Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza1978 - no to zrób jakieś zdjątko i nam wyślij--tych mebli,firanek itd. ( wiesz, że ja lubię ).;D A tak w ogóle no to wielkie dzięki :*:* Duże buziaki, bo przez to, że Ty szukasz na necie różnych rzeczy, no to ja zaczęłam i może jak się znowu czymś innym zajmę, no to nie będę myśleć o tym problemie, czekaniu itd.!!!Zaczęłam więc szukać szukać i znalazłam i dla Ciebie stronki, ale muszę poszukać znów, bo to wczoraj było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja też mam dobrą prolaktynę, ale dr Dobek mówiła, by brałam 0,5 tabletki raz dziennie tak profilaktycznie po prostu-nie zaszkodzi,a może pomóc, więc zapytaj się lekarza o to.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ano właśnie zgadzam się z Izą - 1 wyniki dobry i do przodu.;D Malutkimi kroczkami cel osiągać.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - to aż tyle naskrobałaś z komórki ? Ja nie lubię pisać w ten sposób,bo takie małe wszystko.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - wyślij menie na ten adres i Ty jakieś swoje zdjęcia: mena27@op.pl Panna Cotta wyszła dobra-podam zaraz linka do niej, bo na necie znalazłam.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 Kochanie - no z tą stroną tak czasami bywa niestety.:/Mi się nie blokuje, ale nie mogę często wysłać, bo jakiś błąd wyskakuje.:( Moje gratulacje !! To naprawdę Wasz sukces, a z tym, że się nie nastawiasz Kobietko, no to już ( jak wiesz i pamiętasz ) jest tu taka jedna,co nie wierzyła,a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - a Wy natural się staraliście teraz ? Można mieć @ bez owu, jeśli śluzówka rośnie,a potem się przecież złuszcza.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - moje gratulacje z powodu spadku wagi, ale może jedź teraz więcej warzyw, owoców, by nadrobić straty pozytywnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - z tym, że schudnie i owu wraca, no to może nie tak do końca, bo ja szczupła jestem i lipa.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - no to jaką przyczynę PCO dają u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-zaraz razem siądziemy i Ci pokażę jak ten pomarańcz ma zniknąć.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - racja !! A ja nawet nie głosowałam na prezydenta w 2 turze ostatnio,bo nie było na kogo: PO już miałam dość, bo pokazali, na co Ich stać, a Kaczyński był przeciw IVF.:/ Może jak to zrefundują choć w części, to miejmy nadzieję,że do tej pory my już będziemy po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a jakie Ty robisz teraz zastrzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czeka Cleksane ! Biorę Acard na stałe, ale za małe dawki przy ciąży by były i może nie pomóc.:(Ja mam zespół antyfosfolipdowy,który może powodować zakrzepicę i to dlatego !! A Ty rene z jakiego powodu go bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - cześć Kobitko.:D Fajnie, że napisałaś.:)A już wszyscy znajomi Twoi wiedzą,czemu wodę pijesz ? hehe Myślimy tu o Tobie.;-)) Ja weekend spokojny--jutro spotkanie z M kuzynem i z Jego żoną...jeszcze nie wiemy u kogo w domu. A jak reszta z Was weekend spędza ? Chyba nucia a nie Nysa---haha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko-a ileż tu razy te same wiadomości...coś ze stroną chyba znów nie tak.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu miałam 3 strony czytania, a potem 1 całą strona moja.;P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dziś denerwuje ten komp, ciagle mi się zawiesza. igrek- te zastrzyki clexine to żeby nie wystapila zakrzepica, po każdym crio je brałam to coś takiego prawie jak fraxiparine,dr.każe to nie dyskutuje tylko posłusznie wykonuje rozkazy. test mam wykonać ok. 4-6. 03. jeszcze ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a masz jakieś problemy z krzepnięciem krwi właśnie, że bierzesz Cleksane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero jem sniadanie 2 masakra jakas przy tym piatku tyle pracy io kazdy chce wszystko na juz Starania od 7 lat - 2 IUI nieudane - M ok. - Od października w Novum - 6.12.2011 pobranie 18 komórek - 7.12.2011 zapłodnione 9 :) - 8.12.2011 transfer - 14.01.2012 samoistne poronienie :( - marzec/kwiecień jadę po mrozaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie schrzaniła ta strona na samym dole musze wpisywac jakies slowa stopka jakas duza nie wiecie co sie dzieje a i do tego zacina sie pioronstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-kochana nie mam problemu z krzepliwością krwi, ale z teg co się oriętuje to oni tak profilaktycznie każdemu po crio zalecaja taka serię 14-tu zastrzyków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene-ja bez crio będę brała.:/ Iza-mi też się chrzani,a tą dużą stopkę usuwam wtedy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki,właśnie uzupełniałam te strony z wczorajszego dnia bo nie było mnie na kompie,miałam mały wyjazd... Witam Cię rene74 bardzo serdecznie,widzę że też przeszłaś swoje kobietko,droga kręta ale może już się wyprostuje trzymam kciuki za Twój kriotransfer. Teraz tu na forum ostatnio mamy dobre wiadomości, może to ten czas...powiem jeszcze raz to magiczne miejsce... nucia83 za Ciebie też trzymam kciuki,bądż dobrej myśli...byłam wczoraj w kościele i modliłam się za Was,może to nie wiele, ale może nas wszystkie wysłucha... MICHALINE siemka, wypoczywaj kochana,fajnie że możesz do nas pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem - byłam na oddziale bo ginekolog ode mnie chce sprawdzić u mnie jajeczkowanie - w poniedziałek po 12 mam się stawić więc o 13 dam Wam znać co i jak. A przyszły piątek zamierzam iść do PZ a męża zapiszę do Wolskiego Co do spadku wagi - jem jem warzywa i owoce bo w sumie to jedyna rzecz na którą nie mam wstrętu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×