Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość placzacy mariusz22

Czy ktos porafi mnie pocieszyc i pomoc a nie dolowac ? jak mam to naprawic

Polecane posty

Gość placzacy mariusz22

niewiem co mam po tej stracie zrobic nie potrafie sie otrzasnac ciagle widze ja przed oczami jej zeczy przedmioty ktore od niej dostalem jak mam ja odzyskac jak mam sprawic by mi wybaczylo to zlo jest jedyna osoba ktora tak bardzo kochalem byla dla mnie najwazniejsza i jest strasznie niemile i bolesne to ze niechce dac mi jednej ostatniej szansy po tym wszystkim co przeszlismy bez niej jestem nikim nawet nie przypuszalem ze mozna tak kochac i ze mozna tak cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzacy mariusz22
przez jeden dzien zapomnienia wszystko zniszczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to forum
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzacy mariusz22
po 2 latach dobrych chwil i zlych zawsze sobie wybaczalismy ale tym razem wszystko popsulem przegiolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do niej wysyłałeś sms-y o treści \"mam wiele żeczy ci do powiedzenia\" to nie dziwię się że Cię rzuciła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzacy mariusz22
tak akurat nie robilem przerpaszalem i prosilem o szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika998877
A co takiego zrobiłeś? Widzę,że chyba naprawdę ją kochasz. Powiedz,to może ci coś podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo romantyczne
aż dziw bierze, ile ostatnio na kafe rozpleniło się histerykow, niedowartościowanych facetów, płaczliwych mimoz...i to z powodu jednej kobiety. chłopie masz 22 lata, czas zmadrzec i przestac ryczec jak przedszkolak. skoro była dla ciebie najwazniejsza, po co ja krzywdziłes? łeb takim skurwielom sie ukreca i daje duzego kopa w tylek, trzesaca sie kupo gnoju! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wef23233
mam teraz podobnie - facet mnie totalnie źle potraktował, wyłam przez niego a teraz on wydzwania, płacze i błaga o drugą szansę cudownie się czuję już teraz, wyleczona i gdy traktuję go jak kupę złomu żałośni frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×