Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witam!!! dzisiaj dostalam kolejny telefon z laboratorium.Zaplodnily sie 4 emrbiony z czego dwa mi wloza,a te inne dwa nawet nie nadaja sie do zamrozenia :( Troche to smutne bo najpierw bylo ich 7 teraz 4 a pozostaly tylko 2 :( Po punkcji dotalalam leki o nazwie proganova -w dniu punkcji musilam wieczorem wziasc jedna a od dnia nastepnego do testu ciazowego po 3* dziennie,oprocz tego dotalam tez progesteron vaginal (od serona producenta gonalu ) 8 % ,ktory tez sobie aplikuje od nastepnego dnia po punkcji :) te tabletki proganova maja zrobic ladne endometrium.... no wiec zobaczymy jak to bedzie transfer mam w srode,bo chcielismy tez z mezem pn scoring i blastocystenkultur i we wtorek mam zadzwonic do laboratorium i mam zobaczyc czy bedzie nam potrzebny to naciecie otoczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie odzywam się ostatnio za często... wybaczcie :) Biegam robie te wszystkie badania do in vitro... Narazie spoko Dr Starosławska nie zaznaczyła mi badań w kierunku przeciwciała antykaridiolipinowych... podpowiedzcie mi czemu te badabua służa? Podobno troche czeka się na ich wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, co słychać? czy Ty przypadkiem nie jesteś po transferze? kiedyś gdy o tym wspominałaś to kojarzy mi się teraz data 26 stycznia na ewentualny transfer.... mam nadzieję że sie odbył i że za chwilę podzielisz się radosną nowiną:) hmm dziś to by była 11 dpt..:)) odezwij sie:) co u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko! Niestety mój transfer nie odbył się.Miał być na naturalnym cyklu.Pęcherzyk zrobił nam psikusa i nie pękł :( Więc czekam na kolejny cykl i tym razem dostane tabletki po to aby pęcherzyk nie pojawił sie .Więc pozostaje mi cierpliwie czekać. Ok 11 lutego mam pierwszą wizytę w novum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, zapomniałam spytać o akupunkturę - chodzisz na zabiegi czy przerwałaś? jakie masz odczucia? ja miałam 9 codziennie a teraz chodzę 2 x w tygodniu i tak do transferu. chcę wierzyć że nam to pomoże... chodzisz nan aku w N?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna Nie wiem jeszcze jakie tabletki będe brała w następnym cyklu ale teraz przez 10 dni mam brać Orgametril 2 razy dziennie i po 3-4 dniach powinnam dostać @.Musze być w Novum między 1-3 dniem cyklu na USG.I wtedy się okaże czy możemy zaczynać przygotowania. Lecze się u Dr. Starosławskiej. Mam kontakt z MonaRi ,czuje się dobrze .dzidzia rośnie.Mam nadzieje że nidługo sama coś napisze na forum. Jestem bardzo zadowolona z akupunkury ale niestety musiałam ją przerwać bo nie mieszkam w Warszawie.Ale przed podejściem do crio napewno będe chodziła na aku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, ja też brałam orgamentril. u mnie @ przyszła 5 dni po odstawieniu wiec jak nie przyjdzie po 3 dniach to się nie denerwuj. życzę Ci żeby usg w nowym cyklu było pomyślne i zebyś wystartowała radośnie do crio. ja też jestem zadowolona z aku. PS pozdrów ode mnie monari. jest na zwolnieniu czy chodzi do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Jak miło że topik ruszył :) Ja równiez dostałam od dr Starosławskiej orgametril... 2 tabletki dziennie przez 10 dni. Od poniedziału czekam na @ i ciągle nic...:( Nawet zaczęłam się denerwować.. Brałam ja na wchłonięcie torbielki na prawym jajniku. Spotykałam się z różnymi opinianmi na temat tego leku... JUz sama nie wiem co mysle, kiedy dostane wreszcie tą @? Poza ty robie wszytskie badanka do in vitra. Juz prawie wszytsko mam. Nie wiem gdzie powinnam zrobić USG? Dziewczyny jak pracuje gabinet USG w Novum? Czy jest szansa zrobić USG np. w piatek rano? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna Chodzę na akupunkurę w Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! :) Jestem juz po transferze :) moje zarodeczki byle sliczne jeden bardzo mocno sie podzielil,a drugi troszke mniej obydwa sa klasy A :) mam nadzieje,ze za 14 dni napisze Wam dobra wiadomosci!!! Pozdrawiam ide dalej lezec :) Buzka P.s Czy ktos moze mi napisac co pisze w polskiej ulotce o leku PROGYNOVA ??? Ja tez ja biore od dnia punkcji do dnia testu ciazowego :) prosze o odpowiedz Dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Jak wygląda akupunktura,jakie ma zastosowania i ile kosztuje?Ile czeba wziasc zabiegów? W Novum wpisują wszystko w komputer?,na pewno tak.Ja nie długo zaczynam robić hormony i jak już wszystkie będę mieć to dzwonie umówić sie na 1wizyte do Novum,czy lepiej wcześniej już sie umówić? Pozdrawiam Was wszystkie,buźka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje wizyta w Novum u gin.Staroslawskiej i ile nastepna?,dziekuje bardzo za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć dziewczynki!! Limako! Nie denerwuj się. Ja też brałam ostatnio orgametril na wchłonięcie torbielki i wchłonęła się. Też martwiłam się o @ bo przyszła dopiero w 5 dniu od odstawienia leku. Madziu! Pierwsza wizyta kosztuje 120 zł, a kolejna 80zł. Na wizytę lepiej umów się wcześniej bo wiesz,że trochę trzeba czekać. Pozdrawiam!! Aniu! Życzę Ci powodzenia. Trzymam kciuki, byś za 2 tyg podzieliła się z nami radosną wiadomością. Wiosno,Pysza! Dziewczyny cały czas jesteście w moich myślach. Głęboko wierzę, że tym razem wam się uda. POWODZENIA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Robaczek1
Witajcie Chciałabym się do Was przyłączyć, bo w grupie zawsze raźniej Jestem po 1 nieudanym in vitro w klinice Novum, które skończyło się ciążą pozamaciczną. Teraz 04.02.08 miałam transfer z mrożaczków (2 śnieżynki). Codziennie czekam nerwowo czy wszystko będzie dobrze, bo lekarz powiedzial, że może powtórzyć się ciąża ozamaciczna. Boję się, bo od momentu transferu czuję ból w jajniku, w który za pierwszym razem była ciąża, nie wiem czy mają boleć jajniki, czy może są to obiawy ciąży ozamacicznej, jak tak będę myśleć to chyba zwariuję. Ana26-1979 ja teraz też brałam i biorę progynovę 21 w dawce 2 mg cztery razy dziennie. Wysłałam Ci na maila zeskanowaną ulotkę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic nie dostalam na maila ,ja tylko na chwilke weszlam poczte sprawdzic.Czy moglabys mi ewentualnie jeszcze raz przeslac???? Dziekuje 🌼 👄 ana26-1979@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Robaczek1
Aniu spróbuję jeszcze raz a jak się nie uda to wyślę Ci jutro ponownie, bo coś dzieje się z moją skrzynką chyba zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Ana bardzo mocno trzymam kciuki.Zobaczysz teraz napewno sie uda i bedziesz mama.Ania jak mozesz to napisz mi prosze ile cie to wszystko wynioslo.Chodzi mi tu o wlasna doplate.Szanuj sie i wypoczywaj .Jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nicola dzieki za informację, trochę mnie stresuje ten brak @. Miałam poustawiane (zaplanowane) wszystkie pozostałe badania, a tu nic z tego. Wszytsko sie przesuwa, nawet zaczełam się zastanawiać czy nie przesunąc wizyty w Novum. Narazie niczego nie zmieniam. Piszesz że po 5 dniach dostałaś, wiec poczekam jeszcze przez weekend. Dziewczyny! Wczoraj odebrałam badania potrzebne dla internisty. Wszystko w porzadku, tylko ALAT wyszedł mi podwyższony. Norma jest do 35 a ja mam 47,5. Czy może to być związane z leczeniem hormonalnym, przez 10 dni brałam Orgamentil ? A z drugiej strony Orgamentil przestałam brać w niedzile, a badania robiłam 3 dni później w środę? Bede bardzo wdzięczna za wasze opinie na ten temat. Życzę miłego dzionka! p.s. Ana trzymam za ciebie kciuki. Napewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola 6-Dziekuje bardzo za odpowiedz. Jak sie ubieracie do gina na badanie,w spodnie czy w spodniczke?,a moze sa w klinice jednorazowe fartuszki?,bo nie wiem jak sie ubrac,zawsze ubieralam sie w spodnie i w dluzsza bluzeczke. Pozdrawiam Was,pa. PS.Pogoda paskudna bo pada,ale jest cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To ja 1Robaczek1 Przypomniałam sobie, że już byłam zalogowana na Kafeterii tylko na innym forum, więc spróbowałam na swoim starym pseudonimie i udało się więc zostanę przy starym. Jak tam Aniu doszedł mail, bo dzisiaj próbowałam z rana i nie wiem czy doszedł. Dzisiaj jakoś przeżyłam dzień bez boleści jajników, ale strach przed ciążą pozamaciczną jest nadal, nawet jak okaże się że test wyjdzie pozytywnie to będę się cieszyć dopiero jak lekarz zrobi mi USG i powie, że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Hej! Limaco! Nie martw się kochana! Nawet na ulotce orgametrila pisze, że może wywołać zmiany w testach funkcji wątroby. Ja ostatnio nie robiłam badań, ale 1,5 roku temu po laparoskopii brałam leki hormonalne i dopiero miesiąc po ich odstawieniu Aspat i Alat wróciły do normy. Madziu! Ubierz się tak, żeby było Ci wygodnie i żebyś dobrze się czuła! Katherina! Nie denerwuj się ! Musisz myśleć pozytywnie bo to połowa sukcesu. Trzymam kciuki!!! Wiosenko, Emika! Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola 6-No ubiore sie dokladnie tak jak piszesz,tylko myslalam ze moze sa w klinice jednorazowe fartuszki,pozdrawiam. Pozdrawiam Was,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kati!!! Bardzo dziekuje!!! Ale jest we mnie taka niepewnosc,i mysle sobie ,ze to napewno nie tym razem :) ale zobaczymy 21.02.08 :) co ma byc to bedzie :) Kati w klinice placilam 617,00 euro lekarstwa pierwsze +/- 580,00 euro (gonal ,orgalutran) pozniej nastepne lekarstwa okolo 200-300 euro,i pozniej juz takie drobne okolo 70,00 euro .Ale wlanie czekam na rachunek z kliniki ,bo dodatkowo mozecie sobie zazyczyc pn.scoring (chodzi o to by zarodki sie zaplodnily czy cos takiego...zeby byle lepsze okolo 170,00 euro)potem chcielismy blastocystenkltur tez okolo 200,00 euro i jeszcze assisted hatchig naciecie oslonek zarodka tez 200,00 euro. Takze sumka sie zrobila niezla :) :(... ale co tu zrobic no i jeszcze zrobili nam icsi bo pleminki same nie mogly wejsc do mojego jajeczka ,bo zagruba otoczka....pozdrawiam :) Razem musisz liczyc okolo 2000,00 euro Napisz jakie macie plany ??? Pozdrawiam Was wszystkie Goraco!!!! Jak mam przetrwac te wszystkie dni??????????? do dnia testowania>>>>HELP!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Dzis zadzwonilam do Novum,zeby zapisac sie na 1wizyte wstepna.Zaczynam przygode z Novum 28.03.08,mam 1 wizyte,juz sie denerwuje.Nie dlugo ide porobic hormony moze zrobie ogolne badania jeszcze,zobacze jak z czasem bede miec,bo musze jeszcze wejsc do swojego gina po wydruki wizyt,mam nadzieje ze mi je da bez niczego,bede je przeciez potrzebowac do N.Dzis sloneczko swieci i jest ciepelko na dworku.Jak ten czas leci,juz jest znow piatek. Pozdrawiam Was i zycze milego i udanego wekendu. PS.Ja sie wybieram jutro do kina z kuzynka na Lejdi,siorka byla juz i mowi ze super film,wiec trzeba obejrzeć,a nie siedziec caly czas w domu,juz mam dosyc siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 29.03.08 ide na Slub Cywilny do szwagierki,ale bedzie skromny,bez muzyki,takie male przyjecie w gronie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Aniu odpowiedziałam Ci na mail, przepraszam, że dopiero teraz ale nie mogłam połączyć się z pocztą coś nie działało. Razem odliczamy dni do testu, ja mam 19.02.08. Będzie dobrze i tym razem uda się Nam. Limako Ja też brałam orgametril i torbielki zniknęły, a @ miałam 4 dnia po ostawieniu tabletek, każdy organizm reaguje inaczej, więc cierpliwie czekaj. Dziewczyny cieszę się, że można tu z Wami porozmawiać, bo Wy rozumiecie co czuję, te wyczekiwanie na transfer, później odliczanie dni do testu i emocje z tym związane. Jak zaglądam na to forum to jest mi lżej to znosić, bo jest tu duże wsparcie, każda z Was wspiera pozostałe, a to jest najbardziej potrzebne w tych trudnych chwilach, ale się rozczuliłam więc kończę. Życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Piekny dzien za oknem :) U mnie dziś mija 7 dzień od odstawienia orgamentilu... strasznie sie denerwuje... na 15 lutego mam umówiona wizyte w Novum.. co robić??? przekładać? A może powinnam zrobić test ciążowy? NIE SADZE !! Miłej niedzieli :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć limako! Może naprawdę jesteś w ciąży!!!! Nic nie czujesz, z masz dostać @? Mnie po tym leku strasznie bolał brzuch, dopiero jak dostałam @ to przestał. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×