Hani tabelkę z badaniami, które w razie czego będą potrzebne do inseminacji, więc koszt samych badan mogę sobie mniej więcej obliczyc. Nie wiem za to ile kosztuje sam zabieg. Przepraszam, że pytam o takie byc może błahe rzeczy na forum, ale nie wybieram się w najbliższym czasie do kliniki (nie mogę się dostac do lekarki, więc po trzecim nieudanym cyklu z clo chcę sobie odpuścic i psychicznie i finansowo). Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - dzwoniłam do nich. Sam zabieg kosztuje w tym momencie 800 zł plus koszty badań (tak informacyjnie, gdyby jakaś dziewczyna szukała kiedyś takiego info:) ) Sorki za zaśmiecanie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikoool - tak.Ja tak miałam, a to jest bardzo niekomfortowe.Oczywiście sama też możesz sobie wybrać dr do transferu, ale mi na przykład robiła dr Sowińska i nie miała bladego pojęcia o moim przypadku i gdybym nie upomniała się, no to nawet Fraxiparine by mi nie przepisała. Przepraszam, ale usnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igek, odpoczywaj kochana ;) Muszę to sobie jeszcze wszystko przemyśleć a przedewszyskim przedyskutować z Mężem. On jest z Pani Dr.Dobek bardzo zadowolony. Inseminację robiła mi Dr.Zygler i mówiąc szczerze nie polubiłam jej. ale to pewnie indywidualna sprawa. Malinowa1986, odnośnie inseminacji służę radą bo w Sobotę miałam pierwszą:) Tak jak Ty mam również jeden niedrożny jajowód. Do tych 800 zł musisz jeszcze doliczyć koszty USG przy monitoringu jajeczka, jedna wizyta to 80 zł. Ja miałam trzy wizyty. No i koszty leków, a tytaj ceny są zależne od tego jakie bedziesz miała leczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z mojego IUI nici. Dzisiaj strsznie boli mnie brzuch, tak bardzo że musiałam wziąć No-spę i pojawił się śluz jak na okres, piersi nadal strsznie bolą. Wszystki okresowe objawy tylko trochę za wcześnie, to dopiero 4 dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikool - póki nie ma trzeba wierzyć i mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Hej dziewczyny ! cały czas za wszystkie trzymam kciuki, zwłaszcza za te które mają testować! Igrek ! wcześniej pytałm się co jesz, bo mnie po wszystkim muli, zwłaszcza wieczorem i w nocy. kręci mi się w głowie, nie wiem czy to jest typowe, mam bardzo niskie ciśnienie. Ja też nie mogę doczekać się usg i stresuje się czy wszysko OK, bo leczę się w Novum od 5 lat i nigdy wcześniej się nie udawało. MoniśOsz! Mi rok temy transwer robiła dr Taszycka i niestety nie udało się , ale z tego powodu, że od samego początku było wiadomo, że moje komórki były lekko niedojrzałe i w zarodkach była gruba otoczka. Sama Dr była miła, ale nie znała mojej historii choroby, bo nie byłam u niej wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 - ja też się bardzo stresuję tym badaniem, no i wcześniej powtórką bety jeszcze.;/Chciałabym, by było wszystko ok. Ja mam mdłości tylko nocą-dzisiaj na przykład z godzinę od położenia się nie mogłam spać, bo mnie muliło.I nawet w pewnym momencie przyniosłam sobie ręcznik i miskę,by nie chciałabym potem begiem lecieć,ale usnęłam i przespałam całą noc. O której godzinie Ty miałaś transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie też mi się kręciło parę razy i było mi słabo, ale to może od tego, że ja dużo leżę i ogólnie jestem osłabiona, bo jak wstawałam, no to tak mi się działo właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za info o dr T, z M postanowiliśmy, że odkładamy to wszystko do sierpnia,muszę trochę wyluzować i dać sobie czas, uważam, że jak ma być dobrze to te kilka miesięcy zwłoki nas nie zbawi.Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 37
Igreg- transer miałam 26 04. o około 13.oo dokładnie nie pamiętam .Mnie beta rosnie wcoraj miałam 4700 . nie wiem czy to dobry wynik. A czy może wiesz jakie badania trzeba zrobić przed pierwszym usg ? nie moge się dodzwonić do Novum. Czy ty nadal bierzesz Fraxiparinę , bo ja od wczoraj już nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 - ja też już mam skierowanie na powtórną betę i progesteron.Myślę,by jutro zrobić,bo się denerwuję.Mi dr Z mówił,by przed wizytą, ale różnie można to interpretować,więc zrobię jutro i już nie będę robić.Miałam pierwotnie robić w poniedziałek, bo i tak mam wcześniej wyniki, ale różnie może być i jak wyjdzie, że nie będzie miał mi kto wcześniej zrobić,to będzie lipa.I potem postanowiłam,że w piątek zrobię,ale chyba nie wytrzymam.:/Jestem tym wszystkim bardzo zestresowana, więc pojadę jutro na te badania. Myślałam,że Ty miałam tak jak ja 25 transfer. A do jakich lekarzy wcześniej w Novum chodziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 - tak.Biorę Fraxi i prawdopodobnie będę brała całą ciążę.A Tobie czemu ją przepisali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×