Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iustitia

Dlaczego jestem sama???

Polecane posty

Gość Iustitia

Nie jestem gruba, brzydka i głupia, mam swój styl a nie jestem słodką idiotką, nie zachowuję się jak dziwka, jestem normalną, inteligentną dziewczyną. Aha, i samotną. Właściwie nigdy nie miałam chłopaka. Nie wierzę w teksty, że faceci boją się inteligentnych i samodzielnych dziewczyn bo to gadanie nadumanych samotnych feministek... Tylko chyba niedługo zmienię zdanie!!! Co mam zrobić, żeby przestali mnie traktować jak koleżankę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie miałem dziewczyny i też nie wiem dlaczego:D a podobno też nie straszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej niż ty
kurduplu i nigdy nie znajdziesz dziewczyny bo nie ma takich niskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadnanuda
nic na sile :) a moze zwyczajnie zapros któregos na randke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, widac nie trafilas na swojego, albo moze nie masz tego \"czegos\" co maja osoby szczesliwe i zadowolone z siebie. W sumie nie wiem czy jest jakas zaleznosc miedzy byciem ladna, mila, inteligentna itd a byciem kochana, chyba nie bardzo, bo i grube maja facetow, i te, ktore zachowuja sie jak dziwki (haha) i te z krzywymi nogami lub zebami, i glupie tez. Wiec nie rozumiem dziewczyn, ktore uwazaja, ze musza sobie zasluzyc na milosc, bedac idealnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
dzięki... wzrostu mam jakiś 167 cm... właśnie chodzi mi o to, co sprawia, że taka szczerbata i pokrzywiona jest atrakcyjna i warta kochania... mam wielu przyjaciół, którzy mówią mi, że jestem wspaniała ale jakoś żaden facet nie traktuje mnie jako "obiekt". A z zaproszeniem kogoś na randkę to chyba nie wyjdzie bo jakoś nigdy nie ma dobrej okazji, nawet jak już można by z kimś spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki kurdupel - oczywiscie. Ale Ty nie masz za duzych szans ze wzgledu na swoj zakompleksiony, problemowy charakter. Chociaz... kazda potwora znajdzie swego amatora :P Do autorki - nie wiem co o tym decyduje... Trudno powiedziec. Wiem jednak z doswiadczenia, ze najlepszym afrodyzjakiem jest usmiech, poczucie humoru i troche zalotnosci (ale nie powaznej). Plus otwarte podejscie do drugiego czlowieka, nawet jesli jest to super przystojny oniesmielacz dziewczyn (lub dla odmiany brzydki kurdupel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Czekam długo. Za długo. Jeśli mam być całkowicie szczera, to nawet się z nikim nie całowałam. Najgorsze jest to, że jak mi się ktoś podoba, to mogłabym naprawdę wiele mu dać i poświęcić tylko nikt nie potrafi tego docenić. Chyba znajdę sobie jakieś parafialne biuro matrymonialne, może trafi się ktoś normalny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie przesadzaj, mozna trafic na normalnych;), kogoś o podobnym charakterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
O nie, żaden podobny charakter, nie wytrzymałabym :D Z drugiej strony (już zaczynam swoje "normalne" przemyślenia, uwaga :)) to ciekawy filozoficznie temat, że jedna laska wchodzi do pokoju i ma każdego faceta dla siebie a druga może się wiek produkować i nic... Może jestem trochę nieśmiała ale staram się to przełamać, nie chodzę przygarbiona w rozciągniętych swetrach (częściej w takich, że jak mnie któryś zobaczy to się czerwieni :> tajna broń :D) ani nie wpadam w panikę jak ktoś chce pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
O ile mam oczy to powalająco piękna nie jestem :D Ale dzieci nie uciekają na mój widok, jest nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
czy nie nazywasz się Paweł Cz. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty brzydki kurdupel to robis
z cos jeszcze w zyciu oprócz kafeee . Byłam rano byles zawsze jestes . Jestes leniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Może zrobię sobie koszulkę "Jestem wolna, czekam na Ciebie, bierz mnie?" i będę tak chodzić po LO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Wiele ładnych dziewczyn, które znam, są wolne a nieśmiałe i martwią się, że nikt ich nie chce, więc nie przejmujcie się, tylko jak ktoś się podoba to mu chociaż rozmową to okażcie, zajęta się dowartościuje a z wolną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzydki kurdupel
ponawiam pytanie - Tyś to Paweł Cz. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Wiesz co, może zrobię tak jak wyhaczę kogoś na randkę, unikniemy różnych nieporozumień :D A do szkoły wolę tak nie chodzić bo mój katecheta zna mojego wujka i byłaby afera na pół województwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
A co byście zrobili widząc dziewczynę w takiej koszulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
To bardzo dobrze że traktują cię jako koleżankę -- ja nie lubię jak dziewczyny się kleją do mnie i coś tylko oczekują, Prawdziwa dziewczyna powinna dawać, poświęcać się, ofiarować czas itp nie oczekując nic w zamian, ale nie tylko dla mnie- ale i dla innych. To jest prawdziwy , jak dla mnie, obraz kobiety którą warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Wiesz ile jest kobiet na świecie? Więcej, niż facetów, więc jesteście w lepszej sytuacji. Tu ni chodzi o to, żeby się kleić czy coś takiego, tylko o samo wzięcie pod uwagę że mógłby mnie gdzieś zaprosić czy ja jego... Nie wyglądam jak supermodelka, z czego faceci mogliby wnioskować, że nie mam dla nikogo czasu i mam z trzech chłopaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmmOdoVarrrrrr
faceci to tchórze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dlatego większość kobiet pięknych i zadbanych jest samotna.......... przecież ładna kobieta nie podejdzie do faceta i go nie poprosi o spotkanie, bo .......... no właśnie - bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Ojej, coraz trudniejsze tematy lecą... A ja idę spać bo jak będę jutro chodzić z czerwonymi oczami to żaden na mnie nie spojrzy (a może jakiś okulsita się we mnie zakocha? :D). Napiszę jakiś temat jutro wieczorem i mam nadzieję na kontynuację tej dyskusji, papa :* dzięki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkopolskaaaa
moge to samo napisać, tylko ja jestem facetem, ciagle dostaja kosza, a niby też jakoś strasznie nie wyglądam nawet paru dziewczynom się podobałem, ale nic z tego nie wynika, kumple zmieniają dziewczyny jak rękawiczki a ja nic, chodze na imprezy, mam pełno koleżanek i co ??? dupa, albo mamy za duże wymagania, albo pisana nam samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
A czemu kobiety nie proponują pierwsze?/??. Takie po 30 to szukają i proponują żeby ktoś je poderwał- -- Ale dlaczego młodsze trzeba podrywać, prosić, namawiać, a może nawet uginac sie przed nimi. Ja pytam raz -- jak ona mówi że nie chce nawet iść się przejść, albo do baru, mimo że jej oczy mówią co innego - nie proszą więcej. ;( DAJESZ I PROś żEBY WZIęłA - TO JUż TROCHę ZA DUżO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
I w tym caly jest ambaras aby dwoje chcialo na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnalka
Pewnie jestes zbyt wyniosla, faceci boja sie takich...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci cos powiem...
a skad jestes?? moze ja bylbym zainteresowany np pogadac na gg itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci cos powiem...
zreszta kazda znajdzie swojego ukochanego predzej czy pozniej...trzeba czasem poprostu czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×