Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lena2005 ja bete robilam zawsze w szpitalu ginekologiczno- pol. Imczekalam maksymalnie 2 godziny. Za 35zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bete zawsze robilam w szpitalu w lab i wynik mialam po 3 maks 4 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - juz nie dlugo przyjdzie czas na Ciebie. Szybko zleci!!!! michaline - koniecznie rob zdjecia!!!! Najlepiej co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu piesek podrapany, bo siedze przy nim, zeby wiedziql ze jestem i go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren - dzieki, mam watpliwosci.. bo w piatek mam robic bete z krwi, a termin @ mam na wtorek za tydzien, czyli badania krwi mam robic prawie 5 dni przed miesiaczka, i czy w takim razie wynik bedzie wiarygodny ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - mi naszej bylo tak szkoda po sterylizacji ze pozwolilismy jej spac u nas w lozku i teraz mamy kwiatki. W nocy wlazi i sie rozpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu-oby juz teraz sie udalo.Super ze jeszcze jeden zarodeczek poszedl na zimowisko.Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren odczytaj pocztę, bo nie mamy adresu Leny2005 Ja bym Ci dała spanie na podłodze! igrek głowa do góry, na Ciebie też przyjdzie pora Wysłałam! Tylko mówię dzidzia wygląda jak mumia;) Jak któraś nie dostała to krzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta zaczyna rosnac kilka dni po zaplodnieniu. Jak cofniesz sie troche to zobaczysz ze michaline miala bete 6 ale ńie pomietam ile dni po iui. Pozniej po dwuch dniach powtarzasz i sprawdzasz czy i ile przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - bedzie wiarygodny. Ja mam zrobic bete 10 dni po transferze i to bedzie 4 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina 1212- to mósi być niesamowite uczucie ,super ! Niech tak dalej trzyma . Ja swojego czasu jak byłam w ciąży , to tylko widziałam 2 bijace serduszka , takie małe punkciki . Ale mam nadzieje ,że nie długo doświadcze tego co TY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Zuzia-zu to cudownie ,że już są z tobą zarodeczki oby zostały. Ja jutro rano idę na wizytę zobaczymy czy coś urosło i czy w tym miesiącu będzie krio. Mam nadzieje,że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , a jak myslicie jak ja jutro rano zrobie sobie test siusiany , czy to dobry pomysl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina1212 sliczna dziewczynka, a jak brzuszek widac? Lato76 lepiej zrob bete, sisiance czesto nie wychodza i po co masz sie zdolowac. Idz jutro do szpitala i bedziesz wiedziala jak zrobisz bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - cudna dzidzia!!!! lena - dostalam zastrzyki z fraxiparine, raz dziennie przez 10 dni, ale nie wiem na co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - lepiej nie rob sikanca, one czesto nie wychodza. Jak nie wyjdzie to bedziesz sie stresowac niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od transferu? Bo mi dr Z powiedział ostatnim razem , że 10 dnia mogę już robić bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja po pierwszym in vitro zrobilam 3 sikance i wyszly negatywnie. A jak bete zrobilam to bylo ponad 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mniałam fraxiperine poprzednimy razamy , a teraz dr powiedziala że jej nie potrzebuje brac. Agniren - własnie tak działa fraxiperina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×