Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczonaOczona

Co jest nie tak w butach zapinanych na kostce???

Polecane posty

Gość zaskoczonaOczona

:O podobno nie modne... dlaczego? ? dziś takie kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczonaOczona
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hęęęęęęęęęęęe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądają bardzo
pretensjonalnie, skracają optycznie nogę oraz pogrubiają łydki, sa niemodne, obciachowe, mało kto wygląda w nich dobrze, nawet kiedy ma idealne- długie i szczuplutkie nogi, poza tym sa nieeleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżoPrzebita
zdania na ten temat są raczej podzielone............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podobają
klasyczna elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare grube baby takie noszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz odpowiadam
WIęc tak- rozejrzyj się dokładnie i powiedz: czy jakiekolwiek gwiazdy, aktorki, piosenkarki, które uwazane są za eleganckie kobiety, takie noszą???? A teraz pojedź do jakiejś mieścinki, wyjdź na spacer, zwłaszcza w niedzielę, kiedy to lud wyłania się z kościoła, no i popatrz, ile osób będzie w takich butach... Ot, całe rozwiązanie zagadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli do obcislych skórzanych
skóropodobnych spodni to mogą być !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze skracaja i
pogrubiaja nogi...ale jak ktos ma długie i szczupłe to takie buty fajnie ogladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
ja mam 21 lat, jestem "miastowa", i lubie eleganckie szpilki i inne buty zapinane na kostke,wyglada sie w nich seksownie i elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z warszawy
i lubie takie buty, mam ladne zgrabne nogi i wygladam w nich tez seksownie,nie wiem kto wymyslił ze one są dla modnis ze wsi, wogole nienawidze jak ktos wszystko porownuje z wsią, to jest malo dojrzale i chyba nie widzial ludzi na wsi mieszkających, kazdy jest inaczej ubrany, moja babcia mieszka na wsi i doskonale wiem jak ludzie tam chodzą ubrani w niedziele,....po prostu różnie i nie zauważylam zadnego buta zapinanego na kostce, nie wiem kto to wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie buty zapinane na kostce są fajne! a te co o nich źle piszą są sflustrowanymi małolatami.. zresztą gusta są różne, ja w takich butach wyglądam fajnie bo mam długie, zgrabne nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej bongo srongo
albo tylko ci sie tak wydaje:o Nie raz można spotkac na ulicy taką, co to jej się wydaję, że fajnie wygląda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crayons
Gość a ja mam szczupla noge
i niestety takie buty mi zycie ratowaly w tamtym sezonie bo mi wszystkie balerinki(nawet te ktore mam) za szerokie byly od firmowych po tandete bez roznicy i kupilam sobie rylki buty z zapieciem jak wyzej w temacie i wcale tandetne nie sa, nie podoba sie to nie nos wolny wybor nie proste? ale widac nalezysz do osob ,ktore lubia pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam szczupla noge
to do ogolu bylo by nie urazic jednej osoby bo sie przyczepi ktoras, wiecie co z agranica jest wiekszy luz to chyba polaczkowskie wady powytykac a ubierajcie sie jak chcecie i nic mi do tego, i w odwrotna strone, zycie jest za krotkie na takie pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam szczupla noge
to do ogolu bylo by nie urazic jednej osoby bo sie przyczepi ktoras, wiecie co z agranica jest wiekszy luz to chyba polaczkowskie wady powytykac a ubierajcie sie jak chcecie i nic mi do tego, i w odwrotna strone, zycie jest za krotkie na takie pierdoly, a o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam szczupla noge
komp sie wiesza sorka, zmykam nie czytam juz i bede nosic to co mi sie podoba a nie to co 90% kobiet, pozdrowienia dla zyczliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzooo takie buty podobają...noge mam dlugą is zczuplą wiec mi nie zaszkodzą...gdybym miala kase to bymse na jesien taką parę kupila.... a juz na pewno są lepsze wg mnie niz wszedobylskie baleriny czy pseudo mukluxy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie masz kasy nawet na
gówniane butki z diverse:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdsdf
mnie sie kojaza z akademia, zobacz jak dzieciaki ubieraja sie na galowo w gimnazjach wlasnie w takie szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiW
takie buty są wporzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×