Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Moje plamienie nie ustępuje. Mam wrażenie ze się nasila. Alicja- transfer miałam ok 9.00 rano a czemu pytasz? Dziewczyny czy ma znaczenie w którym dniu cyklu po nieudanym transferze zapiszę się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K jeszcze się nie poddawaj, ja krwawiłam bardzo mocno a moja beta rosła więc nic nie jest pewne. Pytałam o której miałaś transfer bo myślałam że się minęłyśmy ale ja byłam w Novum dopiero ok 11.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K co do terminu to musisz zadzwonić do Zamory bo mnie kazał być np w 25 dc po nieudanym transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zauważyłam ciemne fajfrocle ( takie strzępki w lutce ).;/Dzwoniłam do Novum,dr Z kazał polegiwać, zmniejszyć tempo ( i tak przecież leżę ), No-Spę brać częściej i nic na razie więcej.Leków nie zmieniać i w poniedziałek badania i usg-zobaczymy, gdzie się zarodek umiejscowił. No ja się wykończę chyba.;-/;-/Zawsze coś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama novumowa was
igrek ja miałam krwawienie nawet na początku ciąży i kazali mi odstawic fraxiparine i pomoglo,nie martw się beta rośnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama novumowa - ja nie wiem, czy będę mogła odstawić Fraxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Igrek-Nie denerwuj się.Leż i nie mysl. za dużo o ciąży. Ja. staram sie tak robić. choc mam ostre bóle w prawym. boku i biorę nospe. co do siemienia to mmi n Novum sami z siebie kazali pić siemie. na żołądek. za Wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
przepraszam. za pismo ale piszę na komórce i. i nie widzę tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
przepraszam. za pismo ale piszę na komórce i. i nie widzę tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_37 czy Ty masz 37 lat?? Bo ja już myślałam że tylko ja tu mam tyle lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Mam rocznikiem 34 lata ale jeszcze. jestem przed urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Aga jesteś sporo młodsza :) zmylił mnie ten nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama novumova was
igrek - ja chciałam powiedziec,ze czasami sie delikatnie plami poo fraxi-moja kolezanka tez nie mogla odstawic i troche plamiła ale skonczylo sie dobrz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek jutro ważny dzień ;) dla mnie też jutro postanowiłam testować to co prawda 12dpt ale co ma być to będzie :) Aneczka_K a Ty kiedy robisz bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Alicj@ - masz rację...dla mnie jutro bardzo ważny dzień.Powtarzam rano betę i progesteron, a potem mam usg, więc proszę...pomódlcie się za nas, aby było wszystko w porządku. Ja za Ciebie i za resztę dziewczyn też będę i będę trzymała kciuki.;-) Bardzo się już stresuję tymi badaniami. Czuję się dobrze--lepiej bym powiedziała, no i wzdęcia raczej mi minęły i te bóle żołądka.Na razie siemienia nie piję-zapytam dr o nie.Tylko senność mnie dopadła od wczoraj, a dzisiaj jeszcze dłużej spałam w dzień. Lato -- nic nie piszesz.;/Jak Ty się czujesz ? Kiedy testujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, mi chodzilo o siemie w trakcie ciazy, slyszalam ze lepiej nie pic. Oby twoj zoladek sie uspokoil i masz po klopocie hehe :) Jeszcze raz nie chce sie wymadrzac, poprostu chcialam napisac co slyszalam Jutro wazny dzien, betka pewnie ladnie urosnie ;) Czekam na wiadomości! Alicja Tobie rowniez zycze super wyniku :) Igrek dziekuje, ze pytasz. U mnie ok, we wtorek mam polowkowe bo to 22 tydzien. Boje sie bardzo i denerwuje sie. Na razie bylo ok, bez wiekszych problemow. Lekarz obstawia chlopczyka, chociaz ostatnio wstydliwy byl i nic nie pokazal na badaniu :) Julcia twoj maluch niedlugo konczy 5 miesiecy, szybko zlecialo prawda? POZDRAWIAM WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam rano badania.Niedługo jadę po wyniki.Jestem tak zestresowana, że aż biegunki z tego wszystkiego dostałam ( jakbym 1 raz betę robiła ). Mojego M nawet brzuch rozbolał--też chyba ze stresu.;/Trzymajcie kciuki dziewczyny, aby ładnie przyrastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek,Alicj@ Bardzo mocno trzymam kciuki za Waszą betę,trzymajcie się jakoś musi być dobrze!!! Aneczka_K A Ty kiedy postanowiłaś testować? oczywiście za Twój pozytywny wynik też trzymam kciuki. Lato76 A co tam u Ciebie słychać kochana? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - moja beta 43585 ! Progesteron mi spadł, bo miałam > 60, a teraz mam 17,20...dziwne.Martwię się nim.Muszę sprawdzić raz jeszcze, jakie są te normy.Może przez to raz pokrwawiłam i te fajfrocle ciemne miałam.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się nie zapisało.;/ Moja beta 43585, a progesteron 17,20. Spadł mi ten progesteron, bo ostatnio miałam > 60.Może to przez to raz pokrwawiłam i te ciemne fajfrocle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...co za strona.;/Ostatnio patrzyłam i wpisu mojego nie było, a teraz są aż 2 ! Trzymam kciuki za Ciebie Alicj@, bo Ty dzisiaj testujesz...aby beta była wysoka. Aneczka, Lato a Wy kiedy ? Również trzymam za Was kciuki. Ja dzisiaj jeszcze jadę do Warszawy na to 1 usg, więc proszę pomódlcie się za nas, aby było wszystko dobrze.Znowu będę się trząś jak galareta przed gabinetem.Ten typ tak ma.Malwi tak kiedyś pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...co za strona.;/Ostatnio patrzyłam i wpisu mojego nie było, a teraz są aż 2 ! Trzymam kciuki za Ciebie Alicj@, bo Ty dzisiaj testujesz...aby beta była wysoka. Aneczka, Lato a Wy kiedy ? Również trzymam za Was kciuki. Ja dzisiaj jeszcze jadę do Warszawy na to 1 usg, więc proszę pomódlcie się za nas, aby było wszystko dobrze.Znowu będę się trząś jak galareta przed gabinetem.Ten typ tak ma.Malwi tak kiedyś pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek rewelacyjna beta serduszka na pewno będą. Jejku piszę jakbym wiedziała , ze tam są bliźniaki hihi :D. Daj znać koniecznie jak po wizycie.... Buziaczki dla ciebie ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
dziewczyny, nie przejmujcie się tak plamieniami, one nie muszą zaraz oznaczać czegoś złego. Ja w drugiej ciąży w ogóle nie plamiłam aż pewnego dnia dostałam tak po prostu krwotoku i było po wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Beta piękna,trzymam kciuki za usg no i za serduszko a może dwa ... Czekam na wieści już po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona85
Cześć dziewczyny. Też jestem pacjentkom Novum chciałam zapytać czy może oriętujecie się kiedy po nieudanym ICSI można przystąpić do criotransferu. Właśnie odebrałam wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona85
Cześć dziewczyny. Też jestem pacjentkom Novum chciałam zapytać czy może oriętujecie się kiedy po nieudanym ICSI można przystąpić do criotransferu. Właśnie odebrałam wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona85
:( :( To było moje drugie podejście ale pierwsze w Novum mam jeszcze 7 śnieżynek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona witaj , Ja osobiście czekałam ten cykl po nieudanym transferze i kolejny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×