Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich :) :) Mamy juz piekna polska złotą jesień... w Poznaniu dzis piekna jesienna pogoda :) jestem w pracy a nic mi sie nie chce.... Najchetniej pojechałbym na spacer np. do Rogalina albo gdzies indziej... Raz jeszcze pozdrawionka dla Was. Wistam Kropeczke Alicje..wietam wszystkich stałych i nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 20060920*** ... Rogalino...pięknie miejsce na spacery we dwoje...byłem tam przejazdem wiosną...myślę że uroczo wygląda to miejsce jesienią:) 20060920*** jak tam połowy...rybaku...złapałeś kogoś w swoje sieci???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline-26
witam wszystkich w te piękne słoneczne przedpołudnie... :) w Poznaniu jeszcze piekne lato.., bo jesien to się jeszcze tak na dobre nie zaczęła...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka9
Witam Wszystkich obecnych i nieobecnych:) Hej Aluś - jak powiedział tak zrobił - dezwał się:) a Ty nawiązałaś jakąś znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kropeczka - ja nie szukam tutaj znajomości, lubi e tutaj czasami popisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, życze dużżżo uśmiechu w taki fajny pochmurny dzionek a dla niektórych ślę buziaki:) Kropeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×