Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

ewciami ja się bardzo różnie czuję. Dzisiaj np. jest ok , ale wczoraj leżałam plackiem cały dzień , bo miałam takie mdłości i ciągniecie w pochwie. Dzisiaj mam nadaj te ciągnięcia. A ty masz coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek ja caly czas jednak wierze ze Twoja betka jednak urosnie :) Ja bede teraz odpoczywac, chociaz przy moim trybie pracy bedzie to bardzo trudne ale moze jakis urlop w lipcu zalicze. Zameirzam tez sie troche odchudzic, a przynajmniej poruszac bo czuje sie zastana masakrycznie. Na basen moj ukochany chodzic nie moge i na zajecia fitness i silownie tez odpuscilam juz dawno, potem to lezenie i czekanie to mnie juz dobiło wagowo;) Zamierzam wiec pare deko zrzucic poczuje sie na pewno duzo lepeiej :) Zaczelam tez stosowac te dietke ktora mi Alex podsłała. Alex ja chodze do dr W. Na wizyte kazal mi przyjechac miedzy 17 a 20 dc. Posiewy powiedzial ze zrobi na miejscu ale ja zrobie tu u siebie bo nie chce dodatkowo za to placic. No i hormony wczesniej zrobie u sibie by zobaczyc czy na pewno jest ok, a potem to pewnie w 2 dc beda robic FSH i PRG. A Tobie co powiedzieli? Jakie leki i jaki plan działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie szczęśliwa mamo wpis badiorka pod moim to bedziesz wiedziała o co mi chodziło Jesli chodzi o wcześniejsze testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - ja niestety nie pamiętam.:/Ale może mena,captcha czy cyndi coś kojarzą i Ci napiszą o tym-bo One dłużej piszą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rudzia :) Urlopik zafunduj sobie koniecznie, a do niego wypoczywać można i na działce (swojej, rodziców, znajomych) :) Można się sporo pobyczyć, poczytać, albo właśnie poruszać, jesli czujesz że masz ochotę na dietę. Ale chyba za mocno się nie katuj niczym. Bo podejdziesz to nowej stymulacji znowu zmęczona. a wiesz ile Cię czeka dojeżdzania, badan, lekarstw etc etc. Potrzeba duzo siły. Ja nie byłam za bardzo na to przygotowana, niby wiedziałam, ale i tak przerosło to moje oczekiwania w masakracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek działke to ja mam swoja ale tam raczej nie odpoczne bo roboty na niej od groma, jeszcze dom w proszku stoi wiec jest co robic. Ale bede pomalutku wszystko robic by sie nie forsowac a przy okazji odpoczac na swiezym powietrzu. Wlasnie w weekend jade sadzic jakies haberdzie bo mi szwagier cala skrzynke przytachał i szkoda by sie zmarnowało. A przy kolejne probie to bede jzu madrzejsza i z lekami, i dojazdami i ze wszytskim. Zamierzam wlasnie cos wynajac w Warszawie bo najbardziej to mnie dojazdy dobiły i na pewno pojde wczensiej na wolne by nie chodzic wtedy juz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - przypomniałaś mi.:D Napiszę dziś e-maila o tych noclegach swemu bratu z W-wy.:-) Dzwoniłaś do tego szpitala na Wielicką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygtvrffrfrftftf
Gonal nie zawiera hcg, ani menopur. Pregnyl tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie dzwonilam jeszcze ale pytalam lekarza i powiedzial ze nie musze robic tych badan bo niby ze moj M ma juz jedno dziecko i ono zdrowe jest. Tak ze teraz to juz sama nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, remont to wyczerpująca sprawa. Kiepsko, choć ja uwielbiam remonty - szczególnie jak się kończą. Ale jak ładnie się robi po nich:) Masz rację z działką, tam to jest robota, jesli nie tylko trawke zasiana ale i inne roślinki. Pamiętam, że szukałaś jakiegoś info o kwaterach i dziewczyny coś Ci podpowiadały. Masz rację, że podchodząc do tego po raz drugi inaczej już wszystko przechodzimy, wiemy dużo więcej. Mocno trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - napisałaś że cytuję "Zrób to wtedy kiedy Ty chcesz, a nie wtedy kiedy dziewczyny Ci mówią, że masz zrobić, bo ciekawość ich zjada" więc nie wiem za bardzo co to ma wspólnego z wpisem bafiorka ?? I z tego co dziewczyny poniżej pisały wynika że nie tylko ja mnie zdziwiło to co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ygtvrffrfrftftf, rzeczywiście - sprawdziłam w ulotkach, które zachowałam ani menopur nie zawierają hcg tylko FSH i LH. Dobra, ja juz nie rozkminiam tematu, czekam po prostu na jutrzejszy wynik. Ale dziękuję za podpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już nie ma sensu rozstrzygać tego, co kto napisał o mnie i do mnie o testowaniu ! Było..minęło i nic się nie stało przecież.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu zaczął boleć brzuch na @ tfu tfu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi ja takich ciągnięć nie mam, ale od dwóch dni pobolewają mnie jajniki na zmianę ( do tej pory tego nie czułam) a jak z jedzeniem u ciebie, masz zachcianki, czy tak jak ja raczej jadłowstręt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) bafiorek cichutkie gratulacje zeby nie zapeszyć :) nie moge sie doczekać wizyty w Novum :) A to jeszcze 14 dni! Ale bardziej się nie moge doczekać tego co oni mi tam zaproponują niż całej ciąży-to dziwne troche nie?? Myśle że mam takie odczucia bo uświadomiłam sobie że te starania choc długie trudne..to wspaniałe-potem dzieci tak szybko rosną :) a wiecie co ja robie?? Czasami jak wieczorem się modlę/modlimy z mężem to myślę sobie że ja już kocham swoje dziecko zanim się poczeło i u mnie w brzuszku jest jego jedna część a u męża druga :) -to pomaga , takie rozumowanie. I tak jak było ze ślubem-masa przygotowań! Masa problemów i starań żeby było wszystko dobrze w ten dzień. I on tak piękny a tak szybko minął. Tak jest ze staraniami jak już będzie dzidziuś to szybko minie więc chce cieszyć się właśnie tym czasem w którym czekam na swoje dziecko które po prostu jeszcze nie znalazło do nas drogi a my do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leal :) Podoba mi sie Twoje/wasze podejscie :) Czy Ty nie chcialas znac ceny lekow bo jesli tak to mam akurat przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możasz coś tam popisać o cenach...konkretnie chodzi mi o ceny leków przy stymulacji na urośnięcie pęcherzyka i na pęknięcie..bo brałam Clo ale mi zaszkodził Clo. Igrek takie objawy jak ty masz mogą wskazywać na hiperstymulacje jajników...nie chce cie straszyć ale może powinnaś iść na kontrole do gina?? Ja tak miałam i okazało się że jeden jajnik tak sie powiekszył...niemal 3krotnie-prawy 3cm lewy 8cm :O w brzuchu zebrał mi sie płyn-jestem dość szczupla i ten brzuch był bardzo widoczny-jak 3 miesiąc ciązy.Pisze to bo martwie sie o ciebie a wiem że mi to sie zrobiło właśnie w takich dniach cyklu jak ty jesteś tzn. kilka dni po domniemanym zapłodnieniu i kilka dni po stymulacji. I to nie wpływa na ciąże do której mam nadzieje u ciebie doszło ale może spowodować ostre bóle brzucha(ja jechałam na ketonalu) i ten płyn którysie zbiera w brzuchu. Weź może sie przebadaj... Nie chciałam ci przestraszyć ale torbiel która była od Clo urosła mi w 7 dni. Z zera do 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś na jakimś forum o hiperstymulacji jajnikow wypowiadały sie właśnie dziewczyny po invitro które tego dostały około tygodnie ,dwóch po stymulacji-a to było groźne dla ich życia i życia płodu. Dlatego ci to pisze bo oczywiście moga to być zwykłe bóle ale jak będą mocne i cie jajniki tak bolą i brzuch to idz może na kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta wieczorową porą:) Janko przykro mi Kochana...ściskam Lato i jak rozmawiałaś z M wspólnie napewno podejmiecie najlepszą decyzje. Izula cieszę się że u Ciebie lepiej mam nadzieję że tak już zostanie, nie trac wiary bo wiem, zawsze to powtarzam, że każdej z nas sie uda tylko jak widać każda ma do tego wyznaczony inny termin. maggi gratulacje serducha:) rudzia witaj w klubie ja od dzis tez na diecie dzis siegnęłam dna przegladajac sie w lustrze hehe KONIEC z tym zobaczymy tylko ile wytrzymam, bo jeśli chodzi o silna wole to u mnie deficyt:) sylvia83 ja niestety nie pomogę jedynie co mi sie kojarzy to szpital Angelius czyli innymi słowy katowicka Provita musiała byś tam zadzwonić julcia mam nadzieje że te plamienia ustapia juz całkowicie Alex dobrze że sie na tego psychologa zdecydowałaś, temat gotowosci na dziecko też z moim psychologiem poruszałam igrek Ty to jednak twardziel jesteś podziwiam:) Leal mam dokładnie to samo odczucie kocham mimo że jeszcze go nie ma, w sensie poczęcia:)moja znajoma która tez sie pewien czas starała mówiła że jak miała zły dzień to szła sobie kupić np dres z myślą że przecież niedługo będzie w ciąży i musi mieć w czym chodzić chciała mieć synka i sobie go wyobrażała finał jest taki że nikodem jest od marca na świecie:) ciekawe jak tam monka???? bafiorek i zgodnie z obietnica bede mieć pare pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal - u mnie to odpada, bo ja nie miałam żadnej stymulacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. Bo mnie uspokoiłaś :) Myślałam że może ci sie stać coś złego a tak to pewnie twój maluszek daje o sobie znać :) Ja mam szfe całą takich ubranek miseczek kupeczków smoczków butelek....ubranka dostałam od siostry ciotecznej która ma małego 2latka i 3,5letnią córcię :) w niektórych nie chodzili nawet-z 10 sztuk z metkami. Nawet takie nowoczesne z reserved kids albo inne. A jak miałam zły humor to kupowałam a to smoczek...a to butelke...a to miseczke. I sie nazbierało. Nie kupuje już ze 2 misiące bo mam za dużo! A wogóle to teraz jak byłam w szpitalu to ubrania ciążowe sie przydały-które też mam bo musiałam mieć coś niesciskającego w brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lena66 to obie bedziemy sie dopingowac w tej diecie, ja na razie wywalilam wszystkie słodkosci ( bedzie ciezko bo jestem łasuch), i chlebka staram sie nie jesc, ziemniaki zastapilam kasza, ryzem i kuskusem. miesko gotowane nie smazone. Duzo nabialu (serek, mleczko) Jem tez te suszone owoce i orzechy ale ze tak powiem mam po nich gazy ze ho ho :) no i pije duzo wody. Na silownie zaczne chodzic od przyszlego tygodnia. Zobaczymy jak mi pojdzie bo ja to najbardziej chudne ze stresu, kiedys w tydzien 8 kg zjechalam ale zdrowe toto nie było. Leal zaraz napisze co bralam i ile koztowaly leki, Jesli nie Tobie to moze ktorejs z Was sie przyda. Ja tez najpierw u swojego gina bylam stymulowana clo pol tabletki i mowil ze dobrze reaguje a w N dali mi konska dawke bo ze niby ciezko sie stymulowalam wiec juz nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leala a propos tych ubranek to ja dostałam od szwagierki chyba 10 worów tego towaru, rozne rozniaste, sliczne niektore ze hej, do tego nosidelka, wozeczki itp nawet nie patrzylam dokladnie bo mnie serce bolalo ale wzielam bo stwierdzialm ze moze sie kiedys przyda. Po kolejnej nieudanej probie bylam juz taka załamana i wsciekla ze mialam jechac na dziłake , spakowac to wszytsko i wywiesc bo nie moglam na to patrzec. Za pare dni okazalo sie ze siostra jest w ciazy to mam problem z glowy bo Jej przekaze to wszytsko, a jak mi sie uda to mi to potem odda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam stymulowana 1x1 dziennie od 5-9dc i widac po mojej stopce że to dla mnie za duża dawka...torbiel szpital i te sprawy..przestymulowałam sie wtedy:(brrr aż mnie trzęsie jak sobie przypomne jak mnie wtedy bolał brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×