Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

ale to z nim sie bezposrednio rozmawia czy kobiety w rejst umawiają. Bo musze sobie jakoś wygospodarować czas w pracy na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- gratuluje pięknej bety !!!!!!!!!!! Agniren - gratuluje syneczka , niech zdrowo rośnie . Michalina - mam nadzie , że nie bedziesz mniała wiecej niespodzianek . rudzia - Trzymam kciuki , oby beta wyszła jutro wysoka . igrek - przykro mi z powodu Twojej mamy , ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze . kate1974 - Witaj ! A czemu dr W Cię nie prowadzi stymulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja chodziłam do gabinetu współpracujacego z NOVUM on mnie tylko przygotował do całej procedury łącznie z podaniem diphereline.A na resztę mam sie umówić do drL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mnie dzisiaj dopadła jakaś biegunka , masakra !!!!!!!!!!!!!!! W pracy ledwo byłam żywa . Nie wiem czy są to skutki Marvelon ? Czytałam , że moga wystepować , nudności ,wymioty, ból bzucha , ból głowy , migrena ,tkliwosc piersi i td . I to wszystko mnie dopadło ohc...................... Jestem strasznie wkurzona , mam jeszcze chuśtawke nastroju . kate 1974 - To czyli dr W jeszcze pracuje w innej przychodni tak ? Powiedz mi bierzesz może Marvelon ? Bo ja w tej chwili równierz jestem na wyciszaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - bransoletka mi dzisiaj przyszła.:P Super...polecam ! Kup sobie ją, jak Ci się podobała na zdjęciu.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - i jak fajna ta bransoletka? kate - na pierwszą wizyte umawia sam dr L. Połaczą Cie z nim, musisz wiedziec na kiedy sie konkretnie umówic a potem to na kolejnych wizytach on wyznacza następne. iza - ja lezałam przez pierwsze 4 dni a potem pwoolutku zaczynałam chodzic ale tez bez szału... jesli juz to powolutku i spokojnie na jakis krótki spacerek. Mnie sie wydaje ze jak jest tylko mozliwosc to jak najwiecej trzeba polegiwac, oni nie bez powodu na tych drukach l4 zaznaczaja, że chory musi leżec;) rudzia - czyli jutro na betke idziesz? malwi, zuziu - czy byłyscie na kontroli w 25dpt a potem 35dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko sie przywitać bo znowu padnięta jestem lato mam nadzieje,że Ci te torbielki znikną i bedziesz miala spokój:) janko mam nadzieje że ten telefon zadzwoni lada dzień:) alex ja już Ci wcześniej pisałam, że powinnać iść do tej psycholog nic nie tracisz a możesz zyskać, jak Ci nię będzie pasować to po prostu więcej nie pójdziesz. izula widzę że odpoczynek pełną parą i tak trzymaj :) michaline mam nadzieję, że wybryk żołądkowy jest tylko chwilowy igrek no całe szczęście że to skonsultowałaś teraz bezie tylko lepiej, momo wszystko uważam , że jakieś wolne powinnać sobie wziąć bo widać, że przemęczona bardzo jesteś, przykro mi z powodu mamy mam nadzieję że jutro na wizycie wszystko bedzie w porządku, co gunsów faktycznie nawet nie jest źle aż sie zdziwiłam:), no w takim razie zakupie chyba ta branzoletkę ale dopiero na początku czerwca teraz mamy hardcorowo z kasą no i w sumie dzięki za adres tej fundacji jeśli dojdzie u nas do in vitro napewno będziemy chcieli skorzystać, aha a ja w sob, przebiłam ten nos:) Agniren gratuluję synka:) Julcia Tobie bety:) Widzę, że większość z nas miała dzisiaj ciężki dzień ja wstałam przerażona śniło mi się, że mój tat umarł masakra straszna, wstałam to od razu dzwoniłam na szczęście głos w słuchawce mnie uspokoił. malwi bąble szleją i mamę już męczą:) rudzia, maggi trzymam za WAS jutro kciuki!!!!!! kate1974 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, że zmęczona jestem ale się powtarzam nie gniewajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - No jak możesz tak powiedzieć , że ktoś na Ciebie może gniewać się ? Zuch z ciebie dziewczyna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz idę już spać , dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja byłam na wizycie i 25dt i 35 lub 36dt, i to była moja ostatnia wizyta w novum. Dobranoc miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) rudzia, maggi powodzenia wysokiej bety życzę:)!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pozostałym kobietko miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kate1974 witam :) Julcia gratuluje wysokiej bety :) Agniren super ze z dzidzia jest wszystko ok. Igrek, Jankomuzykant jeszcze troch e cierpliwości na pewno zadzwonią, Rudzia, Magii czekamy na wiadomości o wysokiej becie :) Lato ja tez miałam podobne objawy czasem to żołądkiem nie mogłam sobie poradzić. Malwi, michaline, Zuzia dbajcie o siebie i wypoczywajcie jak najwiecej buziaki :) Iza odpoczywaj i nie stresuj sie będzie dobrze !!!! Ja po wczorajszej wizycie dowiedziałam, się że hormony są w porządku, dostałam dodatkowy lek i czekam na wizytę w poniedziałek 21.05. milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Dzisiaj już u mnie lepiej nic mnie nie boli i noc tez miałam spokojną uff. Meggi , rudzia życzę wysokich bet!!!!!!!!!! Inaczej być nie może. Kate to widzę ,że chodzisz do dr W. jak ja. Który masz zastrzyk z differeliny? Zadzwoń na recepcję i zapytaj o której dr L. ma konsultacje telefoniczną i musisz się z nim umawiać na wizytę. Z tego co pamiętam to dzwoniłam do niego pomiędzy 9 a 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! miłego dnia pracujacym zycze a leniuchom duzo snu! u mnie dzis 4dpt w nocy i nad ranem mialam pobolewanie brzucha jak na @. teraz znow nic sie nie dzieje :( śnił mi sie dzis zaridek ze mialam juz zarodek w sobie :) musze zobaczyc w senniku czy to cos oznacza:) dziewczyny czy wy mialyscie seks po tyransferze w ciagu tych 2 tygodni? Rudzia trzymam kciuki za dzisiejsza bete&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
zuzia-zu napisz mi coś więcej jak wyglądała ta wizyta w novum 35 dpt ja też mam taką wizytę w poniedziałek (ostatnią w novum) u dr z, wydano ci kartę ciąży, powiedziano jakie leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi a brałaś wczoraj no spę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarodek-Oznacza szanse, możliwości i zdolności, które powinniśmy lepiej wykorzystywać. co ma to do mojego stanu teraz nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Rudzia , Magii trzymam kciuki za wysoką bete . Monka26 -Ciesze sie , że u Ciebie wszystko ok .Nieobejrzy się , a już będziesz mniała punkcje . Super ! Julciaaa ,Malwi ,michalina , zuzia - dbajcie o siebie i o swoje skarby . Izka - niemart się kochana będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w tvn stylepokazuja program dla mlodych mam i sa w nim trojaczki trzech chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, przepraszam, że sie nie odzywałam wczoraj, lae byłam pierwszy dzień w pracy po dłuższej nieobecności i musiałam wszystko nadrobić. Krew już oddana, teraz czekac pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maż ma dzwonić , ja nie dam rady poza tym, nie bardzo mam jak w pracy. Rudzia trzymam kciuki za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam O. powiedziala ze nie ma przeciwwskazan i moj maz sie na mnie obrazil ze nic z tego powiedzxialam ze sie boje zeby sie tam nic nie stalo jezeli dzieciaki sobie buduja domek. powiedzial ze panikuje ze co mam byc to bedzie. ok co ma byuc to bedzie ale nie z mojej winy a mam do w d..... niech sie obraza ja nie pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem w pracy , zobaczymy jak dzisiaj będzie wyglądał mój dzień .Mam nadzieje , że nie tak jak wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×