Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Protokół z antagonista: Cetrotide 0,25 mg 7-10dc Puregon 225j 3-7 dc Puregon 150j 8-9 dc Puregon 75j 10dc Menopur 150j 8-9 dc Menopur 225 10dc Luveris 75j 10dc Ovitrelle 6500j 36 godz przed punkcja Ceny z maja: Cetrotide 0,25 130zł Puregon 300j 390zł Menopur 75j 93 zł Luveris 75j 60zł Ovitrelle 6500j 78 zł Encorton 5mg 5,49 zł Eutyrox 6,63 zl Bromergon 20,21zł Luteina dopochwowa za op 19,20 Luteina doustna 9,45 zł Biosteron 10mg 30,23 Linocomplex NNKT 8,84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki.... za luteine dopoch.zapłaciłam 19,20 ale za 6 opakowan nie za 1. Ten lek jest refundowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal może i ja zaczne powolutku kupować zawsze to poźniej mniejsze koszty ale pewnie mój M nie bedzie zadowolony że z domu składzil robie:) rudzia ja słodkości to też kochać czekolada to jest na jedno posiedzenie i batoniki to moi najwięksi przyjaciele najgorzej mam w pracy bo mam dziewczyny które bardzo lubią słodkości i często coś przynoszą tylko że one należą do kategorii chudziny:) Ja wiem, że wystarczy żeby nie jeść słodyczy zrezygnować z chleba i i nie jeść po 22 a ostatnio namietnie mi się to zdarza no to trzymam za nas kciuki ja nie mam wagi ale będe widzieć bo buziuchni:) iubraniach bafiorek bo widzę że łaczy nas marcowa inseminacja :)mam wobec tego pyt czemu po 1 IUI juz mieliście IVF czy to chodzi o to że jeden jajnik masz praktycznie wyłączony? a 2 pyt jak reagowałaś na CLO i jakie dawki miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - Ty tyle płaciłaś za te leki ? Luteiny, Bromergon,Euthyrox,Encorton - to są leki refundowane przez NFZ.;-)Zaraz podam Wam ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.Dzis mielismy z M wizytę w N. i okazalo sie, ze jednak bedziemy miec najpierw inseminacje. i to juz byc moze w poniedzialek. w sobote sie dowiemy czy da rade, bo mam miec jeszcze monmitoring bo pecherzyka jeszcze nie widac. wiem, ze to nie miejsce dotyczace inseminacji, ale duzoi z Was to przechodzilo, dlatego mam pytanko. Czy 19dc to nie zapozno aby na to? w sumie mam 30-33dniowe cykle i ostatnia owulacje tez mialam 18dc. czy to moze przy cyklach stymulowanych jest tak wczesnie...bo ja teraz jestem na naturalnym cyklu, i jedyne co to jesli pecherzyk w sobote bedzie odpowiedni, to mam dostac tylko pregnyl. Nie opuszczam Was ogolnie, bo inv wrazie czego mamy miec w 3cyklu jesli inseminacja zawiedzie. pozdrawiam Was cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem pewien bonus 2 razy bralam ovitrelle w wawie płaciłam 78 zl a w moim mieście nie mogłam znależć i tylko jedna apteka 129 zł pytamy się mojej dr z wawy czy on przestał być refundowany a dr że on zawsze był pełnopłatny tylko u mnie w mieście taka marża super nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym, na innych forach, jacys tacy nie zyczliwi Ci ludzie. A tu jest tak milo, mimo, ze temat nie za mily. Fajne jestescie, i dajecie niezlego kopa energii do dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek tak tyle płaciłam, dzis odpisałam z faktur ceny. Apteka ta przy klinice oczywiscie. Ceny lekow refundowanych tez podałam juz po znizce. lena66 u mnie dziewczyny w pracy tez jedza na potege. Ja gdybym jadla tyle co one to bylabym taka bula ze łatwiej byłoby mnie przeskoczyc niz obejsc ;) he he he Najgorsze ze jedna te swoje słodkosci trzymała zawsze na widoku na polce.... alekiedys jej to władowałam do szuflady i na razie sie nie wychyla z nimi :) Ja mam z kolei problem taki ze lubie gotowac i piec ciasta , bo za batonikami to tak nie przepadam za bardzo. Od jakiegos czasu zaprzestalam wypiekow, pierwszy raz na swieta nic nie upieklam to sie rodzinka na mnie obrazila ze sernika pysznego zjesc nie mogli ale pomału sie przyzwyczjaja ze moj piekarnik wygasł tymczasowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziek ja miałam w 14dc ale mam cykle 28 dniowe (no może oprócz ostatniego) wszystko zależy jak będzie wygladał pęcherzyk pewnie dostaniesz zastrzyk na pęknięcie (ja nie brałam bo nie mogę) więc będzie dobrze nie martw się, wiec 19dc przy np 33 dniowych wydaje mi sie ok czy dobrze pamietam że Twój dr to zamora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina dopochwowa 0,05 g 30 tabletek - 3,20 zł. Podjęzykowa - masz dobrą cenę. Bromergon 2,5 mg 30 tabletek - 3,20 zł. Euthyrox 50 mcg x 100 tabletek - 8,96 zł. I w całej Polsce na zniżkę jest taka sama cena. Za Duphaston na 100 % ostatnio płaciłam u siebie 27,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia 2 razy ciasto robiłam w życiu ale zakalec więc juz sie za to nie biorę:) ale sie cieszę bo M i tak smakowało zjadł prawie całą blachę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, dr Z na samym poczatku powiedzial nam ze proponuje najpierw 2 inseminacje, pozniej, jesli sie nie powiedzie, IVF. Bo z moja endometriozą może być problem z drożnością jajowodów i nie ma sensu w to brnąć. Ja byłam podobnego zdania. W związku z tym, ze zawsze dobrze reagowalam na stymulację CLO (co w sumie odpowiada na Twoje drugie pytanie), pęcherzyki rosły, endo rosło jak trzeba, czulamsie dobrze, to uznałam, że gdybym miała drożne jajowody to przez 7 m-cy (wiedząc że moj M ma bardzo dobre parametry nasienia, u mnie tez hormony w normie) zaszłabym w ciążę starając się przecież w odpowiednie dni. No i tak usalilismy z moim M ze nie bawimy sie w inseminacje dalej, one sa bardzo malo skuteczne, nie chcialam badac droznosci wiecej, badanie bylo strasznie bolesne dla mnie, poza tym IVF omija tez inne problemy niz niedroznosc, wiec takim sposobem od razu IVF. Nie chcielismy sie z tym za dlugo ciagac, bylismy na maxa zmeczeni ta stymulacja wielomiesięczną. Szczegolnie ze nie mieszkamy razem (to moj partner, nie maz), tylko mamy do siebie prawie 200km, wiec wyobraz sobie jak wygladalo jeżdzenie tylko na popoludnie zeby sie "starac" a o 4 rano wyjazd do pracy i tak 3 dni pod rzad w miesiacu. masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek a ja za euthyrox pare miesiecy temu płaciłam ponad 13 zł no ładnie to u mnie jest mega ździerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenę jakiej dawki Euthyroxu tu podałaś Rudzia i czy cena Bromergonu to za 1 op. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna66 Nie ja jestem u dr. zygler. pytalam o ten dzien, bo zazwyczaj dziewczyny maja krotsze cykle niz ja, chodz tez kiedys obilo mi sie o uszy, ze jak sa cykle dluzsze to ta owulacja moze byc pozniej, a moze i nie byc pozniej. kiedys jak robilam testy owulacyjne(ktorym nie do konca ufalam) to tez ta kreseczka intensywna pokazywala mi sie tak kolo 17dc, a czasem i troche pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziek, to forum dot. NOVUM i wszystkiego co z nim związane więc inseminacji jak najbardziej. Ja tez po IUI. Miałam jakoś w 14 dc. Życzę Kochana powodzenia:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziek, ja mialam tak samo. Ok 17dc test owulacyjny pokazywal mi te kreche, nie 14 jak powinno byc książkowo :) A cykle mialam takie po 28-max.30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek a jak brałaś to Clo przez 7 mies to zmieniało Ci sie cos tzn że np przy 1 stymulacji miałaś jeden pęcherzyk a np przy innych więcej, kurczę tak sobie czytam co napisałaś i myślę że nasza sytuacja jest trochę podobna tzn nie obecna bo TY jesteś krok dalej ode mnie a krok blizej do cudu, który mam nadzieje jutrzejsza beta potwierdzi:) jedyna różnica właściwie to ta endometrioza bo w sumie ja laparoskopii nie miałam więc nie wiem czy ją mam bo ponoc tylko w ten sposób można sprawdzić. A ile masz lat napewno ostatnio pisałaś ale trochę mi się to mysli:) bo juz nas troszke jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek- drz- czyli zygner? Ja własnie jestem w podobnej sytuacji co wasza. dr powiedziala, ze grzechem byloby nie spróbować inseminacji,i że widzi szanse powodzenie jej i tym sposobem ustalilismy ze dwie proby a potem ewentualnie inv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena dziwne, bo to jest lek refundowany, jak wyżej pisałam.:/I ceny jednakowe w całej Polsce...ale już 3 razy zmieniali stawki w tym roku,więc całkiem możliwe.:/A jaka dawka ? Mnie strasznie znowu dzisiaj piersi swędzą ( już czuję tak od kilku dni i brodawki też ), poza tym znowu te krostki mi wróciły...myślę,że to jakieś uczulenie ! Może po tych lekach...i aż mnie pieką--jakby gorące były !! Musiałam już 2 dzień biustonosz zdejmować, bo mi lepiej bez---bardziej mnie swędzi, jak go mam i w ogóle bardziej mnie bolą,jak go czuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek no wlaśnie 50 a Ty kochana czekasz do 14dpt dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cos za Bromergon przeplacilam. A ceny tam kolo kliniki sa naprawde niezle, gdzie indziej duzo drozej, na dodatek nie zawsze maja te leki i mozna sie nabiegac by je dostac. lena66 dobry zakalec nie jest zły:) najwazniejsze ze Twojemu M smakowało :) dzidziekk witaj, mam nadzieje ze wszytsko ładnie urosnie i bedziesz miała udana IUI . Bedziemy trzymac kciuki :) A z tymi dojazdami to faktycznie Wam współczuje. Ja miałam problem by sie z M zgrac w płodne dni jak oboje na zmiany pracujemy a niby mieszkmay razem wiec nam łatiwje było. Czasem to az smieszne było bo musial zwlaniac sie z pracy bysmy sie spotkali, a jak czasem koledzy pisali by wyszedl z nimi do knajpy to im pisal sorry dzisiaj dzieci robimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Eutyrox 25 a bromergon za 1 op ale jeszcze sprawdze bo moze cos pokrecilam. Kupilam tylko 1 op bo drugie dala mi siostra bo jej tego troche zostalo po leczeniu. W ogole to czy mialyscie tez takie dziwne objawy po Bromergonie? Bo mi sie starsznie chce po tym spac, duszno mi i w ogole jakas taka jak flaki z olejem jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline nie dziękuje:) A Tobię życzę samych słonecznych radosnych dni do listopada:) Bafiorek- to dowod ze nie wszystko jest ksiazkowe, a da sie to ogarnac:) widzę, ze juz po transferku, wiec zaciskam kciuki:) A co do ciasta dziewczyny...hmm....moj maz twiedzi, ze zakalce sa najlepsze, bo najwiecej jest dla niego( takiego nie wystawiam gosciom zazwyczaj i organizuje szybkie zastepstwa na stół) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena no coś koło tego ! Rudzia aż dziw, bo tak nie można, bo to są ceny ministerialne.:/No chyba,że nie miałaś zniżki na Bromergon z Novum ? Mi nie dali na Progynovę, Fraxiparine i nie wykupiłam,a po powrocie do domu załatwiłam sobie nowe recepty na zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - ja nic nie czuję po Bromergonie a już z rok go biorę albo i dłużej nawet.Ale znam dziewczynę,która z migreną po nim nie mogła sobie poradzić i Jej musieli zmienić.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - tez mam taka cicha nadzieje:) Mój M jak pracował w kurierce, to wpadal na przerwe obiadowa:) tylko obiadu nigdy w dni plodne nie zdazal zjesc:P tez sie smielismy, ze przyszle dzieciatko, wyglodzi tate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×