Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

Zonaty pozna mazatke ktora pomimo zwiazku czuje sie samotna,czuje ze wkradła sie rutyna,nuda..szara codziennosc... Ciekawe czy sa tu takie dla ktorych ta szara codzinnosc jest juz nudna ... czy beda miały odwage tu napisać..czy wolą walczyc z samotnosci nuda same... Ja nipisałem bo choc jestem w zwiazku nie chce go zmieniac chce by nabrał barw,by nie był tak szary,nudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Arturek
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki Arturek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze żonka zrobi
dokładnie to samo! chcesz rozpier................swoje małżeństwo? Twoja sprawa! ale nie rozwalaj cudzego! bzykaj się z wolną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl
Jesli nie pomyslisz co zmienic w Waszym zwiazku,to zawsze bedzie bezbarwne i,szare i nudne.moze pomysl jak i co zmienic,bo znalezienie bzykania na boku na pewno Ci w tym nie pomoze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że lepszą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tchórz tak robi
tchórz i mięczak, który zamiast pogadać, starać się wspólnie ratować związek, woli siępieprzyć z pierwszą lepszą, która rozłoży przed nim nogi-mężatką na dodatek!!!!! żałosne! :o Znudziło ci siemałżeństwo, to się rozwiedź. Myślisz o własnym fiucie a nie uczuciach żony! jesteś zwykłym egoistą! :o idź sobie na dziwki to ci ulży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się tobą znudzi jak żoną
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam dobra kuchnie :) pewnie nie bedzie to skromne z mojej strony ale równiez niezle gotuje...to moje takie malutki hobby...Ale jest wiele tez innych rzeczy ktore swietnie robie... Ale widac ze chyba żadnej nie poznam...choc kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów bez chujni wszystko traci sens :) ja sobie mogę pisać słowo na ch.. a chujnia nie. Niesprawiedliwie tniecie :p, Moderio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autora nie wcieło.Jestem :).Poprostu jestem w pracy i byłem przez dłużą chwile zajety. Przesyłam pozdrowienia na małej megi - asekurancik ? nie nie ... mylisz sie.... Hello Musztardko - jestem juz i Ciebie równiez goraco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znudzona !! A Tobie przesyłam namietnego buziaczka takiego jak najbardziej lubisz i tam gdzie najbardziej ich pragniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×