Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

pomarudzisz ? :( no coz ale odpowiem Ci :) dlatego iż mezatki sa bezpieczne...mnie nie zalezy na konczeniu tego zwiazku w ktorym jestem z wielu wzgledów....poprostu chce by przestało byc nudno monotonnie ect....ale jesli nie jestes mezatka to nie wiem czy wiesz o czym mowie... No chyba ze jestes mezatka i do tego tak szczesliwa ze niczego ci nie brakuje...maz zawsze sie sprawia,zawsze jest usmiechniety...a kazdy dzien zaczyna sie kolorowo i w ogole jest bosko kazdego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnia -----> bo on szuka znudzonej mężatki, a ty na znudzoną nie wygladasz, hehehe przynudź z grubej rury, to cię zauważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ignoruje....gdybys chujnia była na czarno to pewnie bym zauwazył....niestety ... Aha Znudzona ; jestes w błedzie - jesli rozbudzam to koncze i nie uciekam....Jelsi zapragniesz mogę cie rozbudzic tak jak lubisz najbardziej....zapewniam ze bedzie odlotowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
zapisuje się do klubu, jestem znudzona mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
Witam :) a z jakim stażem małżeńskim tu można się zapisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wina przez jakis czas pić nie powinnam, niestety ale inne zajebiste rzeczy też można robic, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem mężatką, oj jestem. Myslałam, że mnie czymś zaskoczysz, ale nieeeeeee - jednak typowy asekurancik!!! Tylko nie rozumiem, czemu tak sie wypierasz - przecież ja nie powiedziałam, że to źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Megi - ok moze troszkę sie asekuruje :) Przyznaje... Skąd jestes Megi ? moze mogłbym do Ciebie napisać ? :) Motylku - z kazdym stażem , a jaki masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty, ja tu tylko takie gadki - szmatki uskuteczniam, z nudów :) ale z tą kochanką na kafe to ty tak poważnie? Bo to chyba średnio fajne \"miejsce\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
ale się tu zrobiło nudno, żadnych złośliwości, docinek, chyba wszyscy poszli z pracy juz do domu (akurat godzina temu sprzyja). a co do mojego stazu małżeńskiego to za kilkanaście dni stuknie 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
no i co będzie z tym romansowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
hmmm....czy to ma być związek czysto internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od Ciebie / od nas... Nie mam nic przeciwko by był to zwiazek równiez po za internetowy.. Co sadzisz...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Motylek*
Ja tylko w internecie poza dom nie wyjde bo nie mieszcze sie w drzwiach a przez komore nie pogadam bo mi stary zablokowal :( Za to jestem bardzo dobra w podniecaniu i gawedziarstwie, a w lipcu pobilam rekord doprowadzenia do orgazmu napalonych fajansiarzy z czata interia Seks. Proponuje nie tracic czasu tylko przejsc do swintuszenia. Jakiego masz kutaska i jaki seksik lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×