Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

No Igrek masz rację. A ja zaraz jadę kupić składniki na pizzę bo bardzo za mną chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja wczoraj po napisaniu do Was padłam, musiałam odreagować ten szpital. Wiem że najważniejsze jest żeby było wszystko dobrze i są kobiety które muszą leżeć całą ciążę ale jak się tam człowiek napatrzy i nasłucha to naprawdę ma dość. W każdym razie dziękuje wszystkim za wsparcie no i gratuluje też wszystkim przyszłym mamusiom bo w międzyczasie kilka z nas miało powód do ogromnej radości. Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi (straszne mam zaległości ale nadrabiam) i zastanawia mnie jedno. Odnośnie oddania komórek to czy komukolwiek zaproponowano to?? No bo Igrek i Janko czekają na tel, i tak sobie myślę że jest sporo osób które oddały by komórki innym parom, gdyby tylko wiedziały że np mają taką możliwość. W Łodzi np jest oficjalnie na stronie że jeżeli kobieta odda połowę swoich kom. to całą procedurę ma darmową i na pewno dla wielu osób jest to bardzo ważne bo zwyczajnie w świecie mimo ogromnej potrzeby posiadania dzidziusia ich na to nie stać. Ja przyznam szczerze że się dowiadywałam ale kom można oddać tylko do 35 rż. A z Wami ktoś o tym w ogóle rozmawiał, ktoś proponował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja oczywiście też kciuki mocno trzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czemu to wszystko jest takie niesprawiedliwe :( baaaaaaardzo mi przykro Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - przykro mi strasznie... wiem, co teraz czujesz :( trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123- KURCZE NIE TAKIEGO WYNIKU SIE SPODZIEWAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - nie wierze normalnie:((((((((((((((((((((((((połozyłam sie spać, byłam pewna ze wstane i gratulacje złoze:(((((((((((((((((((((((do bani to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny. Wiem, ze to zawsze lepiej usłyszeć dobrą nowinę, będąc w jakiś sposób w podobnej sytuacji i się z nią utorzsamiać, zamiast usłyszeć złą. No ale beta 0 w 12 dpt. to ni jak dobra wiadomość nie jest, no a też zniknąć bez słowa z forum nie byłoby chyba dobrym rozwiązaniem. Na szczęście mam ogromne wsparcie w M. i jakoś to przeżyjemy. Teściowa napisała, że do 3 razy sztuka. Ech, ciężkie to próbowanie... Dzwonie o 15 do Zamory na konsultacje. Niech mi powie co ja mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - spokojnie nie martw sie o nas, takie zycie ze radosc ze smutkiewm sie miesza (i tak jest czesto na tym forum)... ja mysle ze u mnie podobny wynik bedzie bo ja sie ciązowo nie czuję, ale tak jak Ci pisałam mam dystans wiem ze in vitro to żadna gwarancja sukcesu. A masz mrozaczki? dobrze ze zadzwonisz, mam nadzieje ze cos ustalisz, daj znać co Ci powiedział i nie znikaj proszę 🌼. Trzeba walczyc dalej, ja tez sie nie poddam w razie czego i podejde do crio w nastepnym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - bardzo mi przykro. Sciskam Cie ogromnie. Mam nadzieje ze tesciowa ma racje i za 3 razem sie uda. Mi tez tak mowili i sie udalo. Jest nadzieja i trzeba wieżyc ze bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex kochana strasznie mi przykro....Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ja testuje w piatek, musze wiedziec na czym stoje, po co sie lekami faszerować jak sie nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wsparcie w mężu to podstawa, następnym razem musi się udać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K ja bym jutro powtarzała tą bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Julcia żadnych zamrożonych komórek. U mnie jest problem z usyskaniem większej ilości. Przy długim protokole za pierwszym razem udało się 4 pozyskać, z czego tylko dwie się zapłodniły. Czeka mnie niestety pewnie full opcja przy kolejnym podejściu, z powtórką wszystkich badań,bo ich termin się kończy, lekami itd. Także nie doś, że psychicznie to finansowo to też trzeba mieć zasoby,żeby podołać, tym wszystkim wydatkom. Zrób to dla mnie i się za wczasu nie przejmuj. Ja to nie Ty.Nie wiesz jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - nie załamuje sie Kochana, myslę nadal pozytywnie, ale tez nie napalam sie... nie ukrywam ze mi łatwiej bo mam juz dziecko, najwyzej bedzie jedno, ale poki co walczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - dopiero mam teraz chwilkę znowu, by siąść.:/ Tak mi przykro Kochana.:/Buziaczek.:*Będziesz ją powtarzać ? Masz jeszcze jakieś mrozaczki ?? Wierzyłam w to, że będzie wysoka i modliłam się z to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - ja wiem od dr Dobek, że parom proponuje to szef, ale delikatnie.:)na pewno nie tym bardzo nerwowym i zestresowanym strasznie ! Poza tym przecież te zielone kartki, jak się wypełnia, no to tam pisze o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - tak jak Julciaaa pisze...nie znikaj nam tu tylko !My Cię pocieszymy, jak tylko będziemy mogły i damy Ci wsparcie na równi z Twoim M.:D Nucia nam tak właśnie zniknęła, jak się okazało, że jest w ciąży !! To przykre troszeczkę, bo ciekawe nadal jesteśmy, co u Niej słychać. My się mamy na nk i na face, więc możemy tam pisać.Jej nie miałyśmy, bo Ona nie chciała.A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aneczka-powtórz betkę mimo wszystko.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Julciaaa walcz ! Michaline i Malwi też były pewne, że @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - ja tez miala problem z komorkami. Przy 1 stymulacji mialam tylko 1 komorke. Przy drugim podejsciu na cyklu wlasnym 5 komorek ale zero zaplodnionych. Przy ostatnim podejsciu dr Z zaproponowal zeby przy zaplodnieniu dodac tlenek azotu. To odmladza komorki czy cos w tym stylu. My sie zdecydowalismy i z 4 pobranych 3 sie zaplodnily, podali 2 i obie zostaly. Moze sie spytaj dr Z o czy u Was tez by sie oplacalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Igrek. Moraczków nie mam niestety. Jeśli chodzi o portale społecznościowe to ja ich unikam, bo zajmuje kierownicze stanowisko i staram się nie ujawniać co robie, nie chce pokazywać zdj.itd. Więc mija się z celem zakładanie sobie konta. Fajna zabawa, ale jak nie jest się na świeczniku, a ja troche jestem :) Z NK to już dawno się wylogowałam, bo mało kto z moich znajomych tam jest jeszcze. Wogóle nie wchodzę, bo wciąż te same foty wisiały, nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×