Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mówiłam!!? :-) który to dpt. Rena dzięki! Żelazna bardzo mi odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
7dpt, ale blastocysty, Boże,zeby sie nic nie zmienilo, teraz boje sie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam MENA gratulacje i dużo zdrówka dla ciebie i twoich ksieżniczek M ało sie odzywam bo moje starania strasznie sie odwlekają,przebadałam sie u kolejnego immunologa dubrawskiego ,według jego diagnozy przy kolejnym transferze bede miała wlewy z immunoglobuliny,a teraz biore antybiotyk na jakies bakterie w macicy a po miesiączce biopsja kontrolna i może pod koniec roku transfer.Ogólnie to jestem troche podłamana ,schudłam nie mogę spać ,zblża sie czas kiedy udało mi się zajśc w ciąze ,gdyby sie udało dzis bym tuliła je do siebie,może powinnam iśc do lekarza ale szczerze to mam ich już dośc.przepraszam za mojego doła ale nie mam z kim o tym porozmawiać podobnie jak wiekszośc z was z nikim o tym nie rozmawiam nikt nic nie wie o naszych podejściach do ivf,jedynie szefowej w pracy wyjasniłam sprawe kilka lat temu ze sie lecze co wiąze sie z wychodzeniem z pracy braniem wolnego ,w miare możliwości odrabiam godziny ale całych dni nie jestem wstanie odrobić,postawiłam ja przed faktem co jest dla mnie najwazniejsze i jak do tej pory mnie nie zwolniła i nikomu nic nie powiedziała.pozdrawiam was wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka, super wiadomość, jednak ten ból pachwiny to dobry znak :-) ja przyznam szczerze też dzisiaj robiłam test, ale u mnie nic nie wykazał, mówię sobie, że jak przetrwam weekend to w pon.pójdę na bete, mam dziwny lęk, że @ dopadnie mnie w weekend tak jak zawsze. Cień cienia to piekny wynik :-) może zrób też w pon.bhcg. Lillalu gratuluję wyniku. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
Kotek, jak bylam ostatnio na transwerze, to w pokoju obok tez lezala dziewczyna ktora miala robione wlewy i byla pozytywnie nastawiona, spokojnie, ja myśle,że Tobie tez sie uda i zobaczysz jak szybko zleci czas do twojego transweru czego Ci z calego serca życze i bede sie za Ciebie modlic, glowka do góry choc wiem jak to trudne, pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
E jeszcze jest dosc wczesnie, wiec test nie musi nic wykazac, nie denerwuj sie tylko bo to nie sluzy, ja mialam wlozony bardziej dojzaly zarodek wiec Tobie nie moze jeszcze wykazac test nic pozytywnego, obie i tak musimy poczekac do przyszlego tygodnia i wtedy sie okaze, zarowno u mnie jak i u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo, pozdrawiam Cie Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było,ąle ciągle leczę rany po porażkach:(Co do kwestii ivf uważam,że takie informacje są tylko i wyłącznie dla najbliższych, których wsparcia jesteśmy pewni w 100%.Ja się nigdy nie przyznałam,że miałam 6 transferów,bo po co to komuś wiedzieć.Ludzie uwielbiają gadać i czy Twoje dziecko będzie się szybko rozwijało czy coś będzie nie tak to i tak winne będzie ivf!Nie ma co spowiadać się ze swoich życiowych wyborów,to jest nie ważne.Byle się udało i byle byśmy usłyszały pewnego dnia słowo mamo,to się liczy...Podziwiam ludzi,którzy występują w progr.dokumentalnych i obnoszą się ze swoimi problemami intymnymi.Nie boję się mówić,że mam problem z niepłodnością,ale osobiście uważam,że to nienormalne narażać dzieciątko poczęte metodą ivf na podłe komentarze ludzi.Ci,którzy w zyciu nie przeżyli tego co my,nie mają pojęcia czym jest walka o dziecko i co to znaczy żegnać je,gdy się okazuje,że serduszko już nie bije... Anetko,E - powodzenia dziewczyny!!!Kłucia to bardzo dobry znak,nie mówiąc już o ciągnących jajnikach na okres, a wiem co mówię:)Rok temu doświadczyłam najpiękniejszego uczucia jakim jest świadomość,że ciąża jest i marzę on dniu żeby znów się udało(bo od tego czasu jak pisałam były 2 cb) Lillalu - gratuluję Ci!!! Lato - no to jesteśmy w tym samym momencie naszych starań o baby,bo do mnie tez dzwonili 2 tyg.temu i mam zrobić AMH i FSH w 2 dc i od razu umówić się na wizytę,bo podobno wszystko się zacznie już w grudniu:)Nie mogę się doczekać!!!Pod koniec miesiąca mam okres i od razu do nich zadzwonię żeby ustalić ostatnią wizytę do programu.A Ty kiedy masz @?Pewnie będziemy razem startowały:)Może Kotek dołączy, Renia19,bo u nich też trwają przygotowania do refundacji. Olaluna - współczuję Ci,ale ja też czekałam sporo na @ po poronieniu - ok.2 tygodni.Myślałam,że trzeba odczekać jakiś czas,ąle Dr zlecił transfer po miesięcznym odpoczynku. Sylwia - powodzenia,Ty zaczynasz już niedługo:)Jak ja bym chciała się już teraz stymulować.... Mena - serdecznie gratuluję,musisz być najszczęśliwszą mamą pod słońcem:) Kotek - trzymaj się kochana,zostaniemy mamami,zobaczysz:)Co do problemów ze snem to wzięłam w wakacje miesiąc wolnego i to nie był dobry pomysł.Jestem tak znerwicowana,ze budziłam się kilka razy w nocy,nie mogłam zasnąć itd.Zaczęłam brać magnez,potas i witaminki z grupy B i było trochę lepiej.Wiem co czujesz,ale cóż stres nas zjada przed tym wszystkim.Najgorsze jest to,że się boję czy moje komórki będą dojrzałe Ostatnio miałam 15 z czego zapłodniło się tylko 6!Skoro teraz pobiorą tylko 6 to nie wiem czy w ogóle będę miała na tyle szczęścia żeby było co transferować.Po co oni robią tą refundację skoro nakładają na nas takie idiotyczne restrykcje co do liczby komórek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b_ubu oni pobiora ci wszystkie komorki ,potem sprawdza ile jest dojrzalych i z tych dojrzałych zapłodnia 6 wiec nie jest tak zle, nie martw sie , pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Cześć dziewczyny mam pytanie - do jakiego momentu trzeba brać luteinę lub lutinus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, juz prawie 2 miesiace czekam na okres. W grudniu na pewno nie będę podchodzić, mam 3 cykle odczekać, a jeszcze nawet 1 nie było... Nastrój średni, po weekendzie chyba w koncu zadzwonię na dyżur tel.i powiem, ze ciagle czekam. Wg mnie to troche za długo, miało byc ok.6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mi znów się przydarzyło krwawienie, ale na szczęście brązowa krew leciała. Z tego co rozmawiałam z lekarzem i naczytałam się na forach to dobrze, że brązowa bo to oznacza oproznianie się tego krwiaka. Ale jednak obawy są, nie byłam po tym na badaniach bo nie chciałam panikować. Wierzę, że jest dobrze, a dzieciaczki przetrwają wszystko. Powiem Wam że chciałabym zapaść w sen zimowy i obudzić się już z moimi skarbami na rękach. Bo tak to cały czas jakieś zmartwienia, coś strzyknie, coś pyknie a człowiek już w strachu. Pozdr Was wszystkie i trzymam kciuki za nasze maluszki. Moniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam lutieune, do ukończenia 3 miesiąca ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - gratuluję Kochana z całego serca🌼. Podwójne bycie mama jest cudowne :) tez poproszę o focie bo nie dostałam... lilalu- gartuluje! spokojnej ciązy Ci zyczę :) rene - pamietam ze po mnie rodziałas a mój synek ma już 10 miesięcy...ale ten czas leci... kotek, lato - bardzo was sciskam i trzymam kciuki za wasze kolejne podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis wszystko bedzie dobrze-mi tez mowili ze brazowe plamy to sie krwiak oczyszcza ale po USG okazalo sie ze nadal jest duzy. Ja mam yeraz USG w poniedzialek. Dzis mam kryzys i wszystko mnie denerwuje. Najgorsza jest ya niepewnosc czy z malenstwem wszystko ok. Wierze ze tak jest ale mimo to nastepne USG to strach i obawa. Leze caly czas w szpitalu,dzis 10dzien.Jedni mowia ze jest zle,inni ze pol na pol a jeszcze inni najwazniejsze ze nie ma plamienia. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Ania, no ja mam wizytę w czwartek. Ja w sumie nie mam plamień tylko taki jednorazowy wiekszy krwotok i na drugi dzień już nic. No nic nie będziemy spokojne dopoki nasze dzieci nie będą już na świecie. Odpoczywaj Kochana i musi być dobrze, Nasze dzieciaczki są silne i zdrowe. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta, Lillalu, lenasz88 i pozostałe dziewczyny jak się dziś czujecie? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny wczoraj robilam sikanca o czulosci 10mIU/ml w wyszedl cien cienia,a dzisiaj zrobilam z czuloscia 25mIU/ml i wyszla druga kreska - nie moge w to uwierzyc, czy to mozliwe zeby testy zle wskazywaly? Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, ja dzisiaj nic prawie nie czuje, jakos tak dziwnie czasem w podbrzuszu, sikam dosc czesto i tyle, a Ty jak sie czujesz?, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dalej mam duży ból piersi, brzuch rwie, identycznie mocno jak na @ też chodzę często do wc, ale wiem, że to może być z nerwów. Idę zaraz do apteki kupić kilka testów, jaki jest o czułości 10? A testy robilas o tej samej porze? Cien cienia to super wiadomość. Jakoś czuję, że u Ciebie będzie ok, od początku jak Cię zobaczylam:-) E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E kochana ten bardziej czuly jest farmacja 24 , nie wiem czy to on jest wszedzie, pytaj o czulosc 10mIU/ml bo wiekszosc jest 25MIU/ml, trzymam mocno kciuki za Ciebie - mysle ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz , po nieudanym podejściu ile miałaś przerwy? E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zrobiłam teraz test ,fakt, ze data waznosci minęła bo 10.2013, ale wyszedł cien cienia po tym jak mialam go wyrzucic, az sie trzese, ide do apteki E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, mowilam Ci, ale sie ciesze, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka, ochlonelam, to raczej niemozliwe aby test wyszedl w 8dpt dwudniowego zarodka, poza tym mial przekroczony termin waznosci, jednak to wspaniale uczucie zobaczyc 2 kreski. Zakupilam w aptece 4 rozne testy, jutro rano zrobię powtorke, zobaczymy co wyjdzie. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, niezła jestes az cztery :) ja w poniedzialek ide na bete i progesteron, mowilam ,ze bedzie dobrze - szykij sie na blizniaki :), buziaki Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny! Wspaniale wiadomości!!!! :-) Termin ważności? Proszę cie, na wacikach też jest :-) na pewno wyjdzie to samo. Trzymam kciuki. Ale ten okres plodny! Ja czekam na piątek! Może już zobaczę babelka! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wyczytalam, ze ovitrelle moze zafalszowac wynik testu do kilkunastu dni po podaniu, dlatego byc moze przez to wynik byl niemiarodajny. W poniedziałekm bhcg rozstrzygnie wątpliwości. Emocje opadly, rozum przejął kontrolę nad sercem. Pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, nie doczytuj sie, przeciez wczoraj wyszedl Ci negatywny, jakby byl zafalszowany to i wczoraj by Ci wyszedl, takze oswajaj sie z mysla ze bedziesz mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×