Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek w pierwszym nie bolał mnie brzuch wcale, ale bolały piersi. A teraz na odwrót bolał brzuch , a nie bolały piersi - na początku oczywiście. A po odstawieniu leków @ przyszła za 2 lub 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mniej więcej takiej odpowiedzi można się było spodziewać, no bo jak inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek a czemu myślisz, że nie mogła być inna odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek! Ściskam Cię mocno Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zakładając że kobieta NIE JEST w ciąży, a beta jej wychodzi więcej niż zero to znaczy że ma to hcg w organizmie. a skąd może je tam mieć? no bo organizm nie w ciaży też jakies śladowe ilości musi tego wyraźnie produkować. skądś się wziąć musiało, znaczy że organizm jednak to jakoś troszkę produkuje nawet bez ciąży. Tak myślę. A jakbyś nagle w pon. miała fajniejszy wynik beta, ale by była niespodzianka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - szkoda:( korzysraj ile mozesz, idz na kocert napij sie kawki, winka, a siły wrócą Ja sie troche denerwuje bo wczoraj mało plamilam dzis znowu mocno, jeden dzien taki drugi siaki, chyba zwariuje do poniedziałkowego usg:( staram sie nie martwic ale ciązko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Julcia, takie plamienia to musza Ci spędzać sen z powiek. Leżysz cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia śliczne wykonanie.:P Julciaaa no niestety jeszcze się nie mogę ani piwka ani winka napić.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - leze leze, tylko do wc wstaje... igrek - aha no to poczekaj i zrob jak dr kaze, oni wiedza lepiej... malwi - no kicha z tymi plamieniami bo czlowiek lezy, ma duzo czasu i rozmysla...ja tez nie mam za duzo objawow poza powiekszonymi i bolacymi (.)(.) oraz sennoscią to sie dopatruje czy to dobrze czy źle...powinni usypiac na czas oczekiwania na usg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, wynik beznadziejny czyli 0,1 ;) Dzis mam 12 dc i cos mnie jajniki bola, zawsze mialam o tym czasie owulke, mozlwie ze to przez nia takie objawy? Moze nie poprzestawialo sie mi tak bardzo po stymulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wynik byl:< 0,1 mIU/ml Ponizej normy: Kobiety: < 5,3 Kobiety po menopauzie: < 8,3 Kobiety w ciąży: 3 tydz.: 5,8 - 71,2 4 tydz.: 9,5 - 750 5 tydz.: 217 - 7138 6 tydz.: 158 - 31795 7 tydz.: 3697 - 163563 8 tydz.: 32065 - 149571 9 tydz.: 63803 - 151410 10 tydz.: 46509 - 186977 12 tydz.: 27832 - 210612 14 tydz.: 13950 - 62530 15 tydz.: 12039 - 70971 16 tydz.: 9040 - 56451 17 tydz.: 8175 - 55868 18 tydz.: 8099 - 58176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - kobiety po menopauzie ? A jak jest poniżej 5,3 no to chyba jeszcze znaczy, że normalnie ciąży nie ma no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powiedzieli mi ze jak beta wyjdzie powyzej 5 to dopiero cieza jest a ponizej ze sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek :-( super, że masz już plan działania, czy dr od razu wpisze Ciebie na listę oczekujących na komórkę dawczyni? Pytałaś może o to? nie denerwuj się, powiedz a plamienie są brązowe?może jak bardzo się denerwujesz to pojedź jutro do innego lekarza. A ile teraz bierzesz tabletek luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - rozmawiałam z moja dr z novum we wtorek i ona mi powiedziala ze tam teraz spokoju potrzeba a nie ciaglego grzebania bo mozemy tylko pogorszyc sprawe i zeby brac leki (2x2 luteina i 3x1 dusphason) i lezec, poki nie krwawie tylko plamie to zeby nie zagladac tam, wiec jej zaufam bo wiesz bede sie pewnie co kilka dni stresowac poki te plamienia nie ustapia...ta dr z izby przyjec tez mowila ze plamic moge dosc dlugo, ze jak to krwaiczek to tak w dzien czy dwa nie przejdzie, ze bede na brozowo plamic...zdrowy rozsadekmusi wygrac...musze zaufac mojej lekarce bo zawsze mi dobrze doradzała... kiedy masz teraz wizyte? to jzu bedzie ostatnia u dr L tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi-nie pytałam o to, bo muszę powtórzyć betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że takie osoby jak ja i Janko nie spadamy na listę rezerwową, no bo to by była wtedy porażka jakaś.:/ Janko - wiesz coś może na ten temat ? A powtarzałaś może tą betę już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa - masz rację spokój jest najważniejszy, jeżeli dwóch niezależnych lekarzy tak powiedziało i że taki krwiaczek może powodować dłuższę plamienia to nie ma co bigać co chwile na usg. Mądra z Ciebie dziewczynka i bardzo rozsądna :-) bo ja to panikara jestem. teraz wizytę u dr. L mam 14 czerwca, wiesz myśle, że to ostatnia będzie, bo za ostatnią zapłaciłam 250 zatkało mnie przy kasie, dosłownie. Mi dr nie założył jeszcze karty ciąży. igrek a kiedy masz teraz dzwonić do dr, w poniedziałek po wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igres no własnie dlatego zapytałam, super jakbyś mogła podejść jeszcze w czerwcu a nie znów tak długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....nie pisałam ze 3 dni a tu tyle sie wydarzyło-nie dość że jakiś nieproszony gość sie pojawił- chyba już poszedł to igreczku kochana ty sie smutasz:(:(:( może jeszcze nie wszystko stracone?? bafiorek gratuluje drugiej bety :) czekamy na kolejną i na sikańca :) Jak popatrzyłam jakie wy tu kwoty podajecie to sie za głowe złapałam ale jak bylo w uwadze o tej parze co sie starali o dziecko to wydali 40 000 tyś -tak powiedzieli. Ja narazie wydałam z 600zł na badania i wizyty u mnie ...przy was to pikuś Zobaczymy jak to będzie 13stego. Zastanawiam sie czy wcześniej nie pojechać i mojego M. badan nasienia nie zrobić dokładniejszych od razu.-on ma już tylko 12dni urlopowych do konca roku więc wyjazdy do warszawy chcemy w pełni wykorzystać a wiem że karinie kazali zrobić mimo że mąż jej miał wyniki ogólne dobre.... mój M. ma w uwagach napisane teratospermia mimo że inne wyniki są prawidłowe-no i jak pani w lab sie pytałam to mówiła że mało jest plemników z tą wadą ale są-pewnie w novum kazaliby dokładniejsze zrobić-tylke może wiecie jakie bo ja tak nie bardzo wiem które z tej listy zrobić ;/v??Wizyte mamy dopiero na 17.20 wiec spokojnie wcześniej jest dużo czasu... Ajjj....chcialabym już być mamą ...ale mnie depresja naszła że jak zajde w ciąże to mnie zwolnią bo mam umowo zlecenie...że potem ciężko że mój mąż pewnie będzie musiał w delegacje jeździć po budowach bo u nas w mieście budowa sie kończy w marcu w przyszłym roku....że siedzimy w mieszkaniu wynajętym a budujemy dom i nam kasy nie starczy....ale zrzędze co??:D:D a to wszystko wina mojego męża bo on mi zaczął wczoraj wieczorem takie smuty opowiadac że życie jest okropne bo pracy jest mało i państwo nas tylko okrada i nikt nic nie pomaga. Musiałam sie wyżalić bo chyba bym w akoholu zatopiła smutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×