Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć dziewczyny ! Monka leż i odpoczywaj.;-)Trzymam kciuki, by te plamienia i krwawienia nie były na @. Mi dr ode mnie mówił, że jak się bierze leki, no to @ nie może przyjść sama z siebie. Malwi - również leż i odpoczywaj.;p Trzymam kciuki.;;-) Ja nadal mam po nocy jakąś wypływającą lutkę na wkładce beżową. Wieczorem wczoraj nie było raczej, tylko dużo mi czegoś tam tylko wypływało chyba, no bo prawie całą wkładkę miałam mokrą !! Nic mnie nie boli i nic nie czuję. Co ma być, to będzie - nie zmienię tego przecież. Lena - myślałam o Tobie i miałam Ci pisać, bo dawno już się nie odzywałaś, ten ból zauważyłam.:P hehe Julciaaa - dobry pomysł z tymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli - trzymam kciuki za wynik bety.;p Ja bym nie wytrzymała do jutra, jeśli dzisiaj mogłabym go odebrać.:/A może dałoby radę, by Ci ktoś telefonicznie powiedział ? U mnie się tak da.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelovva
Julciaaa- dziękuję za odpowiedź. Czy trzeba mieć na to skierowanie od lekarza?? Ja ogólnie mam PCO często nieregularny okres lecz od czerwca do sierpnia miałam równiusieńki cykl co do dnia. Nagle we wrześniu brak miesiączki... z piersi wydobywa się tzw siara.. robiłam dwa testy.. jeden płytkowy i wyszła mi ta druga kreska prawie niewidoczna,ale była-a drugi strumieniowy i wyszła jedna,ale bardzo słaba;/ czy to w ogóle możliwe żeby bez leczenia zajść w ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelovva - wszystko jest możliwe ! Leć na betę.:P Można mieć skierowanie od dr.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelovva
igrek- jutro mam wizytę w novum. Wszystko powiem lekarzowi.. będę też myślała nad zmianą lekarza... a za tą bete ile się płaci??? i w novum można to zrobić tylko??? czy w jakiejkolwiek przychodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelovva - w jakimkolwiek lab lub przychodzi raczej.;p Jak ja 1 raz robiłam płacąc, no to coś około 30,00 zł. ! O której godzinie masz jutro wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelovva
igrek- mam wizytę na 18 .. a jeszcze mam małe pytanie dotyczące wyników hormonalnych.. dostałam w grudniu jakiś syntetyczny odpowiednik progesteronu(nie pamiętam nazwy).. potem miałam zrobić w ustalonych dniach cyklu te badania -dostałam wyniki,ale nie poszłam do lekarza już,bo wyjechałam- i stąd pytanie czy po takim czasie one mają teraz jakieś znaczenie?? mogę je zabrać na wizytę?? zapewne ponownie będę musiała je zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelovva - możesz je zabrać ! Nie zaszkodzi, ale myślę, że każe Ci zrobić większość aktualnych. Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelovva
igrek- jestem z Piaseczna:)a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka! Igrek- ja mam jeszcze cztery mroziaczki, teraz miałam podane 2, zresztą za każdym razem po tyle mi podawali tylko raz trzy. Mam nadzieję te pozostałe jeszcze przyjąc jak troszkę odpocznę po mam nadzieję szczęśliwym teraz rozwiązaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowości może nie podam, bo nie jest za duża, ale województwo świętokrzyskie, dawne kieleckie...mam około 170 km do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - ja wierzę w to, że zmarli na górze czuwają nad nami i wszystko widzą, tylko że nie mogą się nami skontaktować w żadne sposób ! Kto jest Twoim lekarzem prowadzącym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-ha chyba nie ma reguły że nie dostanie się miesiączki jak przyjmuje się leki, bo ja za każdym razem po transferze jak w mordę strzelił 14 dnia dostawałam @, a luteiny brałam bardzo dużo bo po 10 na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - myślę, że masz rację, a to, że się nie dostanie, jak się leki bierze-dotyczy estrogenów czyli Progynovy i Estrofemu, a ja biorę cały czs ten 2. Napisz w stopce, kto jest Twoim lekarzem prowadzącym.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelovva
igrek- i dojeżdżasz do warszawy do novum?? jejku kawałek drogi masz.. Ja to wsiadam w auto 5 min i jestem..mam nadzieje,że ta klinika mi pomoże w jakiś sposób.. dziewczyny czy to prawda,że im starsza kobieta tym trudniej zajść w ciąże mając PCO???czy czas odgrywa dużą rolę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz luteiny też brałam estrofen,encorton i zastrzyki fraxiparinę które skończyłam brać dopiero 2 tygodnie temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak-dojeżdżam, ale jeszcze nie mam aż tak daleko! Inne mją dalej. Rene a Ty leżałaś, jak te plamienia miałaś czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene a ja fraxi będę brała jak już mi się uda zajść przez całą ciążę.:/ Jaką dawkę Estrofemu brałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelovva-myślę że bez względu na przypadłości im kobieta młodsza tym większe szanse na ciąże, ale jak widac na moim przykładzie mam 38 lat i to dopiero moja pierwsza ciąza, więc wszystko jest możliwe tylko trzeba cierpliwie dążyć do celu! Powodzenia!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - i jaką dawkę Fraxi brałaś ? Ja 2 dni przed transferem 0, 3, a potem od 0,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek-estrofemu 2mg. brałam po dwie tab. dziennie. A tych zastrzyków fraxiparine przez ok.80dni, takie guzy mi się na brzuchu zrobiły że nie miałam gdzie się już kuć, ten ostatni jak wkułam to mało z bólu się nie posikalam bo trafiłam w guz i rąbnelam ten zastrzyk w kąt i go nie wstrzyknęłam, i strasznie mnie już brzuch swędział,myślalam że kota dostanę, ale po odstawieniu przeszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74- trzymam kciuki aby wszystko przebiegało pomyślnie:) Ja mam 23 lata:) i tak jak już pisałam wcześniej jest we mnie pełno nadziei ..:):) a ile lat się leczyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - a jaką dawkę fraxi brałaś ? Mnie to bolą w większości wstrzykiwania tgo zastrzyku.:/Jestem również i przerażona tym, jak miałabym się wkłuwać, jak duży brzuch już się ma.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelovva - no to bardzo młodziutka jesteś, ale to dobrze-im szybciej się zacznie, tym szybciej będą tego efekty.:P Ja mam 32 lata.Leczę się 10 lat, ale w Novum jestem od stycznia tego roku dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek- fraxiparinę caly czas 0,3, a podczas tych plamień specjalnie więcej nie leżałam, choć to u mnie są takie bardziej upławy niż plamienia. Ale ja ogólnie przez cały czs nie za bardzo się przemęczam żeby nic się nie stało, choć specjalnie jakiś wskazań do leżenia nie mam ale nie chcę nic zaniedbac więc dlatego chyba tak na siebie uważam i robię tylko niezbędne rzeczy jak sprzątanie- bez przesady, gotowanie i dwa razy w tygodniu pojawiam się w pracy żeby wszystko dopilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-przed wyjściem z pracy zadzwonię i zapytam czy może jest już wynik.Jeśli będzie to odbiorę a jeśli nie, to jutro bo inaczej musiałabym odebrać synka z przedszkola,wrócić do domu i potem czekać aż mój M wróci z pracy,żebym mogła jechać po wyniki.Za dużo zachodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - u mnie też to jakieś takie dziwne, bo plamienia z doświadczenia wiem, że jakoś inaczej wyglądają.:-/A tutaj lutka brunatna wypływa jak kawa latte jasna albo żółta.:-(Fajfrocle też jak taka jasna kawa latte lub czasami większe jak ciemna kawa.:-// A miałaś jakieś w ogóle objawy albo jak na tą ciążę albo na @ ? I w którym dpt zrobiłaś test i czy sikańca czy betę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelovva- ja zaczęlam się niepokoić tym że nie zachodzę w ciąże tak w wieku ok.25 lat i po różnych lekarzach zaczęlam chodzić,różnych czytaj Ginekologach,nie jakiś specjalistach ) którzy mi i mężowi dawali jakieś witaminki bo twierdzili że wszystko jest ok. A do novum trafiłam 3 lata temu i od razu zalecono nam invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×