Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iustitia

Dlaczego jestem sama???

Polecane posty

Gość Biotrek
ALE POWIEDZCIE DZIEWCZYNY-- CZY JAK PIERWSZY LEPSZY ZAPROPONUJE CI...., POWIE żE PODOBASZ MU SIę I CHCE żEBYś BYłA Z NIM -- PRZYJMIESZ CZY ODRZUCISZ JEGO PROPOZYCJE??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRa
ja zauważyłam, że to o facetów jest teraz wojna, kobiety muszą walczyć o każdą męską komórkę, która tak w zasadzie jest bardzo leniwa i tylko zwala winę na to, że kobieta jest wyzywająca i onieśmielająca.............. nie jest tak? przyznajcie się chłopcy, wam się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci cos powiem...-----------Czekać??? na co?? To tylko takie gadanie. Samo nic nie przyjdzie:) Może kobiety mają łatwiej i mogą czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
MiRRa - I w tym caly jest ambaras aby dwoje chcialo na raz.... Jak chłopak podoba się dziewczynie nie znaczy to że i ona podoba się chłopakowi !!!! Chcesz spotkać tego chłopaka --- a może inny za tobą się ogląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRa
zakompleksione fajtłapy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udawajcie że jesteście księciami z bajki - a my się damy nabrać i będzie wreszcie idealnie, no już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
MiRRa - jaka bochachachaterka z ciebie- czego wymagasz od mężczyzn wymagaj od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzytki kurdupel
książe z bajki musi być wysoki i przystojny a ja jestem niski i brzydki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście, że facet musi być wysoki - a przynajmniej dużo wyższy ode mnie:) Biotrek - ja jestem sentymentalna i wolę jak to mężczyzna robi ten pierwszy krok, ja mu tylko mogę pomóc w dalszych........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
nie musicie byc sami! Pozytywne myslenie czyni cuda.Usmiechnijcie sie,pokochajcie siebie.Kazdy czlowiek jest piekny...ale niestety tego nie widzi.cieszcie sie kazdym dniem-precz z negatywnym mysleniem...a milosc lub przyjazn sama przyjdzie. pozdrawiam wszystkich..eva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
MiRRa -- w internecie jest biuro matrymonialne -- tam są informacje ::wiek, wzrost, kolor oczu..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? Biotrek - dawaj linka albo jakiekolwiek namiary! a kurduple są ............ takie słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
"Kazdy czlowiek jest piekny" Normalnie ubaw po piety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
brzydki ja czasem ponarzekam bo mam powody, ale ty to jestes chyba szczytem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
"Pozytywne myslenie czyni cuda." A mozna sobie wycudowac kilkadziesiat punktow ponad to, co sie mialo zwykle w tescie IQ? No chyba ze to nie nalezy do kategorii "cuda"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja się dowiem czegoś o tym biurze matrymonialnym? dzięki \"brzydki kurdupel\" za dokończenie, ale nie takie miało być.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
"ja mam większe powody" Hehe, watpie. Moze sie poprzerzucamy kartami pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
czy to wazne-facet gruby,chudy,maly? wazna jest milosc i kontakt psychiczny.Chyba nie chodzi tylko ofaceta do lozka(oczywiscie seks jest wazny) ale musi to byc ktos z kim da sie o wszystkim pogadac.to jest moj punkt widzenia,moze sie myle,ale jak do tej pory szczescie sie do mnie usmiecha.Jestem optymistka,akceptuje siebie jaka jestem,nie roztrzasam moich mankamentow...a naprawde nie jestem Miss polonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
Ja jestem "łon" Zamiast wymieniac co mam schorowane to napisze, co mam zdrowe. Tak bedzie znacznie szybciej. Wiec: 1. Lewa noga 2. Lewa reka. Reszta wszystko w mniejszym badz wiekszym stopniu spierdzielone. Wliczajac w to, oczy, uszy, stopy, twarz, wlosy, kregoslup. A w dodatku mam zolte papiery, bo chyba tak nalezy odczytywac wojskowa kat E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
A ty co tam wyhodowales oprocz 169 cm i ponoc brzydkiej twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
Mieszkam w holandii,dlatego moja pisownia jest troche inna.Mam pytanie-macie takie fajne rysuneczki,chce je tez miec.Jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
No brzydki, jedziesz. Pochwal sie co tam w losowaniu dostales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
"a u mnie wszystko jest do dupy" No troche wiecej wysilku, powymieniaj. Ja nie mam karty chyba tylko u jednego lekarza specjalisty: ginekologa. Niestety nie zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosimy o szczegóły brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
Tak napewno nie jest zle. Wersalke tez masz spierdolona? No, napewno jakis kawalek skory chociaz normalny jest. Moze w okolicach brzucha? Poszukaj. A kategoria wojskowa jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
Bardzo dziekuje.duuuuza buzka.n Nnie jestem Pani,po prostu-Eva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
Ja mam noc wynurzen a ty mnie tak w balona robisz... Nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
Rozumiem, ze wygralem. No, to wiecej nie marudz. Inni maja gorzej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×