Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

coś błdy mi się porobiły sorki juz poprawiam: Dzięki Kochane Lato76 Kochana, podjęłaś bardzo słuszną decyzję, to będzie Twoje i Twojego M Dziecko, Ty je będziesz je nosiła, 9 mcy po sercem, tak jak pisała Mena, Ty je urodzisz a przede wszystkim Ty je wychowasz dasz mu dużo miłości, coś co jest bezcenne!!! Musisz tak mysleć nie ma innej opcji. Igrek ja tez traciłam, juz nadzieję że wszystko stracone, tak więc dużo odpoczywaj, nie zadręczaj się tak jak ja, bo to nic nie da. jak ten czas szybko lecii w poniedziałek już się testujesz, myslę że nie ma innej opcji jak piękna beta . ja po wynik bety wysłałam M, bałam się co zobaczę na kartce, biorąc kartkę do ręki popłakałam się i zaczęłam cała drżeć z wrażenia, teraz też widziałam się z siostrą ona była wtajemniczona i znów płacz i ona i ja nadal jestem lekko poddenerwowana, tymi emocjami. jutro sprawdzę znów betę, czy to nie sen. Oby była to piekna rzeczywistośc. starania od X 2009, nasienie słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie :) A jutro powinnam też chyba zrobić progresteron tak? i w poniedziałek zadwz do novum jaką dawkę luteiny mam brać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa...mi dr Z mówił,że w od poniedziałku już ten proces implantacji powinien się zacząć. Ja już nie mogę leżeć, bo mnie strasznie boki bolą, że aż się ruszyć nie mogę i siedzę na wpół leżąco.Myślicie,że tak mogę ? Już plamienia przecież ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę dzwonić do dr Zamory, no bo musi mi powiedzieć, czy jak plamienia ustały, no to czy znowu zwiększyć Fraxi na 0,4, bo coś tam mi tak mówił ostatnio, ale nie pamiętam.;/Coś tam mówił,że 3 dni pobrać 0,3 i jak znikną, no to znowu 0.4. Monka - dzwoniłaś już do dr Zamory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - na pewno już teraz będzie wszystko dobrze.;p Ja w to głęboko wierzę.;D Modliłam się za Was ! Korci mnie już jutro beta, le przy 1 zarodku,jutro 7 dpt, no to chyba za wcześnie no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek no widzisz czyli czasowo jak najbardziej zgadza się z tym co mówił dr. Z. A więc kochana miejmy nadzieję że to było właśnie to czego z całego serca Ci życzę :) Monka - zadzwoń do nOvum oni Ci tam powiedzą jakie badania masz teraz zrobić i jak przyjmować lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek mi też się wydaje że 7dpt to za wczęnie, wytrzymaj do poniedziałku, wiem że to trudne ja też byłam strasznie niecierpliwa, jeszcze nie dzwoniłam, dopiero to zrobię,jak będę miała wynik drugiej bety, Ja najczęściej leżałam w pozycji półleżocej, oparta o poduszki :) najlpiej zadzwoń do dr Z i powie czy zwiększyć dawkę, to może mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zaczynam mieć niezłego cykora.:/Nic nie czuję, nic mnie nie boli, plamienia minęły, nawet jak aplikuję lutkę no to gdzieś może z 1 fajfrocl mi się tylko trafi i nic więcej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek to, że nic nie czujesz to też dobry znak, ja też od wczoraj nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczęta, że wszystkie objawy jak i również ich brak mogą świadczyć i za ciążą i przeciwko niej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka GRATULACJE! Aby Twoje maleństwo lub maleństwa ładnie rosły 9 miesięcy :) igrek Mam nadzieję, że Tobie też się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Monka cuuuuuuuuuuudownie , że się udało. Bardzo , bardzo się cieszę kochana. No i powiem ci , że też dosyć wysoka ta beta:D Igrek leż spokojnie w jakiej pozycji ci najwygodniej i gadaj z brzuszkiem. szczęśliwa mama dzisiaj troszkę lepiej tzn zabolał mnie raz tylko z lewej strony jajnik rano , ale wzięłam buscopan i do tej pory tfu tfu mam spokój. Oby już to nie wróciło. Mena ja wyślę zdjęcia w całej okazałości zaraz po sesji bo na takowa się wybieram :D Muszę tylko troszkę jeszcze poczekać aż brzuszek będzie większy. Myślę , ze już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka: super wiadomość!!! bardzo się cieszę i gratuluję :) dzisiaj cały dzien w pracy o Tobie myślałam jesteś moją nadzieją :) wypoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - gratulacje!!!:D:D ale wysoka betka:):):)trzymam kciuki za piekny przyrost&& malwi - dobrze ze leki działają i ze juz brzusio nie boli:) igrek - 7dpt to stanowcz za wcześnie, musisz wytrzymac minimum do 10:)dasz radę zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - gratulację z głębi serducha:):):) ale sie cieszę:) ilekroć czytam że którejś z nas sie udało to wiem że każda z nas dołączy do tego grona to tylko kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek trzymam Kciuki calutki czas:) Janko i jak po zabiegu? Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - dziękuję za odpowiedź na moje pytanie o Invictę. Tylko Ty mi odpowiedziałaś. Pewnie inne dziewczyny nie znają tej kliniki. Ja się zastanawiam bo w inviccie inseminacja 650 zł + badania ok 170 zł. A w Novum 800 + badania ok 600 i to już w laboratorium poza kliniką, bo w klinice wyliczyłam 966 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena- widzę po stopce źe robiłaś inseminację w Novum. Czy rzeczywiście te wszystkie badania muszą być do zabiegu, czy jeden lekarz zleci mniej badań, drugi więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - wstrzymaj się do tego 10 , bo jak za wcześniej zrobisz , to poco masz nie potrzebnie stresować się . a tak już będziesz pewniejsza wyniku . Więc życzę wytrwałości i wysokiej bety . Marlaooo, wiesz ja tak na 100% nie wiem jak jest naprawdę w tej Invikcie . Opisałam tylko , co od dziewczyn dowiedziałam się i z internetu . Powiem , że radziłabym Ci zrobić w Novum , a badania wszystkie to zrób gdzieś u siebie w przychodni . (prywatnie lub jakby udało się co nieco zrobić na NFZ , to byłby również plus ) Mi i pozostałym dziewczynom też nie było łatwo , ale wszystkie chwyty dozwolone . Więc jak możesz , to dlaczego nie skorzystać ? Powiem ,że w tej dziedzinie w jakiej się znajdujemy liczą się efekty . Wiedz , że nie jesteś sama zawsze ci doradzimy i będziemy cię w trudnych chwilach wspierać , bo przecież od tego jest forum . Ale pamiętaj , to ty musisz podjąć ostateczną decyzję . Janko , jak tam Twoje samopoczucie ? odezwij się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlaaa, jeżeli w Novum , cię wszystkie badania wyniosłyby 600zł , to w zwykłej przychodni zapłacisz , może nawet mniej niż 300 zł . Przede wszystkim musisz porównać . Ja jak robiłam w maju wszystkie niezbędne badania do IVF , to zaoszczędziłam sporo kasy . Podejrzewam ,że większość dziewczyn robi badania poza kliniką Novum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Novum badania by mnie wyniosły 966 zł. Ok 600 to ja juz liczę poza kliniką. Więc koszty inseminacji to 800+najmniej 600 to 1400 zł. Oczywiście plus stymulacja i monitoring. W invicta to 650 + badania 170 zł ( teź poza kliniką) to 820 zł. Plus stymulacja i monitoring. Więc jest spora różnica. Dlatego się zastanawiam czy wszyscy muszą mieć taką ilość badań w Novum do inseminacji czy dr Sz. fantazja poniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to kogo polecacie do inseminacji, bo ja chodzę do dr Cz. Na monitoring ze względu że jest dostępny, ale do inseminaci wole kogoś innego. Wiem że Zamorę ogólnie polecacie, ale zastanawiałam się jeszcze nad dr Zygler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki że o mnie pytacie . Ja wczoraj po zabiegu trochę zle się czułam i cały czas przeleżałam w łóżku ,bolały mnie wszystkie mięśnia jak na grypę i miałam gorączkę 38"C .Dzisiaj idę na cały dzień do pracy , nie wiem jak to przeżyję ale nie chcę brać zwolnienia . Monka -GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! Teraz uważaj na siebie ,trzymam &&&&&& żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę antybiotyk przez 5 dni co 12 godz. a od 5dc mam brać orgametril i wizyta u dr. około 25dc. Jeżeli będzie endo w porządku to po tym progynowa , a jak nie to jeszcze przez miesiąc orgametril -mówił żeby się nie spieszyć.W laboratorium narazie jestem zawieszona , ale jak tylko endo będzie ok to znowu jestem na liście głownej . Pozdrawiam wszystkie staraczki , już zaciążone oraz mamy. Życzę miłego dnia -spadam do pracy🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Janko - dobrze , że odezwała się , bo my wszyscy martwiliśmy o ciebie . Najważniejsze , że masz za sobą już ten zabieg , teraz oby wszystko dalej było już dobrze . Mam nadzieje , że właśnie tak u Ciebie będzie i ruszysz już wkrótce pełną parą . A w tej chwili , życzę ci dużo zdrowia , i pamiętaj nie możesz dzwigać po takim zabiegu Musisz trochę uważać na siebie i nie przemęczać się , bo zdrowie jest najważniejsze . Marla0000, dr Czerwiński i Lewicka , są najgorsi lekarze w Novum . Tu na forum już nie jednokrotnie o nich dziewczyny wypowiadały się . Chociaż nie wiem pracują w takiej klinice ? Co do dr Z jest naprawdę super gość , natomiast z dr Zygler nie miałam styczności , ale dziewczyny ją sobie chwaliły . Ja wiem , że dr Cz o każdej porze dnia są do niego wolne miejsca . Bo taki z niego fachowiec , że po prostu iść , a jak już ktoś popadnie , to już ucieka do innych dr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×