Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa1982

ile zarabia farmaceuta

Polecane posty

Gość Justa1982

chodzi mi o to ile zarobi na początek-zaraz po studiach mgr i potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaa
wiem ze 2-3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate29
2-3 tys. gdzie??????????????????????????????????????????????/ pracuje 3 lata- zarabiam 2 tys.-na stazu dostawałam 815zł- po stazu przez roku zarabiałam 1,1 tys. - nie wiem gdize tak płaca po 2-3 tys po studiach- bo wszyscy moi znajomi zarabiaja podobnie albo mnie- kierownik zarabia 3-4 tys- ale na kierownika trzeba miec staz i 5 lat pracy albo specjalizacje i 3 lata- wiec na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewq
cóż i tak 2 tys po 3 latach studiów to ładnie.Dobry skonczylyscie kierunek, Praca przynajmniej jasna, klarowna, Wiecie ,ze po nauce bedziecie poo prostu pracowac w aptece i kropka,Po innych kierunkach losy ludzi tocza się dziwacznie,Najmniej sprecyzowana jest ekonomia, O takim komforcie psych ze po 3 l bedzie sie mialo 2 tys mozna pomazyc ,,,ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi9hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi9hi
w Anglii w sieci aptek boots 12 funtów na godzine czyli ok 65 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem mgr od roku
zarabiam 3000 na rekę, legal w papierach w wawie. ale co sie na zapieprzam to wiem tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem mgr od roku
dobry technik u mnie zarabia 2300, z gorszy 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem mgr od roku
co to znaczy lepszy? :) tzn że ma wiedzę, żadko sie myli w wydawaniu leków, ma podejście do pacjenta no i dłużej pracuje. dobry technik po paru latach może być lepszy niż niejeden mgr, ale musi wiele w siebie zainwestować. technik który kończy technikum nawet z najlepszą oceną jest niestety dużo gorszy od świeżo upieczonego nienajlepszego magistra i tego nie da się ukryć...jednak gdy bedziesz nad sobą pracowała, przede wszystkim WIEDZA !!! to bardzo szybko go dogonisz a wtedy pracodawca to dostrzeże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewq
bo nie sztuka skończyć jakieś studia... trzeba wiedzieć, po co się to zrobiło. ekonomia, mówisz. a gdzie w Tobie duch przedsiębiorczości??? czego uczą na tych studiach?? ja wiem, że niczego. wiem, bo skończyłam kierunek pokrewny - zarządzanie. ducha przedsiębiorczości we mnie nie zaszczepili, chyba mam wrodzony, mimo swojej nieśmiałości. jak prowadzić firmę, też nie nauczyli - ale w przyrodzie nic nie ginie, przynajmniej biuro rachunkowe na mnie zarabia. ale mam jasne cele, wiem, czego chcę od życia, jaki poziom i styl życia mnie interesuje. od samego początku nie mogę narzekać - praca od 5go roku studiów, na początek 1,7 tys., po 3 latach 4 tys. netto z podstawowego zajęcia + kilkaset zł mies. z pracy dodatkowej (MLM - lider zespołu sprzedaży w Oriflame). nie siedzę i nie czekam, aż ktoś raczy mi zapłacić tyle, ile potrzebuję. po ekonomii możesz pracować w każdej firmie, 2 tys. netto powinnaś mieć po 3 latach bez najmniejszego problemu. wystarczy się odpowiednio cenić. możesz założyć własną działalność, możesz robić setki rzeczy. wystarczy mieć jakiś cel i odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutyk
ja w opolskim mam 4000 jestem mgr z 4 letnim stażem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaaa
Czy może ktoś mi powiedzieć jak jest z pracą po ukończeniu Studium Farmacji ? Skończyłam pierwszy rok i martwię się tym bardzo ponieważ krążą różne opinie.Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tech.farmaceutycznym, na stazu w zach-pom zarabia sie w najlepszym wypadku 1500zł na reke a po stazu to zalezy od apteki i miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tech.farmaceutycznym, na stazu w zach-pom zarabi sie w najlepszym wypadku 1500zł na reke a po stazu to zalezy od apteki i miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do farmaceutyk
do farmaceutyk: jakie dokładnie miasto? albo sieć aptek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo zależy od miejsca do którego traficie, ja pracuję w firmie, w której na zarobki nie narzekam.. mam dobrą pracę, którą znalazłam dzięki irspoland.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobki są różne, jak w  każdym zawodzie uwarunkowane wielkoma czynnikami, więc może warto też spojrzeć na to co jeszcze mogą zaoferować nam pracodawcy. Ja pracuję w dr zdrowie, na zarobki nie narzekam, choć wiadomo, że chyba jak każdy chciałabym zarabiać więcej, mimo wszystko doceniam stabilizaje tej pracy to, że mam normalną umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Ja pracuję w Dr Zdrowie i uważam, że zarobki nie są złe. 
Pracowałam w innych aptekach, za gorsze pieniądze, a tutaj jest naprawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejzi

Wszystko zalezy od miejsca pracy. Wiele aptek ma inny system wynagrodzeń. W dr zdrowie mamy porządne zarobki , wiec możesz do nas uderzać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×