Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość ewciami
malwi do tej pory miała tylko jedno usg, a w sobotę masz drugie w novum czy u swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi a jakie bierzesz leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi ja ogólnie czuje się różnie, mam straszne sińce pod oczami, popołudniami mdłości, trochę pełniejsze piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi mi dr z kazał przyjechać na wizytę 21.05 wtedy będzie ostatnia wizyta w novum u niego tak stwierdził, powiedział że wówczas rozpisze mi jak brać dalej leki i to wszystko. ja cały czas biorę luteinę, zastrzyki flaxiparine, acesan, kwas foliowy, zastanawiam się jeszcze nad żelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi a twój ginekolog mowił już coś na temat pobrania krwi na żelazo i inne pierwiastki, bo moja siostra mówi że powinna brać feminatal, zamiast samego kwasu foliowego, muszę się dopytać, tak jest ponoć jeszcze magnez i żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi jeszcze nie mówił. Na razie robiłam mocz, morfologię , progesteron i glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi o ogólnie masz zamiar jeszcze jechać do novum czy już się tam nie wybierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcimi dopóki lekarz nie każe ci brać innych witamin to nie bierz nic na własną rękę. Przecież oni wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
masz rację z tymi lekami, od początku jesteś na l4, bo ja od dnia transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) wstalam dzisiaj juz o 7 rano mąż mnie obudzil bo szedl do pracy. wypilam z nim herbatke maz do pracy a ja do lozeczka :). Leniuchuje caly czas nie robie nic. nie mam zadnych objawow nic mi nie jest i zaczyna mnie to martwić. jak bylam po pierwszym transferze to cos czulam jakies mrowienie cmienie w okolicy jajnikow a teraz nic. boje sie ze ie nie przyjely malenstwa :( mysle pozytywnie rozmawiam z nimi nawet nadalismy dla zartow imiona ''FRANEK, ZENEK, BEBENEK'' ciekawe co tam sie dzieje, Cos mnie prawa strona glowy boli oko prawe nie chche brac zadnych lekow bo wytrzymam bol ale cmi mnie. owszem wczoraj dzien byl spiacy ciekawe jaki bedzie dzisiaj? Julcia - ciesze sie ze dopadaja cie juz objaawy ciazowe;) Ewcia gratuluje 7 tygodnia- mowią ze do 3 miesiaca sie nie mowi bo wszystko sie moze zdazyc ale ja powioedzialabym swoim najbliższym zaufanym osobom. Alex - nie rezygnuj z wizyty 100 przy tak duzych kosztach cie nie zbawi a moze wlasnie takie wygadanie Ci pomoże. Igrek- Janko- jakos to dziwnie jest dla mnie zorganizowane zeby nie zadzwonili do Was chociaz tak zeby zapytac poweidziec zeby sie nie stresowac nie uprzdal was nikt ze to to moze tak dlugo potrwać? malwi- mnie komunia czeka za2 lata u chrzesniaka. nie wiem jak mam sie czuc po krio Chcialabym sie juz testowac a tu czekac jeszcze tyle trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiem co czujesz mnie to czekanie też wkurzało, ale musisz być cierpliwa. Kiedy masz zamiar testować? Mnie zaczął brzuszek pobolewać w dole i jajnik prawy bo mam na nim torbiel 4 cm. Doktorek mówił że się wchłonie do 9 tygodnia. Nie lubię jak mnie coś pobolewa bo się zaczynam martwić , ale z drugiej strony gin mówił , że te bóle są normalne bo się macica powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi a w pracy wiedzą wszyscy że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczyny lato - ide dzis do dr W. bo moja dr ma urlop a kończą mi sie leki, bede tez dzis miała powtórke HCG czy prawidłowo przyrasta i pzoiomu progesteronu, troche sie boje ale brzuszek mnie pobolewa, senna jestem to mam nadzieję ze moj kwiatuszek sobie zrowo rośnie. ewami - powiedziałaś i dobrze, teraz nie ma sensu sobie dokuczać czy słusznie czy nie słusznie moim zdaniem, 7 tygodniowa ciąza to nie jest mega wczesna ciąza. Niektórzy mówią od razu po zrobieniu testu, trzeba myslec pozytywnie! Jestem tez dziś pierwszy dzień w pracy po dłuższej neiobecności i normalnie pawia chyba na biurko puszcze z tego stosu dokumentów i spraw do ząłatwienia jakie na mnie czekają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi ja też mam małe torbiele ale lekarz stwierdz że to po punkcji powiedział że też się powinny wchlonąć ja biorę no spę jak mnie coś pobolewa, jak byłam przed punkcją badana obuchowska powiedziała, żeby koniecznie brać no spę i nie martwić się najważniesze żeby nie doprowadzić do skurczów macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- nide bede robila sikanca bo w nie nie wierze bede robila bete. dopiero w nastepnym tygodniu po 20 maja. 10dpt bedzie w nastepny poniedzialek moze wtedy zobaczymy. teraz mnie troszeczke cmi jak na@ moze cos tam soe dzieje. spac mi sie chce. julcia rob 2 bete i bierz wolne od pracy platne 100% orderu nikt za prace w ciazy ci nie da chyba ze chcesz pracowac to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
julcia idź na l4 moja koleżanka też po icsi wróciła po trzech tygodniach do pracy jak szybko poszła tak się zaczęły krwawienia lekarz powiedział że natychmiast ma iść na l4 i do tego jeszcze leżeć leżeć i leżeć na szczęście ma teraz piękną córeczkę, ale z tą pracą to nie wiem czy warto się tak poświęcać ja też pracuję w biurze ale mimo to jestem na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami twoja prowadzaca jest dr obuchowska moja tez ona robila cci transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie jest w ciazy to temperatura ciala jest wyższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza przecież bierzesz luteinę, a Igrek pisała , że wtedy lutka ją fałszuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
iza nie mnie prowadzi dr zamora, ale byłam po punkcji na konsultacji u obuchowskiej i powiem szczerze że dość konkretna babka, wiem, że opinie o niej są rożne, ale powiem ci że wytułmaczyła co jeść po transferze, czego unikać, pić mnóstwo wody niegazowanej w żadnym wypadku soków i napojów gazowanych i co najważniejsze powiedziała, że mam brać nospę bo ona w niczym nie zaszkodzi a pomoże, bo nie będzie skurczów macicy, to był mój siódmy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Tak myślałam , że idziesz dziś do dr . To z całego serduszka trzymam kciuki za wysoką bete i dobry progesteron , i żeby Twój kwiatuszek zdrowo rósł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dr W to dobry lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - nie doczytalam tak tylko pytalam nie mierze sobie temp. ewciami dla mnie O jest bardo konkretna widac bylo przy tym transfrze e jest zaangazowana i to bardzo;) bylo to mile nie kazdy lekarz sie tak zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
iza mi obuchowska wykonywała transfer tylko raz ale wtedy miałam ciąże biochemiczną, obecny transfer robił mi zamora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×