Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A może Wy wiecie, na co dają ten Encorton ? Dziś znowu źle spałam...muszę poprosić o jakieś leki chyba.:/Bo to się robi nie do zniesienia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny nie nadążam za Wami! :) Powiedzcie jak mam Wam wysłać moje zdjęcie, nie mam face (nie znam go ) ani nk (chyba, że na nk założe jakieś fikcyjne, kiedyś miałam ale skasowałam) ??? Tylko ostrzegam nie mam ich dużo, bo mi przepadły,komp mi się zawiesił jakiś czas temu i musiałam wgrać nowego windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, Michaline...widzicie, jaki ten świat jest mały--to odnośnie Felicity.;) Z tego co ja wiem i z neta i od dr, no to sterydy ( a Encorton ) jest właśnie nim...podtrzymują ciążę, więc może dlatego je podają.:D Przeczytałam właśnie teraz wskazania-skopiuję: "Zakres wskazań preparatu jest bardzo szeroki, stosuje się go między innymi w następujących dolegliwościach: zaburzenia endokrynologiczne (zapalenie gruczołu tarczowego); choroby reumatyczne:łuszczycowe zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, początkowy okres choroby reumatycznej, ostre zapalenie kaletki maziowej, ostre nieswoiste zapalenie kaletki maziowej, ostre dnawe zapalenie stawów; kolagenozy - toczeń układowy, reumatoidalne zapalenie stawów; choroby skóry - pęcherzyce, ciężki rumień wielopostaciowy, złuszczające zapalenie skóry, ciężka łuszczyca; choroby alergiczne - postaci ciężkie: astma, kontaktowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry, choroba posurowicza, reakcje nadwrażliwości na leki; ostre i przewlekłe alergiczne i zapalne procesy ciężkiego stopnia dotyczące gałki ocznej; przewlekłe choroby przewodu pokarmowego - choroba Leśniowskiego i Crohna, autoimmunologiczne zapalenie wątroby, choroby układu oddechowego - zaostrzenia przewlekłego zapalenia oskrzeli, zachłystowe zapalenie płuc, gruźlica; choroby hematologiczne - niedokrwistość, małopłytkowość; choroby nowotworowe. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz igrek ja też ostatnio źle śpię, budzę się często. Rano jestem taka "zamulona" i tak jest aż do popołudnia i w ogóle nie mam siły. Zauważyłam też, że szybko się męczę, wejdę po schodach czy sprzątam to łapie mnie zadyszka- uroki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! wczoraj po południu bylam juz taka zmęczona ze hej i nie dałam rady nic napisać. Powiem tylko tyle fajne z Was kobitki.Wyobraznia jest zupełnie inna niż rzeczywistość. Moje zdjecie bylo zrobione na Mazurach jak pojechalismy zobaczyc stado żubrów. nie chciałam pokazywac innych zdjeć bo nie lubie głupich komentarzy innych osób. Mam pare fajnych fotek może w weekend uda mi sie coś wysłac i pokazać. :) Ale jesteście takie sliczne i takie młode. Powiem wam ze jak oglądałam zdjęcia to widziaj je mój mąż i jest Wami zachwycony , nie tylko pod względem fizycznym ale pod tym wzgledem ze widzi ze zaszła u mnie psychiczna zmiana ze potrafię na nowo sie uśmiechać i mam wole walki. Owszem mysle o mrozaczkach jak i co bedzie ale dałam sobie duzy bardzo duzy luz. Także moje miłe Panie pomagacie mi nawet nie wiecie jak bardz i za to WIELKIE DZIĘKI. :) mIŁEGO DZIONKA TO JUZ WIKEEND.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie-nic nie pisze o ciąży,a o moim toczniu tak i o chorobach pokrewnych typu rzs itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - wyślij Agniren swoje linki do nk i Face.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak nie masz Karina no to wyślij Jej zdjęcia jakieś na e - maila, a Ona nam roześle.;D Opuszczasz się Kochana opuszczasz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzieś Ty trzymała karina1212 te zdjęcia, że Ci przepadły jak Windows padł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - Ty uroki ciąży, a niestety niskich Estrogenów chyba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina 1212 masz teraz mozliwosci do odsypiaj bo wiesz ze niedlugo bedziesz marzyla o snie. Kobieta w ciązy zmienia sie funkcjonuje za dwóch. :) najgorsze jest chodzenie po schodach alebo odkurzanie masakra ale coz ktos kiedys powiedzial ze ciaza to nie choroba ale stan blogoslawiony wiec jak ci sie nie chce sprzatac idz spac lub na spacer i miej wszysstko w d....duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA1978 - Ty też nam Kochana bardzo pomagasz i każda z nas osobno rozmową chociażby.;)Mój M też oglądał wszyściutkie zdjęcia. A czy któraś z Was ma konto na nk jeszcze oprócz Face ??? Ja żubry widziałam w Parku Wolińskim, jak w Międzyzdrojach byłam kiedyś.;)) Cieszę się, że się lepiej czujesz.:P Ja chyba też,choć nadal wiele płaczę i się smucę,bo ja niestety nie mam żadnych mrozaczków i muszę liczyć na pomoc innej kobiety.:(Boję się o kolejne usg, by było wszystko już ok po tym zabiegu.Boję się o to,by komórka się ładnie zapłodniła i dzieliła.Boję się o transfer,by nie było przy nim żadnych problemów.:-(Ech...tyle tych słów "boję się"!!!! A czy Iza transfer no to boli w jakiś sposób ? Podają jakieś znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka - To jest dobry adres Agniren: Agniren@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - a tą moją słuchałaś piosenkę ? Tą też posłucham zaraz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Zuza dziś w Novum - czekamy na wieści po wizycie.:D A Monka26 zamilkła już długo.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-transfer nic nie boli nie musisz miec znieczulenia. musisz przed zrobic siusiu, montuja ci cewnik -nic nie boli. pod usg na brzuch lekarz widzi cala macice i widac jak wsztrzykuje za pomoca strzykawki z taka rureczka zaplodniona komoreczke. pozniej lezysz jakies 10-15 min na lozku z nozkami do gory :) i jedziesz do domku;) dostajesz zdjecie komoreczki ktora ci podali ja mam na pamiatke wzielam mam tez moje testy. bede je trzymac mimo ze nic nie wyszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie boli założenie cewnika--w sumie no to jest takie nieprzyjemne uczucie, potem mam wrażenie, że mi się chce cały czas sikać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym tak zostawiła wszystko na pamiątkę.:)A może coś pójść nie tak przy transferze ? Widzisz--ja no to nawet tego się boję.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- nie sadze zeby poszlo cos nie tak sa tam lekarz pani pielegniarka i osoba z laboratorium ktora przynosi Twoja komoreczkę jestes caly czas monitorowana przez usg. powiem ze mnie nic nie bolalo i nawet nie wiedzialam kiedy mailam zalozony cewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - czekamy, a o tak musimy poczekać na Agniren, by nam je wysłała.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no to może lepiej zakładają i delikatniej niż gdzieś indziej.:P A nie miałaś wrażenie, że jak już miałaś ten cewnik, no to Ci się chce siku wciąż ? I czytałam, że tam leci jakaś muzyczka w tle.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam muzyczki ale nie chcialo mi sie siuku bylam tak zdenerwowana ze nie pamietam wiem tylko tyle ze moj maz byl i razem plakalismy z radosci no i zarazem z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wysłałam Agniren. Tylko proszę się nie śmiać ;) Zdjęcia robiłam sobie kiedyś sama - lubiłam tak sobie cykać i je poprawiać co nieco. Zdjęcia są z przed ok. 4 lat, ale nic się nie zmieniłam. Szkoda, że straciłam inne, były fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-) Ja właśnie w pracy, zaraz pojadę na spotkanie do klienta i potem chyba urwę się szybciej do domu. Muszę podprzątać. Lubię wstac rano w sobotę i jeść śniadanko w świeżo wysprzątanym mieszkaniu. Kiedyś sprzątałam właśnie w sobotę ale szkoda mi soboty na sprzątanie.. Dziś Międzynarodowy Dzień Kota :-) Moje dwie kotki pewnie oczekują na prezent. No tak, Zuzia w Novum. Daj znać co lekarz powiedział. O ile dobrze pamiętam, to Ty u dr Zamora. Bo jesli tak, to ja też u niego. Będę tam we środę. Igrek, dawaj przepis na te Twoje białe ząbki :-) Też chcę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem właśnie w drodze do novum. Dam znać jak wyjdę. Jak miałam transfer to kazali mi być z lekko wypełnionym pecherzem i nie zakładali mi cewnika. Nic nie bolało. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Nowy mail ze zdjęciami kariny. I dla kariny mail ze zdjęciami i linkami na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posprzatala juz troche wczoraj zeby miec mniej dzis. ale tez lubie jak sobota jest luźna. nigdy nie wiesz czy ktos wpadnie rano czy nie. Ja jutro jeszcze mam misji Moj M ma jutro urodzinki i nie kupowalam mu nic tylko zrobie torcik(nie wiem jeszcze jaki,będe robila tort 2 raz w zyciu 1 byl na jego 30 bardzo sie ucieszyl wtedy pamietam) irobie imprezke niespodzianke. mam taka duza grill chate i robie grilla zimą. maja wpaść przyjaciele i rodzinka wiec posiedzimy ospiewamy pogramy na gotarce i bedzie ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×