Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

latem to ja deszcz tez kocham, no a ten zapach po nim mmm..... .mozna sie rozmarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rowerm to tak daleko bym się nie wybrała, co najwyzej na grzyby do lasu w pobliżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
to sie przyznam ..ja tez z poznania..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline26 ! Witam ! Jak miło wiedziec ze jest tu ktos z Poznania.... Pozdrawiam cie serdecznie.... Moze spotkamy sie na małej kawce z tej okazji lubh piwku.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kółko wzajmenej adoracji
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
nie ma sprawy..., zawsze pogadac mozna czemu nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
moze przejdz na skype..ok.. a gdzie sie wszyscy teraz podziali..ze my tutaj tak tego sobie..to nie znaczy ze inni musza milczec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale na mam takiej mozliwosci...przykro mi... pozostał mail... mam nadzieje ze wybaczysz ta niedogodnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.bardzo grzeczny jestem. wszystkie kobiety lubie i darze ogromnym szacunkiem bez wzgledu na to co robie , mowia ,sadza...ect... :) taki juz jestem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
zauwazylam..leci na wszystko ci nie jest facetem..., nie mozna tak slodzic wszystkim..albo wszystkie ...albo zadna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
ja powiem tak...moze on i nie klamie...ale przyslowie mowi tak.., - kobiety klamia zeby faceci sie dobrze czuli.., zas faceci dlatego zeby dobrze wypasc..! wiec data albo klamiesz..zebysmy ciebie wszystkie lubil..chcesz czuc sie jak rodzynek wsrod nas..nie rozumiem tylko po co ci to potrzebne? chyba cos nie tak sie dzieje u ciebie w zwazku..i nie czujesz zainteresowania swoja osoba..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum pisze do kazdej z Was by nie było potem ze do kogos pisze a do kogos nie... a do koga bede pisał naprawde tylka ona bedzie wiedziec... nie skacze z kwatka na kwiatek..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
i abo data..przyznasz sie o co ci chodzi..albo...powiem tak.. - jestes poprostu klamca romantycznym..., a wiesz kto to taki..- to facet ktory w glebi duszy wierzy ze jest Jamsem Bondem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×