Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

Witam :) tak.... teraz wiem skad cisza... Niemniej pozdrawaim wszystkich ktorzy tu zajrzeli po raz pierwszy i tych ktorzy zagladaja to regularnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka9
Witam wszystkich gorąco pozdrawiam i mam nadzieję że topik nie zniknie w przestworzach:) miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam nadzieje ze topik nie zniknie lecz zalezy to od wszystkich ktorzy tu zagladają :) Miło Tez jest powitac wszsytkich nowych ktorzy tu zgladaja... Niestety ostatnio cos nikt tu nie zaglada po za stałymi ,,bywalcami,, :) Miłego dnia życzę kazdemu ktory tu zajrzy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co topik Wam umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem prostolinijnie
20060920 czy jak ci tam)---> jesteś żałosnym CIENIASEM lecącym na naiwne idiotki!! Nie masz jaj, a na te twoje "ochotki" i buziaczki" pewnie juz wiele bezmózgich panienek sie nabralo. Jestes na pewno skrzywiony psychicznie i sponiewierany uczuciowo przez "zly los". Weź sie lepiej do konkretnej roboty, zamiast bajerować frajerki na necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek.
meżatko juz mi stoii.chcesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
i nikt sie nie odzywa..., witam wszystkich na miły poczatek dnia... pozdrowka dla ali..i daty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolinko... :) : ) Ja tez Ciebie serdecznie goraco pozdrawiam..... :) Myslałem ze napiszesz do mnie lecz nic od Ciebie nie dostałem a jestesmy z tego samego miasta..... Myslałem ze byc moze zaciesnimy kontakt... jakas wymiana maili... Co sadzisz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
a w jakim celu ta wymiana maili..jesli biznesowym to tak..bo w innym to nie.. :) sorry.., pozdrawiam...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos małe zainteresowanie żonatych/mężatek tym topicem...20060920*** zrób coś żeby się działo... caroline26...przecież 20060920*** chce pisać do Ciebie w celach biznesowych...jest interes do zrobienia...;);) prawda 20060920*** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 26
a jaki to niby interes jest do zrobieni i co ty o tym wiesz...phanthomasie.. :)...., po pierwsze jesli chodzi o znudzenie i rutyne to raczej nie odczuwam go w ziwazku.., ale jesli kto schce sie spotkac i milo sobie pogawedzic przy kawce czy piwku.., to czemu by nie..,ale o sprawach biznesowych to jeszcze lepiej.., bo ja teraz potrzebujaca jestem.. :) niech ktos sie dzisaj odezwie.., bo ten topic faktycznie umrze smiercia nautralna..., a data jesli chce sie spotkac to nie sam sie odezwie..,a nie posluguje sie sufleremi, ktorzy maja to robic za niego..., pozdrawiam w ten piekny deszczowy poranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
po mnie chyba tez nie..ale zostawiam e-mail.., caroline26@tlen.pl, jakbys chcial popisac..lub jakby ktokowiek ozyl..tutaj..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że jestes zdrowy. Pogadać trochę może o niczym ważnym, tylko żeby odprężyc się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy człowiek.
zrobie ci minetke chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
hello alicja.., jestem tu..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
chyba tak..juz mnie niechce... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
nie przejmuje sie..napewno nie byl..ale ja i tak zajeta jestem..ale szukam ludzi z poznania do rozmowy..do spotkani..bo w sumie krotko tu mieszkam...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
a co tam u ciebie? nawet nie licze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
a z jakiego miasta kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×