Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość +++___+++

Emocjonalne uzaleznienie od drugiego człowieka.

Polecane posty

Gość +++___+++

Podobno mozna byc uzaleznionym emocjonalnie od drugiej osoby i chyba mi sie to właśnie przytrafiło.... Czy ktoś z was miał taką sytuacje , jak sie z tego wyplatać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to co
Do psychologa a nie tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkaaaaaa
a na czym to polega ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ja___
ja bylam uzalezniona od mojego bylego faceta... nie wiem czy emocjonalnie, czy jak, ale bylam.. jedynym wyjsciem wedlug mnie jest zerwanie kontaktu i nauczenie sie zyc samej, bez tego kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje emocje skieruj w innym kierunku: np.idź na lekcję j.angielskiego, śpiewaj, pospotykaj się ze znajomymi, chodź z nimi do kina, teatru, w plener, na potańcówki, idź do ZOO, na pływalnię, pograj w hula-hop, czytaj książki, zwiedzaj zabytki, podróżuj, naucz się chociaż jednej rzeczy robić dobrze np.piec marcepana ;), fotografuj, zajmuj się chorym człowiekiem, dzieckiem, staruszkiem, dawaj korepetycje z czegoś w czym jesteś dobra...etc...a dopiero na końcu, zajmij się kimś kogo kochasz. jeśli będzie Cię kochał, zrozumie, że potrzebne Ci są pasje, że potrzebni Ci są ludzie, że chcesz się rozwijać, pomagać innym, że możesz mieć ochotę czasem być z innymi lub spędzać czas w dowolny sposób, choćby siedząc na ławce nad jeziorem, i wpatrując się w jego taflę... Pozdrawiam 🌼:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++___+++
Jak to co...- niestety chyba trafiłam na niekompetentnego psychologa, jakos nie bardzo mi pomógł...... zakłopotka-bardzo mnie ta Twoja wypowiedź zaciekawiła.....to bardzo mądre, co napisałaś, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda
ja też mam tendencje do uzaleznienia od ludzi, których kocham - mężczyzn. bez niech najpiękniejsze pasje traca sens. rozumiem Cię, to bardzo trudne wyplatać się z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×