Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anelokator

Mogę chodzić na randki z wieloma dziewczynami w tym samym czasie?

Polecane posty

Gość kolonistki sa najlepsze
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
tak cie tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
Mi się tylko wydaje, że moge chodzić z wieloma w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonistki sa najlepsze
z nami możesz nawet parami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie niby mozesz, bo randki nie sa zobowiazujace, ale tylko czekaj az sie wyda... Jak sie ktoras dowie, ze randkujesz tez z innymi to bedziesz mial przechlapane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
ja sie pytam powaznie przeciez t dziewczyny nie wiedza o sobie nawzajem a jesli im nie powiem i nie zdradzę się np jakimś błędem w imieniu czy faktach to mogę sobie chodzić z wieloma i wybrac tą, która mi najbardziej przypadnie do gustu i potem już tylko z nią się spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
przechlapane czyli ona już nie będzie chciała ze mna? no wiem i dlatego trzebaby się porządnie pilnować no dobrze a na etapie pisania listó przez internet, można z wieloma dziewczynami czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonistki sa najlepsze
niby racja, ale udowodnij w jaki sposób "chodzisz na randki z wieloma dziewczynami W TYM SAMYM CZASIE" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
no chyba ze chodzi ci o sex zkilkoma na raz bo chodzenie wczesnie czy poźniej cie wykończy zamotasz się a dziewczyny dowiedza si eo sobie zawsze sie tak kończy poza tym kobiety maja intuicje i to ze bedziesz kogos okłamywał to nie znaczy ze prawda nie wyjdzie no zastanów się w 100% faceci którzy mieli kochanki wcześniej czy później zostali odkryci albo sie przyznali albo coś się wygadało owszem mozesz miec kilka dziwczyn jednocześnie ale to będzie krótkie chodzenie moze kiedyś sie zaangazujesz i przestaniesz myśleć o rozrywkach nie dokońca fer w stosunku do partnera słyszałeś o uczciwośći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
no w tym sensie, że w poniedzialek z jedna, w czwartek z druga, w kolejny wtorek znow z pierwszą, w niedzielę z trzecią itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
no ja chce być uczciwy ale chce tez wybrać ta ktora mi się najbardziej spodoba no dobrze ale zapytalem też czy w fazie pisania listów przez internet też nie należy z wieloma czy tu nie obowiązuje taka zasada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
no nie wiem, może???? to co w takim razie? już teraz wybrac tylko jedną tak? ale jeśli z nią nie wyjdzie a z innymi zerwę kontakt to w końcu nic z tego czyli co na razie z jedną się spotkać ale z innymi nie musze chyba narazie zrywać kontaktu mailowego, puki z tą jedną nie okaże się, że jednak coś idzie w dobrym kierunku? Jak z ta jedna wyjdzie to pewnie ze z innymi zerwę kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
to no nie wiem to napisalem apropo tego, ze moze potem nie będę sie mógł zdecydowac na jedną, no bo rzeczywiscie mogłoby tak się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
mam wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
ej mówcie coś!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
nie bawie sie z wami, slyszycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
nie żartuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa a
kto ty jesteś ?, a z jakiej jesteś planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragooooora
Koleś jakiś dziwny jesteś, ile ty masz lat?:) rób tak jak uważasz ze jest fair i zawsze sie zastanow jak ty bys sie czul gdybys sie dowiedzila ze z toba ktos tak robi. Uwazasz ze czego oczy nie widza tego sercu nie zal - czyli jezeli sie nie dowiedz ao sobie to nie beda sie czuly zle - to roib tak. O co ty pytasz na tym forum? O granice swojego bycia fair?:) dzieciaku to chyba ty sam powinienes je okreslic prawda? czy moze uwazasz ze jest gdzies na poleczce ksiazka pt. "O pierwszych randkach - poradnik"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfowqgugfewo
hmmm, ja chodziłam na randki w wieloma w tym samym czasie i nie uważałam że jest w tym coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
wieczorami jezdze na rowerze bez siodelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×