Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Hej dziewczyny! igrek Pytałaś o piersi. Mnie na początku ciąży bardzo bolały, ale później przeszło. Teraz zostało mi jedynie to, że są dużo większe. A wygląd to tak jak u Malwi: ciemniejsza obwódka i widoczne, jak to Ty nazywasz, krostki i żyły bardziej widoczne. janko przykro, że się nie udało, ale trzeba walczyć dalej. Ja po pierwszej nieudanej stymulacji miałam taki sam wynik jak Ty, czyli 0,1 bafiorek beta na pewno ładnie przyrośnie, życzę Ci tego :) Pytałaś o wynik poniżej 20. Michaline miała wynik 6 z tego co pamiętam. U mnie jednak zapalenie pęcherza, lekarz przepisał mi antybiotyk- Amotak. Pani w aptece zaproponowała coś na osłonę żołądka. Ja mówię, że nie wiem, nawet antybiotyków nie brałam, ale dodam, że jestem w ciąży. Ona się na mnie spojrzała i pyta się, który miesiąc, ja mówię, że 5-ty, a ona, że nic nie widać i że niektóre kobiety to mają dobrze, że tak od razu nie tyją. A ja na to, że jeszcze pewnie utyję :) Uśmiałam się z tej farmaceutki, ale miło takich ludzi spotykać na drodze :) Ciekawi mnie jedna rzecz dlaczego nie boli mnie pęcherz ani jak siusiam, ale czytałam na necie, że są różne objawy. Ja czuję łamanie w kościach i stan podgorączkowy, więc chodzę jak połamana, ale nie narzekam, bo gorszy by był ból pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - dzięki za odpowiedź.:D Kup sobie to siemię lniane mielone odtłuszczone na żołądek-na jego osłonę ! Ja piję.:P Nie faszeruj się innymi lekami niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli no bo miałaś w stopce,ale widzę,że już zmieniłaś.To fajnie,że ich już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek acha jeszcze jedno mnie też piersi swędziały, więc jak tak czytam Twoje objawy to jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - żurawina w każdej postaci (suszona, słodka, kwaśna:) )jest dobra na problemy z pęcherzem.Spróbuj zjadać codziennie troszkę.W ciąży problemy z pęcherzem to niestety częsta przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-widzę,że ty też miałaś kłopot z owu.Jakie dawki leków przyjmowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane bafiorek trzymam kciukasy za przyrost bety dzisiaj,pisałać dziś że śnią Ci się jakieś egzaminy...wiesz ja też dokładnie miałam takie sny jak walczyłam o ciąże ,jakieś egzaminy na których nic nie umiałam,sprawdzałam w senniku to oznacza powodzenie więc to raczej dobry znak:) igrek witaj skarbie,jestem z Tobą całym sercem i myślami i bardzo chciała bym żeby bóg zakończył już tą Twoją długą drogę cierpień i żeby beta była pozytywna. janko przykro mi że ten wynik był taki niski,ale jeśli lekarz nie kazał odstawiać leków i powtórzyć betę to może jeszcze jest nała nadzieja,życzę Ci dużo siły do dalszej walki. agniren,karina1212 bardzo dziękuję Wam za śliczne zdięcia swoich maleństw. Michaline może dziś Twoja dzidzia da podejżeć płeć,trzymam kciuki za usg żeby wszystko było dobrze,jak by co to też poproszę o fotkę... julciaaa mam nadzieję że te niepokojące obiawy szybko ustąpią, wypoczywaj kochana. wiesz obejżałam,ostatnio u Ciebie na fb ten filmik o Filipku,jest tak bardzo wzruszający,długo płakałam i nie mogłam wykrztysić słowa jak mój M pytał co się stało,pisałaś kiedyś że to dziecko twojej koleżanki boże jaka ona musi być silna,nie wiem czy ja znalazła bym tyle siły w sobie żeby to udżwignąć,życie jest pełne niespodzianek i nigdy nie wiadomo co kogo w życiu spotka,ale to bardzo przykre... mena27 pozdrawiam Cię gorąco,poproszę jakieś zdięcie Twojej królowej już troszkę czasu minęło od ostatniego,napewno urosła...a jak ciasto pieczesz jeszcze czasami? pozdrawiam wszytkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli W obu cyklach brałam 1 tabletkę Clo od 3 do 7dc. Za pierwszym razem dodatkowo Puregon na wzrost, bo wolno rosły, ale za drugim razem już tylko czekaliśmy jak same podrosną i owulację miałam dopiero 21dc (a nie jak książkowo 14dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karina.A Twoja pierwsza stymulacja była nieudana bo nic nie urosło czy z innego powodu? Mam nadzieję,że moje pytania Cię nie męczą.Jeśli tak, daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli Nie męczą absolutnie. Nie mam o czym pisać tak w ogóle, więc jak ktoś się mnie o coś zapyta to miło :) Przy pierwszej stymulacji byłam w Novum, urosły mi aż 4 pęcherzyki, ale nie udało się, nie wiem czemu i nawet lekarka mi nie powiedziała. Może cykl niepłodny czy jakoś tak, może prolaktynę miałam jeszcze za wysoką, nie wiem.. A jak miałam drugą stymulację to już u siebie w mieście, miałam 2 pęcherzyki na obu jajnikach i wtedy się udało. Pierwszą stymulację strasznie przeżywałam, a przy drugiej już byłam spokojniejsza. Robiliśmy co kazał lekarz, po staraniach do rana z łóżka nie wychodziłam żeby nic nie wypłynęło. Nawet ze zrobieniem bety się ociągałam, bo bałam się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - dzięki za odpowiedź dotyczącą piersi ! A Ciebie wciąż swędziały ? Bo mnie bardziej wieczorem i brodawki też, ale ich nie da się jak podrapać.:P hehe A przybliżcie mi z Malwi to o tych brodawkach i zakolach ciemniejszych itd., bo nie rozumiem ?? Ja się przespałam z niecałą godzinkę, ale obudziło mnie do wc.U mnie taka pogoda jakaś dziwna,jest teraz trochę słoneczka,ale zimno z krótkim rękawkiem i chmur trochę i chyba ciśnienie przez to spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam się wczoraj, która z Was zna dosyć dobrze język angielski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie objawy to tak okresowo, nie mam ich cały czas. Mdliło mnie jakiś miesiąc, potem swędziało mnie całe ciało, ale przeszło, potem piersi strasznie, ale też przeszło. Hmm a z tymi piersiami to jest tak, że obwódki w ciąży robią się ciemniejsze niż były i żyły na piersiach bardziej widać, takie niebieskie, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć :) Powiem Wam, że teraz już mi trochę ciężej, może przez ten pęcherz taka obolała jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk-szukam kogoś,kto zna tak,aby błędów żadnych nie robić,bo ja piszę opowiadania i pisałam wczoraj,że czasem z czymś mam jeszcze problem,a nie zawsze mam pod ręką siorkę,która jest po lingistyce.A możesz wysłać swój adres e-mail na adres Rudzi ? Jej pseudo i wp.pl końcówka.Ona mi prześle,jak zobaczy i ja Ci napiszę do Twojego M wtedy,z czym mam wątpliwości--ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - zycze szybkiego pozbycia sie chorubska, dobrze, ze nie boli Cie pecherz. ja kiedys bardzo czesto mialam takie infekcje i nieraz myslalam ze wsciekne sie z bolu. takze zdrowka Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk - dzięki z góry ! No bo nie podaję tu na forum adresu e-mail i nie chcę poza tym o tym tu pisać.:D Karina-ja też życzę powrotu do zdrowia.:D Mnie też nie bolą cały czas te piersi czy brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie rozbolał właśnie jak na @.Oby to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Beta 63,37 !!! Juuuuuupiiiiii !!!!!!! :D:D:D Poryczałam się z radości przed laboratorium, a jak dzwoniłam do mojego M i do mamy to nie mogłam mówić tak mi się głos łamał i śluzy leciały ze szczęścia. Dopiero teraz postanowiłam myśleć już OFICJALNIE sama do siebie, że jestem w ciąży :D I traktowac się jak kobiete w ciąży :) Po raz pierwszy w życiu też powiedziałam to głośno, do kogoś. Niesamowita radość! :) Siedzę tylko z nieschodzącym uśmiechem na buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - te sny o egzaminach rzeczywiście przyniosły szczęście :) Przeczytałam Twoją stopkę - WOW, 2 córcie dzięki Novum, absolutnie genialnie!! Karina, dzięki za miłe słowa i za info kto miał niską betę na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek super gratulacje, bardzo się cieszę trzymaj się kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie maksymalnie brzuch, trochę się dziś nachodziłam - powoli, spokojnie, bez obciążania się, ale jednak. Kłuje mnie i ciągnie w brzuchu - często jednak wszystkie mamy takie objawy, postanowiłam za mocno nie zwracać na to uwagi (na ile się da oczywiscie). Zadzwoniłam do mojego doktora i mówię, ze beta dziś w 10dpt wyszła 63,37, a on: "to pieknie!!" Po raz pierwszy jakieś emocje od niego, bo na co dzień to poker face zawsze, mega zdystansowany. Słychac było że się ucieszył :) Mam się udać na wizytę w sobotę, w 12dpt i zrobić jeszcze raz HCG oraz progesteron (tego jeszczenie robiłam po transferze). A chce mnie zobaczyć po tym jak mu powiedziałam o tym bolącym twardym, spietym brzuchu - chce mi dać znowu dostinex (ten lek na objawy hiperstymulacji) - chociaż nie mam wrażenia że ją mam, ale zobaczymy. No to tyle co się dziś wydarzyło. Co za dzień!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) igrek - caly czas trzymam za Ciebie kciuki!!!!! Kiedy bedziesz testowac? Janko - przykro mi z powodu niskiej bety :( malwi, julciaaa - jak sie czujecie? Julciaaa - mam nadzieje ze te plamienia szybko mina. Ja bylam dzisiaj na pierwszej wizycie u dr. Tyminskiej. Bardzo pozytywne wrazenie na mnie zrobila. O wszystko wypytala, potem zbadala a na koniec odpowiedziala na wszystkie moje pytania. Nastepna wizyte mam 21.06 i wtedy tez ide na usg do dr Makowskiego. malwi - ten wozek co wklejalas linka to fajny tylko wydaje mi sie ze jest dosc szeroki... bafiorek - za Ciebie tez trzymam mocno kciuki!!!! Pisz szybko jak odbierzesz wyniki. Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Maggi, trzymam się rękoma i nogami :D Albo lepiej to mój maluszek się rękoma i nogami trzyma (i zębami bo chyba dobrze się wgryzł, hihihi) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×