Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

O to dziwne lato 76, że nie znacie przyczyny wasze ! Pytaliście o to lekarza ?? Może warto ? Może my coś na ten temat wiem i podpowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 wysłałam Ci dwa zdięcia jak odbierzesz to napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena to prześlij mi zdjęcia Ewy-a ja Jej swoje wyślę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek tak mimo wcześniejszej operacji u mnie było wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, to masz dobrze, bo możesz zatrzymać sie u rodziny w razie czego:-) Centrum znam dobrze ale po ulicach to trochę cieżko:-) Ale sie zmachalam tym sprzątaniem. Już skończyłam. Zaraz przyjedzie mój M i dzisiaj on gotuje :-) Dziś kupiłam dwie kinder niespodzianki. Kurcze, jak ja dawno ich nie jadłam. Macie racje dziewczyny, figura nie jest najważniejsza... Owszem, trzeba o siebie dbać i mieć rozsądna wagę, nie ze względu na wygląd ale przede wszystkim zdrowie. Zdrowe odżywianie i jakoś będzie:-) ale najważniejsze najpierw zrobić wszystko (mimo wzrostu) wagi by przygotować sie do ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek - teraz jak pójdę do mojej dr to zapytam ją . Powiem że moja dr prowadzaca taka troszeczke mało mówna jest . Jak jej niezapytasz sie to ona nigdy sama nie powie .Kiedyś byłam u dr Taszyckiej super kobitka wytłumaczyła mi że małe dziecko zrozumiało by . Ona robiła mi 1 trasfer ze świezych , ale niestety poroniłam . Kolejne krio to były nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie tak wcześniej postanowiłam, że jak nie uda nam się do wakacji, to pojedziemy do Ziemi Świętej na urlop i pomodlimy się o to dzieciątko nasze, ale potem spadłam na ziemię, ze jednak nie damy rady, bo to wysoki koszt, a pieniądze na ICSI trzeba będzie zostawić !! A jak na razie no to może zaproponuję mojemu M Jasną Górę na tą modlitwę, którejś niedzieli.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no niby tak, ale w takiej sytuacji, no to lepiej może, aby i jej nie było nigdy.:/No ale jak coś no to nie ma problemu !!Od mojego brata z tarasu widać Pałac Kultury, więc naprawdę bliziutko.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam Kinder czekoladę i też dawno nie jadłam, bo byłam na tej diecie bez słodyczy, ale poprosiłam mojego M, by mi kupił, jak ze szpitala wychodziłam i miałam te XXL.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - masz całkowitą rację o tym przygotowaniu do ciązy.;D Trzymajmy się tego dziewczyn !! Twój M chyba dobrze gotuje z tego, co zauważyłam.:-)A co dziś będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Michalina -jak ci dobrze ze twój mężuś gotuje ? Mój niestety nie gotuje ,ale zato potrafi okna umyć i posprząta . No to życzę ci dobrej kolacujki z męzusiem .Może przy świecach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - mnie to by skręciło i mojego M, gdybyśmy nie znali naszej sytuacji, co nam jest,gdzie problem itd.;./Pytaj pytaj Kochana i nam napisz,a radzę wyniki wszystkie dla Was poprosić o duplikat czy ksero-nie wiem, co tam dają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a jak duże macie mieszkanko ? Ja spory ten domek i długo mi się go sprząta...hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - super że brata masz w W- wie . Ja również znam dobrze centrum . Bardzo często jestem w Złotych Tarasach .Mają tam super lody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato i Igrek, My staramy sie nie jeść wieczorem weglowodanow, więc dzisiaj tagliatta, cienko pokrojona poledwica smazona na oliwie i do tego sałata z vinegret. Bardzo dobre:-) Igrek, jeśli ma taki widok Twoja rodzina, to super, szczegolńie wieczorem. My mamy 80metrowe mieszkanie i 80metrowy taras, który jest wyłącznie nasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - ja nigdy tak ci powiem nie zastanawiałam się . Bo wiedziała że trafiłam na dobrą klinikę. Ale masz racje trzeba wiedzieć jakie się ma problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - a Ty jesteś z jakiego województwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no to duże masz mieszkanie, jak w bloku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Michalina - super jedzonko !!! Ja kiedys jadłam w mojej szefowej ,poledwiczki w terijaki i do tego chiba był jeszcze czosnek .I tez była sałatka z rukoli z sosem vinigret. To duże masz mieszkanko ? i jeszcze taras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Michaline tą polędwiczkę no to wcześniej w czymś przyprawiasz, zanim na oliwę wrzucisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - ja z Mazowieckiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M w niczym jej nie marynuje, bo nie trzeba, te kawałki są mega cienkie, oliwa za to jest z czosnkiem i chilli. My kochamy chilli. :-) i oczywiście my tez z rukola:-) Dziś dzień kota. Mój M kupił im przysmaki:-) będzie z niego dobry tatuś. Weekend:-) !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 wprowadziłam Cię w błod przepraszam,żle spojrzałam, moja córcia jest z 2010r a twoja z2011r po zdięciach pewnie się sama domyślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Michaline - ja również lubię chili . No tak dzisiaj mówili od samego rana że dzisiaj dzień kota . A ja mam kotkę i 2 kociaki , które dzisiaj dostali koci przysmak . A jeszcze mam 2 pieski wilczura , i boksera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham zwierzęta. Ja ma dwie kotki i mam nadzieje, ze jak kiedyś bede miała dom to będzie ich wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×