Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Zuza - pasja do fotografii i kotów ? Oraz psów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wchodzę codziennie z zamiarem napisania czegoś ale za każdym razem nie mogę doczytać do końca tego co naskrobałyście przez ostatni dzień i tak w koło Macieju:) Moja królowa mi skutecznie uniemożliwia nadrobienie zaległości. Muszę ją sprzedać tatusiowi na kilka godzin i chyba w nocy przeczytam od deski do deski.Choć z nocami u mnie ostatnio kiepsko bo mała jakoś nie chce spać. Chwalę się: mamy 2 zęby:) Widzę, że mały wieczorek zapoznawczy robicie. Kiedyś na forum proponowałam spotkanie choćby u mnie na grilu. Dalej podtrzymuje. Ja nie mam konta na ns ale chętnie poznam sie z wami bliżej. mena27@op.pl Powiem wam, że na innym forum pisałam z dziewczyną z którą zaczełyśmy mailować i teraz mam wrażenie jakbym nową siostrę miała i nie wyobrażałam sobie, że można sie z kimś tak zaprzyjaźnić. Cały czas jesteśmy w kontakcie. Tymczasem czytam co tam u was. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
mena 27 super gratuluję 2 ząbków :-) , fajnie że się odezwałaś, ciekawe co tam u Captchy jak tam jej dwa skarby w brzuszku. U mnie maleństwo rośnie jak na drożdżach to już 23 tydzień mały jest duży ( tak lekarze mówią)... Tak , tak ma być chłopiec. Pozdrawiam wszystkie starające się i te którym już się udało ale nadal tu zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - niebyło mnie bo byłam w koleżanki , robiliśmy własnej roboty kięłbasy , a pózniej wędzenie i td . Super że wpadliście na taki zapoznawczy pomysł !!! Ja zapoznałam się 2 lata temu w Novum z tą moją koleżanką , i do dziś dzwonimy do siebie codziennie . mena 27- Fajnie że odezwała się do nas , gratuluję 2 ząbków malutkiej . Ciesze sie razem z tobą , i wierze że każda z nas bedzie mamą . Tego życzę wszystkim dziewczynom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - wyślij Agniren swój ina do Face i nk, to Ona nam dalej powysyła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kobietki przesłałam agniren swoje zdjęcia bo nie mam nigdzie założonego profilu.Jak wam prześle to odezwijcie się,bo nie wiem czy to dotarło. Wysłałam 3 maile bo gapa ze mnie taka. Róża ja w miarę możliwości zaglądam tu codziennie ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego. Muszę nadrobić i będę pisać bo mam dużo nieuporządkowanej wiedzy:)Cieszę się że u ciebie dobrze.Wyślij dziewczynom link do siebie to sie zaraz wszystkie lepiej poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy sie z męzem do Novum ,jesteśmy z Podkarpacia więc dalekooo i mam do Was pytanie czy znacie jakieś fajne i niedrogie noclegi w okolicy kliniki? i do którego lekarza najlepiej się wybrać na konsultacje (bedę podchodzić do 2go in vitro) , z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martina28.:P Cofnij się wstecz na forum-każda coś o jakimś lekarzu pisała.;D Ja chodzę do dr Jakubczyk i mnie konsultowała z Zamorą i z Lewandowskim współwłaścicielu.:D Zamorę chwalą bardzo wszystkie.;)Konkretny! A gdzie robiłaś 1 IVF i jaki macie problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja Kochana to na Face nie mam zdjęć.:/1 dziś wrzucę najbardziej aktualne z Sylwka.:)Wysłałam Ci ten linka do naszej - klasy -- dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiem ze jestesmy piekne i ze jeszcze piekniejsze bedziemy jak bedziemy grubymi przeszłymi-mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak kocham zwierzeta mam psa i kota:) kochaja sie, bawia razem a najlepiej i najwiecej smiechu jest jak pies ucieka bo kot go goni :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Igrek, tak to ja, teraz będziesz mogła zobaczyć inne zdjęcia i to rownież w powiększeniu. Musiałam zaakceptować Twoje zaproszenie, bo mam zablokowana większość rzeczy. Widziałam Cię na tym grupowym zdjęciu. Rzeczywiscie, wyobrażenia są zupełnie inne:-) A jakie teraz masz włoski? Iza, dzięki:-) Ale sie teraz uświadamia, ze tak wszystko spontanicznie wyszło. Ja właśnie wróciłam z kursu szycia. Tak, chodzę na kurs szycia :-) dziś uszylam spódnice :-) Mena, gratuluje, cudownie mieć takiego skraca:-) Całuje Was mocno dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Boże:)Tyle informacji, że głowa mi pęka:) To może po kolei. Cyndi Jestem tu codziennie i też nie wyobrażam sobie już życia bez tego forum i bez was dziewczyny. Wyslij koniecznie zdjęcie do agniren bo ciebie skarbie jestem najbardziej ciekawa.Prawie 3 lata ze sobą piszemy. Igrek Szkoda że nie przeczytałam wcześniej gdzie miałaś robiony zabieg bo bym cie osobiście wyściskała i dodała otuchy. Mieszkam niedaleko. Przykro mi z powodu diagnozy ale wierzę z całego serca że dostaniesz za chwilę piekną komóreczkę a potem to już z górki, zobaczysz. Dużo piszesz o Bogu. Powiem ci że ja też głęboko wierzę i nie ma dnia żebym nie dziękowała za mój cud. Nie musisz sie wstydzić. To piekne że piszesz o tym otwarcie bez zahamowań.Wiara czyni cuda i ja jestem na to najlepszym przykładem. Kto by wytrzymał tyle transferów:) Michaline Historia ze śmietnikiem-czad. Do tej pory mam rogala na twarzy jak o tym myślę. Super że z mamą dobrze. Trzymam kciuki za pozytywną betę. Będzie dobrze.Śliczne zdjęcie:) Agniren Takie historie jak twoja budują chyba najbardziej. Co tam moje transfery:)Serdecznie gratuluję ciąży. Dbaj teraz o siebie i swojego szkraba.Boże kobieto ile ty masz pasji. Zazdroszczę szczerze.Po prostu dech w piersiach zapiera. Moja córcia jest najpiekniejsza na świecie-każda matka tak już ma:) Iza Ja mam za sobą kilka crio. Może powiedz co cię interesuje najbardziej. Ja podchodziłam miesiąc w miesiąc bo to mnie trzymało przy życiu. Przygotowanie było proste:kilka badań, monitorowanie cyklu i ciach.Przeslij mi maila bo cię nie widzę na tym zdjęciu na facebooku. Lato Ja tez wierzę, że każda z was będzie mamą, nie przestałam na chwilę. Captcha odezwij się skarbie jak twoje maluszki. Zuza witamy na forum i trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam 1 zdjęcie na Face, jak pisałam, więc można już je zobaczyć.:) Mena27 - napisz w skrócie, jaki był u Was problem i ile miałam lat, jak urodziłaś? Dzidzia śliczniutka, a brzusio super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek dostałam maila. Znajomą masz buźkę:)Ale to pewnie wrażenie. Dzięki. Grubaska byłam, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - dla mnie Michaline baaaaaardzo młodo wygląda-no nie?Taka dziewczyneczka.;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ma najlepsze zdjęcie kota w różowym sweterku.:P Uśmiałam się.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK- dziekuje ci za ta dziewczyneczkę. rzeczywiscie geny mam jaki mam,to po tatusiu. słuchajcie ja mam skończone 34 lata moje niejedne kolezanki z klasy wygladaja powiedzmy sobie szczerze starzej niz ja. ja mam juz zmarszczki pod oczami małe bo małe ale są. ale dzieki za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa? Dziewczyneczka:-) oj, jak miło, a tu 31 lat na karku, bo ze stycznia jestem. IGREK, jaaaaaaaakie Ty masz białe zeby!!!!! Ślicznie. Jak Ty to robisz. Mena, dziękuje. Tak, historia ze smietnikiem do tej pory mnie bawi, no i nie tylko mnie:-) Iza, wygladaasz mega młodo. Fajnie, ze sie zobaczyliśmy. No tak, brakuje jeszcze Monki.. Hmm, gdzie ona sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Anigren wysłałam na tlen 4 zdjęcia. Mam nadzieję , ze uda Ci się odebrac. Mena jak z nianią? Buziaki dla Was. IGREK jestes filarem tego forum!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×