Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerinka 23

Czy to jakas choroba? Moze ktoras miala podobnie?

Polecane posty

Gość katerinka 23

Witam serdecznie. Mam 23 latka. Od momentu kiedy zaczelam miesiaczkowac mam praktycznie regularne cykle. A raczej mialam. Tyle lat bylo co 30 dni i wszycho ok. 2 m-c temu pierwszy raz mi sie okres spoznil o 10 dni. Testy pokazaly brak ciazy. Pojawila sie @ ...wygladala zwyczajnie, ale byla poprzedzona tygodniowym plamieniem. Nastepnie czekalam na drugi okres. Uwzgledniajac tamto juz 10 dniowe opoznienie czekalam. W miedzy czasie byly stosunki, ale przerywane (wiem,ze to zadne zabezp). Nie przyszedl w terminie, znow sie spoznil o jeszcze kolejne 6 dni. Tym razem bez plamien bylo. Trwal pare dni i byloby ok gdyby nie to,ze mnie ciagle boli podbrzusze. Tak jakbym miala zaraz dostac kolejnego okresu. Zadnych innych zmian nie mam, no oprocz tego,ze sie czuje jakbym miala bardziej wrazliwy pecherz. Czy czesciej siusiam, racze tak - ale bez przesady, zadnych rewelacji. Boli mnie ten brzuszek i boli. Jak kaszlne to nawet zakluje jajnik, raz jeden a raz drugi. Piersi nic...nie reaguja juz nawet tak jak dawniej - tj zawsze mocno bolaly a teraz prawie wcale ich nie czuje. Siedze jak teraz i czuje ten brzuch :/ Ciagnie mnie w dol, nie wiem czy to podporzadkowac owulacji, bo wczesniej takich boli u siebie nie zauwazylam. Zreszta nawet przez te opoznienia nie wiem kiedy ja mam. Nie mam tez zadnej wydzieliny, ktora moglaby swiadczyc o jakims stanie zapalnym. No nie wiem co o tym sadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galopem do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka 23
Hmm...Ciekawe co on takiego stwierdzi...da mi pewnie jakies tablety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×