Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

Gość każdy ma prawo mieć marzenia
i je realizować, pod warunkiem,że NIE KRZYWDZI INNYCH!!!!!! egoiści! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
kiedys ktos madry powiedzial.. " ludzie ktorzy twierdzą ze czegos nie da sie zrobic , nie powinnien przeszkadzać tym, ktorzy właśnie to robia...| ...uwazam ze zadne marzenia nie krzywdza innych..., bo jesli uwazasz ze cos potrafisz,lub chcesz zrobic..albo mowisz ze czegos nie potrafisz lub niechcesz zrobic...to i tak masz racje! wiec nikogo nie krzywdzisz..marzenia to realizacja samego siebie..i swoich celow..., by na koniec zycia powiedziec...tak wlasnie chcialem przezyc swoje zycie! to narazie tyle..., pozdrowionka dla all !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
nie ma marzen, ktorych nie mozna spelnic...,jesli sie nigdy nie sprobuje...., to do alicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
dzieki alu..., ale tylko 1,72cm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
jesli ktos chce pogadac tak normalnie.., to niech przejdzie z forum na skype.., :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
na zartach sie nie znasz., alis..ja zrozumialam o co chodzilo..dzieki to bylo milo..i juz mi tutaj nie negac..ok...i glowka do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi strasznie smutno i płakać mi sie chce. Czekam od wczoraj na telefon od kogoś i nic..... Obiecał, że zadzwoni, ach ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
na tego kolesia z forum..przestan...nie znasz sie na facetach..jak facet mowi ze sprobuje ..to nie znaczy ze to zrobi...on tylko tak mowi...., zreszta facet rozni sie od zaby tym...ze zaba kuma a facet nie...i bez plakania prosze..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
a zreszta wiesz..faceci sa jak autobusy..zawsze bedzie nastepny..wiec glowka do gory..juz mowilam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o faceta z forum, to zupełnie inna sprawa. Podoba mi sie porównanie facetów do żab:) jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba , autobus :) :) fajnie... kumac kumam.... szkoda ze az tak zle mnie oceniacie choc nie koniecznie musi to mnie dotyczyc.. co do telefonu;chciałem zadzwonic lecz jak mam to zorbic skoro numeru nie podałas wiec nie narzekaj... co do autobusu ; fakt skoro bedzie nastepny to poczekaj moze prrzed zima przyjedzie...oby sie nie spoznił bo zamarzniesz a zima mrozonek jest wiele... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
ja nie czekam..na autobus..i napewno nie zamarzne na dworze...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, może nie zamarzne. W tym roku tylko w lipcu było mi ciepło, bo ja lubie upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
ciepelko..ktos tu mowi o ciepelku..to moje klimaty...., pozdrowka dla nowych tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..... jeśli chodzi o pory roku to ja wszystkie kocham :) tylko nie lubie jak pada deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
ludzie a tak wogole to skad wszyscy piszecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×