Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny, a jak to jest ze zmianą lekarza w czasie ciąży. Co z kartą ciąży itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina ja w tym temacie jeszcze zielona:) przenieść zapewne możesz ale ta karta hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka - karte ciązy to masz swoja osobistą, powinnas ja nosic zawsze przy sobie, wszystkie wyniki badan tez sa Twoja własnosci, lekarz moze je sobie tylko spisywac. Mozna sie przeniesc bez problemu do innego lekarza na kazdym etapie ciązy. igrek - nie nakrecam sie, ale niepotrzebnie sie łudzic tez nie ma sensu bo rozczarownie bardzo boli, bardziej niz branie pewnych faktów na trzeźwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - dzięki.;p Czyli ten co dziś pokazałam 1 -- ten wakacyjny jak z Australii tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - znalazłam November Rain z 1993 roku i wcale nie lepsza wersja niż 2007 rok na przykład, więc myślę, że na żywo jest o niebo lepiej, zważywszy na fakt, że tu jest kiepska jakość zazwyczaj na Youtube.:/ http://www.youtube.com/watch?v=Q-5PSyePWuA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak igrek ten z australii :), jakoś mi tak humor kochana poprawiasz heh ten występ jest dobry śpiewa tym bardziej falsetowatym krzykliwym wokalem ale czysto poza tym tu sie jeszcze musi skupić na pianinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynyny ! Alex , bardzo mi przykro , brak słów ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostałam @ więc w piątek jade zrobić FSH i AMH . To będzie mój 3 dc , i odrazu zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne . Zapisałam równierz mojego M do novum na badania nasienia . Więc pomału zacznie się coś dziać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato no to się cieszę, że u Ciebie też się już bardziej ruszyło.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ten koncert jest jednym z ich najlepszych zastanawiam sie ile kosztuje ich dvd ale pierwszy w kolejce do kupna jest inny zespół który kocham florence and the machine dziewczyna ma 26 lat a głos jak dzwon na żywo poezja dla ucha moje marzenie to przede wszystkim jej koncert oto próbka jej możliwości: http://www.youtube.com/watch?v=Gtz889xeCxY ja wymiekam:)\ Lato w takim razie trzymam kciuki za cały cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no właśnie już bym chciała być blisko transferu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - dzienki kochana ! Mam nadzieje , że szybko ta cała procedura pójdzie . Podejrzewam , że jak wszystko będzie ok , to dopiero w czerwcu transfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato zleci a jak w czerwcu to będziemy w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - niesamowity ma głos !! Nie słyszałam o Niej wcześniej.:/ Muszę posłuchać na spokojnie paru Jej piosenek.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ja też właśnie uważam,że Tokyo przebiło wszystko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja brałam w popszednim cyklu na zniknięcie torbielki Orgametril . Ciekawa jestem czy zniknęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja brałam kiedyś 1 raz Orgametril, ale po to, by mieć w ogóle @, bo nie pzyszła.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 66 - No to ciesze się , bo nie będę sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , ja brałam 1 rano i 1 wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato jasne we 2 rażniej:) igrek w wolnym czasie serdecznie polecam może nie od razu ale jak trochę razy posłuchasz to sie zakochasz, mnie sie na poczatku jedna piosenka podobała i słuchałam jednej w kółko, poźniej M kupił płytę i się zaczęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , a propo komórek , to nie wiedziałam , że komórke można oddać do 35 rż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dzieczynki lęce bo jutro ma 12h wpracy buuuuuu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - na pewno posłucham.:P Na razie męczę jeszcze Axla Lato - dobranoc.;D My oglądamy YCD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pomyliłam - lena idzie spać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro :( Zycze Wam teraz duzo sił , wytrwalosci i wiary ze nastepnym razem sie uda. Bede trzymac kciuki i modlic sie o to z calego serca. Julciaaa trzymam teraz za Ciebie kciuki, nie trac na razie wiary ze sie uda. Jestesmy z Toba. Ja testuje w przyszlym tygodniu. Dzisiaj zrobilam sobie dzien zakupowy, spacerowy i odwiedzinowy dlatego nie bylo mnie na necie caly dzien. Na razie staram sie nie myslec o moim testowaniu, co ma byc to bedzie. Chociaz Wasze wpisy bardzo mnie zmartwiły i zasmucily. Trzymajcie sie ciepło. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela 80
Witajcie, jestem tu nowa. Interesują mnie wiadomości nt badania nasienia, ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE ALEX-nie mam słów by wyrazić jak mi przykro że tak się stało ,zawsze człowiekowi jest miło usłyszeć że następnej parze się udało niż odwrornie .No ale cóż stakie jest życie jednemu sie uda wcześniej drugiemu póżniej .Głowa do góry jesteśmy tu by się wspierać ,może ten następny cykl jest właśnie TWÓJ.jESTEM z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia , Rudzia -kciuki bardzo mocno zaciśnięte za wasze betki.Trzymajcie się i nie nakręcać się niepotrzebnie .Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×