Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

nucia83 - pisałam ostatnio albo na tej stronie albo strona wcześniej o tej mojej @ i lekach, które na nią biorę itd.-możesz się cofnąć.;D I jak DJ na ciążę Twoją zareagowała ? Michaline-czyli mówisz,że już masz mdłości.;D Fajnie... Ja trochę może i mało teraz piszę, bo od forum chyba i odpoczywam.;D Przyzwyczaiłam się już do tej mojej sytuacji,zbieram siły,kupiłam dzisiaj szpilki takie na chyba coś około 13 cm--mogę zrobić zdjęcie i Wam na e-maile przesłać.;P Myślę,że będę się dopiero stresować, jak do mnie zadzwonią !! A jak na razie---wrzuciłam na luz,teraz oglądamy "Madagaskar",jutro wizyta u mojego M kuzyna i Jego żony, bo kupili mieszkanie i już kończą wystrój. i tak jakoś leci pomalutku.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - jestem zapisana na 2.;D Więcej nie podają.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - To super że u ciebie wszystko ok . Teraz ładuj akumulatorki , i do startu .Będę z całych sił trzymać kciuki .Ale jaja żeby być w Novum przechodzić koło siebie i niedać się zauważyć . Przecierz przechodziłam koło ciebie i nic . Jeszcze Lewandowski pózniej latał przy recepcji , jakiś gości mniał czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline no to jaki Ty miałaś ten fryz według Lato ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-FSH mam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Lato, ja mam ciemne włosy. Potem jeszcze musiałam zrobić pomiary: ciśnienie i waga. No szkoda, ze sie nie poznalysmy:-( Mam nadzieje, ze nadobimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - mojej koleżance pomógł ten lek .W 2011 roku urodziła blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, fryz miałam normalny. Miałam kucyka. No teraz już Lato musi sie wypowiedzieć, co miała na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-wiem ze wiecej nie podaja ,do tej pory mialam swoje dawczynie i wszystkie komoreczki od nich,tez sie teraz zapisalam na anonimowa,ale jak dzwonilam do bialegostoku do kliniki bocian to tam mozna dostac od dawczyni do 8 kom za jedna cene a nie jak w N tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igerk - Powiem mniała ładny fryz o ładny ......Zuziu -zu - z ciebie też niezła laseczka , a te okularki Hm.........Ale zemnie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
lato-kochana,pocieszylas mnie niezmiernie,mam coraz wiecej nadziei ze to pragnienie sie spelni.Nasi wszyscy znajomi ciagle podgaduja ze powinnismy adoptowac maluszka,ale gdybym nie stracila syna to moze bym miala inna glowe,i jak uda mi sie byc jeszcze raz mama to moze wtedy zaadoptuje i pomoge innemu dziecku.Mamy z mezem duzy dom ktory jest teraz pusty i teraz wiem dlaczego nie zaszlam drugi raz w cize przez te glupie jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie coś się zaczęło ruszać, bo 3 dni temu zaczęły mnie boleć brodawki i nie wiem czemu, no bo lek zaczęłam dopiero wczoraj brać ! Dziwne no nie ? Tum bardziej, że tyle czasu nic piersi nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - no to super, że tam można 8, ale jak na razie no to nie wiem, czy jest sens zmieniać w związku z tym klinikę--co Wy na to ? Ja wiem,że W-wa jest chyba najdroższa!! Ja miałam FSH najpierw 70, potem 100, a potem różnie 40 pare, 50 pare, 30 pare, 20 pare itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - a Ty wcześniej leczyłaś się w Novum czy w tym Białymstoku ? Ja mam prawie 400 km tam, więc drugie tyle co do W-wy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - chciałam do ciebie nawet pomachać z samochodu ,ale pózniej pomyslałam , że jakaś warjatka do ciebie macha itd.... No tak słyszałam jak pytałaś się kto jest ostatni do laboratorium . U mnie wszystko ok , tylko powtórzyłam posiew i wymaz. A tak wszystkie wynyki ok . Po obydwuch stronach mam po 1 pęrzęrzyku 13m. Mam zrobić usg u poniedziałek , a jak jeszcze to i wtorek . Dr mi powiedział że mam 3 śnieżynki . 1 jest ładna ,2 troszeczke gorsza, a 3 najgorsza . I wszystkie razem są zamrożone . Teraz tylko żeby wszystko było ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a takie moje przemyślenie...jak w tym Białym stoku można za tą samą cenę 8 a nie 2...no to się zastanawiam nad tym, ileż to się wtedy na nie czeka ?? No nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
Poki co kupilismy w grudniu goldenke i sie nia cieszymy.Spadam dzisiaj juz lulac bo zryty caly dzien mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - ta moja koleżanka , to ja ją poznałam w Novum . I do tej pory mamy z sobą kontakt. Ona chodziła do novum do dr Szulca , jest pszesempatycznym dr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Kochana, wyglądałas extra. Zgrabna z Ciebie łaska :-) Igrek, to ciekawe co piszesz, ze coś sie ruszyło. Super. Ja na Twoim miejscu nie zmiańialabym kliniki. Poczekaj co sie wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia -zu - A co tak cichutko u ciebie ? Zadam ci niedyskretne pytanie : Gdzie kupiłaś te swoje spodenki ? Czy one są skórzane? i te suwaczki z tyłu uuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie :) Kilka minut temu wróciliśmy z Novum i od razu usiadłam tutaj by Wam napisać co i jak :) Z dr Wolskiego i jego podejścia jestem zadowolona. Sympatyczny, żartowniś, konkretny :) Ale niestety to jedyne plusy dzisiejszej wizyty :( Tak jak spodziewaliśmy się wyniki nie są dobre. Poza tym okazało się, że jedno jądro u męża jest zstępujące i muszą je usunąć gdyż przez nie uszkodzone są wszystkie plemniki. Po usunięciu go nasienie poprawi się i co najważniejsze unikniemy nowotwór. Spodziewałam się, że tak może być bo od początku nie podobało mi się to. Pan dr powiedział, że to zaniedbanie rodziców bo jajeczko powinno zostać usunięte jak miał 10 lat a z każdym rokiem tylko wzrasta ryzyko nowotworu :( No ale jak będziemy po zabiegu u męża to nasienie powinno być ok a na pewno znacznie poprawić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja równierz ciesze się że u ciebie coś ruszyło się i td . Oby już jak najpredzej , bo te czekanie to chiba najgorsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-ja sie nie leczylam wogole w bialymstoku,jedno podejscie mialam w gdansku a pozostale N w W-WIE do bialego tylko dzwonilam sie wypytac co i jak,tak mi sie wydaje ze wiecej komoreczek to wieksza szansa bo przeciez to zagniezdzanie zarodeczkow to najciezsza czesc in vitra,tak jak podczytywalam fora taki wysnulam wniosek,no i moj przyklad 8 transferow w tym 1 z mrozaczkow i z nich tylko beta drgnela na 32 a potem spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - to gdzie Ty siedzialas jak my gadałysmy? Przy gabinecie dr Zamory? jak to sie stalo ze nas nie zaczepilas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - a jeśli można zapytać o Twojego syna ? Co się stało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no ciekawie...hehe :) brodawki mnie bolą...nigdy w życiu tak się nie czułam.;D Wszystko na odwrót u mnie.:P Przecież Estrogeny tego nie powodują, a progesteron dopiero.:-)Ech... Ej dziewczyny--jakie spodenki skórzane ? Opisywać mi tu szybko. I Lato-jaką tą fryzurę miała Michaline ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - bardzo mi przykro Kochana.:/A jak Twój M się trzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×