Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - no to fajnie, że jest plan.;D Cieszę się, a i ja może zapytam moją Panią dr, że dr Zamora tak polecił swojej klientce i że co Ona na to......no nie dziewczynki ? Wysłałam Ci zdjęcia na pocztę e - mailową, jeśli nie masz naszej - klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja tyle ważyłam jak miała 16 lat nie no może nawet mniej. w dzień lsubu czyli 7 lat temu ważyłam 53 no 54 kg przy wzroście 176cm. wyglądałam jak patreze na siebie jak wieszak teraz znowiu jesrtem za gruba bo mam brzuch ktorego niestety nie moghe zrzucic masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytania do zuzia-zu: 1) Ty masz owulację bez leków przy takim AMH 0,6 ? 2) Sprawdź proszę i napisz mi, jakie u Ciebie wychodziły wyniki FSH ostatnio - dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- dajesz kochana czadu z tym meilem ale super NASZ WODZU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK po zdjkęciach chcesz mi powiedzieć ze jeżdisz na narty do Białki? ja też tam jeżdze do takiej pani jedzenie i nocleg za 1 dobe 80 zł, ale nie jestes przejesc tego jedzenia wszystko swojskie takie pyszne. w tym roku zrezygnowalismy bo plany byly inne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja jestem niska - 157 cm.:/Mogę sobie pozwolić na baaaaaardzo wysokie szpilki i takie kupuję.;D 10 - 13 cm.:-) hehe Więc przy moim wzroście, no to po prostu drobna jestem.;D Trochę mi brzuch wywaliło po sterydach i na policzkach, jak ktoś się przyjrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dziękuję że o mnie pamiętasz...ja jestem z Wami na bieżąco i wiem że od wczoraj poznajecie się już wizualnie,czytam jak sprzątam, czytam jak gotuje,czytam jak idę spac, a teraz składam ubrania i też czytam...nie wiem czemu tak mnie przyciągacie czy to ten nasz,, wspólny problem,, nie odzywałam się bo czułam sie niepotrzebna... a mnie też chcecie poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Białce byliśmy tylko 1 raz!Nie za bardzo nam się podobało, bo za delikatne stoki ( wolimy się pomęczyć ).Nie lubię takich,że muszę się albo kijkami opychać albo staję w połowie drogi.:(A te czerwone tam się szybko jak dla mnie zacienione robią, no bo po prostu w takim miejscu są !!A mi się wtedy robi zimno i tak nieprzyjemnie.Chyba się jednym słowem do innych przyzwyczailiśmy i to tylko dlatego.Ja lubię, jak ładnie góry widać, a tam tak nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74- jak mozesz twierdzic ze cie nie chcemy chcemy dawaj igrek rozsyła meila jest chyba na gorze. czekamy! Kochana jestes potrzebna i nie ma co sie stresować. my wszystkie mamy problemy w kilka osob zawsze rażniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - no wiesz co !! Jak możesz tak w ogóle myśleć.:/??No pewnie,że chcemy.Dawaj nam te zdjątka.;-))I proszę więcej bez takich myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a przypomnij mi, co u was jest problemem oprócz tego Hashimoto ??? Muszę sobie to wszystko jeszcze raz zakodować w głowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było niejasności, pytałam Kariny, skąd jest na e - mailu, bo my to widzimy na Face, więc może Karinka napisz wszystkim.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK- U NAS NIC sie zlego nie dziej moje wyniki sa ok. poza tarczycą, u starego ok. wiec sama nie wiem wogole nas nie chcieli dac do invitro bo dr. O . uważała ze tylko inseminacja wystarczy. ja poojechalam z nastawieniem na IV=NV. i tak chcialam nie zastanawialam sie nad onseminacja bo miala je juz 2 ale z tego co piszecie ja nie bralam zadnych lekow przed dziwna sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamora powiedział ze musimy zrobić miesiac przerwy. Prawie zawsze mam chociaz jeden pecherzyk ale nie zawsze jest w nim komorka. Przy pierwszym icsi mialam 4 pecherzyki ale tylko jedna komorke i to nie dojrzala. Teraz bralam clostibegyt i mialam 5 komorek tylko zadna sie nie zaplodnila. Wiec rozumiem z tego ze poprostu sa ale mega slabe. Dzieki za zdjecia:) ja zanim zaczelam sie leczyc tez ważylam ponizej 50. Od wrzesnia 2010 jak zaczelam brac euthyrox do wrzesnia 2011 przytylam 10 kg i tak juz zostalo. Ale nie ma tragedii:) jak chorowalam na plamice schonleina henocha to od sterydow malo ze przytylam to do tego wszystkiego tak napuchlam ze na twarzy to wygladalam jak ksiezyc w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, ale ja na razie nie mam wszystkich adresów, więc nie mam komu wysłać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie zuzia-zu - pęcherzyk nie = się zawsze komórka i można podejść do punkcji i nic nie uzyskać...no nie ? Ja ostatnio miałam pęcherzyk 17 mm w prawym jajniku 12.12.2011roku czyli całkiem niedawno termu i Pani dr z Krakowa się nawet dziwiła,że przy takim FSH-powyżej 40 on w ogóle jest, czyli te moje jajniki jeszcze widać,że w jakiś sposób pracują.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a te 4 pęcherzyki to miałaś na cyklu własnym czy stymulowanym z tymi bardzo drogimi lekami za kilka tysięcy złotych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a jak na Clo byłaś to ile miałaś pęcherzyków,że aż 5 komóreczek było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tp ja nic nie przytyłam po Eutyroxie, a brałam i 25 i 75, a teraz 50-już ponad pół roku no to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sterydy zatrzymują wodę w organizmie i to dlatego się tak puchnie po nich, jak się bierze ich większe dawki.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - właśnie Ci wysłałam adresy wszystkich.;)Z tego miasta co Ty mam koleżankę, która też ma toczeń i parę miesięcy temu urodziła córeczkę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - chyba tak tu dziewczyny piszą skrót do in vitro IVF.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek wysłałam,na ten adres Agniren...też proszę się nie śmiać jak do Was dotrą bo z tego co czytałam to Wy jesteście takie piękne i młode a ja?... stara i brzydka:) Agniren daj znać jak odbierzesz, bo nie wiem czy dobrze to zrobiłam i też proszę o zwrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×