Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona a on nic

zdenerwowal mnie i on nie wie o co mi chodzi

Polecane posty

Gość wkurzona a on nic

zapytalam sie go czy ma zły humor i czemu,a on na to ze nic sie nie stało.A za chwile mówi mi,ze dostal zaproszenie na wesele od swojej byłej ,z ktora byl 1,5roku,a ona po 2miesiącach związku wychodzi za mąz za kogos innego.I on nie wie o co mi chodzi.Chyba cos do niej czuje,choc mowi ze nie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach....
stara miłośc nie rdzewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Zawsze mnie zastanawiało po co właściwie "byłe" zapraszają na swój ślub swoich eks? Przecież to głupie i jeszcze ryzykowne, że jak już przyjdzie to jeszcze jakieś "świństwo" może zrobić. Na przykład zepsuć opinię wśród rodziny/znajomych (zwłaszcza kobiecie) ujawniając jakieś intymne fakty lub zwyczajnie zmyślając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
zerwal z nią 10 miesięcy temu,bo go zdradzila.W sumie to chyba bym wolala nie wiedziec tego,bo teraz tylko mi jest cholernie smutno:( nie wiem czy to wszystko ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
gdyby nic do niej nie czul to nie mowilby o niej tak jakby załowal ze to nie z nim ten ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem kochana
ze faceci to świnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyNOM sie pisze
nie przejmuj sie, olej to i udawaj, ze nic sie nie stalo... Skoro ona za maz wychodzi, to juz z Twoim nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
niby tak tylko tak jakos przykro mi ze o niej mysli,chyba dosyc duzo,ze jak o niej mówi to z taka emocja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie zastanawiało po co właściwie \"byłe\" zapraszają na swój ślub swoich eks? ---- zeby widział jakie z nich laski, jakiego faceta maja - totaki odzew, jakby utarciemu nosa. taka złoswliowsc kobieca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zakonczyla ta znajomosc nie ma co sie meczyc...to Ty powinnas byc dla Niego najwazniejsza i z Twoimi uczuciami powinien sie liczyc... I jeszcze on nie wie i co chodzi - brak slow. Moim zdaniem nie powinien przyjac zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien i powinien pojsc tam ze swoja ukochaną:) i tancowwac:) ale by ex miala mine- to bylby njagorszy dzien w jej zyciu a tak ona wie, ze jets gora bo on bedzie sam albo ze znajoma.. I ona tak bardzo wie, ze sie odegra:) to zachowanie z psychologii Mina jej padnie jak pojawi sie z ukochana w sukni jak Giwazda;) i beda tanczyc wtuleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
on nie chce iśc,tylko jest zbulwersowany tym ze tak szybko o nim zapomniala,tak powiedzial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomniała... moj tato mial sytuacje ze dzolcha ozenila sie z innym by jemu zrobic na złosc, po pol roku sie rozeszła.. :) myslke ze to to samo:) Idzicie na ten slub;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badz na niego zla (choc kobiete zawsze bedzie wkurzac, ze jej facet mysli w ogole o innej kobiecie), postaw sie raczej w jego sytuacji. Bylas z kim przez dlugi czas, kochaliscie sie, byliscie sobie bliscy, a tu nagle ten ktos juz po 2 miesiacach od rozstania znajduje sobie kogos nowego i wychodzi za maz. To tak, jakby ten spedzony wspolnie czas niewiele dla niego znaczyl. To boli, bo to cios zadany w temu, w co sie wierzylo. Okazuje sie, ze dla tej osoby tak niewiele sie znaczylo. I to nie ma nic wspolnego z Wami ani z Wasza miloscia!!!!!!!!!!! To oddzielna sprawa. Postaraj sie przelamac w sobie zazdrosc (choc wiem jak czlowieka moze trafic szlag jesli chodzi o byle!), przytulic go i powiedziec mu, ze dla Ciebie jest najwazniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
ale mineło 10miesięcy a nie dwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Poza tym jego byla dziewczyna troche brzydko sie zachowuje zapraszajac go na swoj slub. Tak, jakby chciala mu zrobic na zlosc. Wiec facet moze byc smutny i wkurzony, nawet jesli juz jej nie kochal, to jednak jest czlowiekiem, ktory byl mu bliski i ktoremu ufal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalas, ze po 2 miesiacach juz sobie kogos znalazla, no nie? Wiec dosyc szybko przebolala rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
10miesięcy temu zerwal a ona 2miesiące temu poznala kogos i własnie za niego wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze nie chce isc to zmienia postac rzeczy...Ja bym nie zrobila tak jak radzi Labedzica... A utrzymywali oni jakikolwiek konatk po zerwaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona a on nic
on mówi ze nie chcial jej znac i sie nie kontaktowali.Tez mnie dziwi ze zna sie z facetem 2miesiące i odrazu ślub,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka owa
ale maja tempo ... a ten twoj gosciu, do dupy z nim. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie patrzaca
czemu do dupy?własciwie to go rozumiem bo długo byli razem i ona pewnie jeszcze dłuuugo bedzie w jego sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×