Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek - u mnie też wieje niesamowicie.Mam nadzieję,że ten wiatrzysko przywieje nam jakieś miłe wiadomości od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka bardzo śpiąca ta pogoda no nie ? Może ciśnienie spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk , igrek nic nie doszło na moja poczte, zreszta zdjecia od Michaliny i od innych tez nie. Sprobujcie jeszcze raz a najlepiej jak zalezy Wam na czasie to wyslijcie do kogos inengo bo ja mam teraz populudniowki i nie za bardzo czesto moge do Was zagladac :( igrek pomodliłam sie za Ciebie do sw. Rity. trzymaj sie Kochana bede myslec o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - jak wizyta u dentysty?Pamiętaj,żeby się nie dać prześwietlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, bauli, pamiętam! To był ząb leczony kanałowo (przed transferem, specjalnie starałam się wyrobić z najgorszym przed, łącznie z robieniem zdjęć RTG), w którym siedziało sobie lekarstwo. Ale się rozszczelnił i dlatego bolał. Teraz dentysta założył nowe lekarstwo uwzględniając to że nie każde może mi teraz zakładać. Jakieś dał, które nie miało przeciwwskazań do ciąży. Prosiłam go żeby mnie za bardzo nie męczył, bo muszę unikać skurczów. Posłuchał się, podskoczyłam tylko ze dwa razy, a jak się zorientował który to kanał boli to już go zostawił w spokoju i tylko założył lekarstwo. fajny gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek to cale szczęście problem z głowy:) Dla mnie najgorszy ból to ból zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dentysta to skarb.Ja do swoje pani jeżdżę przez pół miasta i chyba nawet mogłabym jeździć przez całe gdyby była taka konieczność. Nie wiem czy to mit czy fakt ale słyszałam,że w ciąży problemy z zębami mogą się pogłębiać z uwagi na to, że dziecko absorbuje wapń...Ja osobiście nic takiego u siebie nie zauważyłam ale znam osoby, które utrzymują,że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk - wysłałam Ci. U mnie lipa -- poniżej 2 !!! A nie mówiłam,że nie wierzę, że się uda.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Igrek - dzwoniłaś do novum? Dowiedz się co musisz dalej robić,żeby nie tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli - wyciągnęłam sobie dzisiaj kartę na konsultację telefoniczną do dr Dobek i od godziny 16.00 na dzisiaj dyżur, to zadzwonię. Pierdzielę to wszystko...na przyszły raz nawet nie biorę L4, tylko normalnie chodzę do pracy.:-(Zwariować w tym domu można.:-/ W dumie mam to wszystko...jadę na koncert !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Ciebie Igrek.Silna kobietka z Ciebie.Wiem,że nie odpuścisz.Tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam tylko, że porażka może być aż tak nieprzyjemna.:/A bardzo się z nią liczyłam...byłam pewna, że się nie uda, no bo jakże mi mogłoby się udać za 1 razem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - no nie dzisiaj.11.07 w Rybniku. Jedyny w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk - ja tam to przetłumaczyłam, ale może być źle lub coś nie tak, no to prosiłabym o weryfikację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zdziwiłam, że ten koncert właśnie dziś, a Ty się nie przygotowujesz :) No ale Ty, mega fanka nie możesz go opuścić, nawet w Rybniku!! (dla mnie z Olsztyna to koniec świata). Nie wiem co mam pisać, Igrek prosiłaś żeby nie pocieszać i nie współczuć etc etc, więc tego nie robię, ale myślę o Tobie i mam nadzieję że to choć trochę poprawi Tobie nastrój. Wszystkie o Tobie myślimy i będziemy z Toba dalej, podczas następnej próby. Trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×