Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xena-85

Avon- Żel pod prysznic Senses

Polecane posty

Avon- Żel pod prysznic Senses jaki zapachy wam się najbardziej podobaja?? zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem który wybrać ładna jest lawenda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten fioletowy uważam za najgorszy. Ja osobiście preferuje rożę i jasmin, czyli czerwony. Zielony podaje bananami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaKaro
Różowy jest bardzo ładny, fiolet pachnie lawenda to zalezy jak kto lubi, zielony pachnie tak swieżo całkiem ok, pomaranczowy pachnie owocami cos pomarancze mandarynki, ten czerwony troche przypomina mi zapach swieczki pomieszany z różą no i niebieski-zapach morski. Moim zdaniem najlepszy jest różowy ale ogólnie onie nie pachana jakos tak bardzo intensywnie zeby nie dało sie nimi myc. Też nie mialam przekonania do lawendy ale moja mama go używa i nawet jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie najbardziej
lubię ten fioletowy (lawendę), zielony (kwiatowy), pomarańczowy (mandarynka+przyprawy) oraz różowy (jaśmin+róża), który niestety w katalogu 12 jest po raz ostatni w regularnej sprzedaży. Bardzo podobał mi się też taki bordowy o zapachu żurawiny z cynamonem? czy coś takiego, który był w tamtym roku w okresie zimowym w katalogu, ale niestety bardzo krótko :( pachniał tak słodziutko, świątecznie, piernikowo... cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy hak
Ja bardzo lubie rozowy-peonia i costam, zielony-kwiatowy i taki zolty Summer Splash, ktory czasami sie pojawia. Kojarzy mi sie z ubieglorocznymi najlepszymi wakacjami w moim zyciu... Bierz slodki rozowy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowiłam rózowy:-) doszłam do wniosku że skoro jest poraz ostatni w tym katalogu to trzeba go spróbować na inne bedzie jeszcze czas:) ja uwielbiam ten zurawinowy tylko niestety zima sie skonczyła i on tez sie skonczyl:) na nastepny raz trzeba zrobic zapasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w katalogu 12
pojawi się nowy żel z serii Senses o zapachu pomarańczowej skórki i żurawiny w kolorze złotym... mam na niego chrapkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamowilam peeling z tej serii kwiatowy ale jest malo wydajny moim zdaniem i bardzo slaby :/ ale zapach ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×