Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elik tyn pon

Pretensjonalne imiona nadaja dzieciom prości, zakomleksieni rodzice.

Polecane posty

Gość a ja mam na imie Oliwia
Nie no serio: Liwi z Nikola nie ma co porownywac, tak? Ale Oliwie z Jessika juz tak? Ciekawe podejscie! Ja nprawde nie czuje sie smiesznie ze swoim imieniem. W pzedeszkolu czy w szkole zawsze bylam jedyna Oliwia i bylo to tylko na plus. Ale moge sie zgodzic, ze teraz nie nazwalabym corki Oliwia czy Nicola-nie dlatego, ze to brzydkie imie,tylko dlatego,bo zrobilo sie zbyt popularne -nie lubie owczego pedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53466
za duzo seriali braylijskich ogladacie kobiety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia Bardzo ładne imię ale za bardzo rozpowszechnione hehe na masowa skale mozna powiedziec , no cóz taka moda... w przezckolach pewnie bedzie z 10 dzieci o takim samych imieniu , zalezy od rocznika hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPR/SLD
oliwię z jessiką tak, bo są popularne bardzo, i ludzie sproiwadzili oliwię do poziomu jessiki. natomiast owszem i liwia, i oliwia mają łacińskie pochodzenie, ale jakoś oliwia ostatnio spowszedniało, zastąpiło można powiedzieć anię czy kasie. a co do liwii, imię to nosiła tak silna kobieta (i do tego niezła suka) i jest ono kojarzone przede wszystkim z nią, że jakiekolwiek porównanie z wymienionymi przeze mnie jest nie na miejscu. takie jest moje osobiste odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oliwii jak ty kobieto
mozesz byc taka durna i nazwac córke Kylie????? ja pierdole, to juz chyba przebija i jessiki i braianaów! za duzo sie widac naogladałas amerykanskich serialów gdzie co druga to Kylie! wygrałas w statystyce najgłupszych rodzciów co daja najdurnijesze imiona dzieciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KylieM
????????????????????????????? ło matko kobieto czy cie pierdolnęlo cos w głowe?? przeciez to gorsze od nikoli, andzelik , denisów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na imie Oliwia
Wiesz moze dlaczego Kylie-bo nie mieszkam w polsce-moj maz jest holenderm i on zaproponowal imie-tutaj calkiem normalne i dosyc popularne. tylko w polsce ludzie [potrafia przyczepic sie do imienia-w innych krajach tego nie ma-szczegolnie w tych gdzie jest roznorodnosc kulturowa. polska wciaz jest dosc zacofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na imie Oliwia
I cos jeszcze-zapraszam do Francji, Belgii czy Holandii-tu mialybyscie co komentowac! Co drugie imie by Wam nie odpowiadalo drogie matki polki! Tam gdzie sie kultury mieszaja-mieszaja sie takze imiona, jedzenie, styl ubierania sie-wszystko i nikogo to nie dziwi. I to jest piekne. Polacy wciaz zamykaja sie w skorupce i boja sie zmian i nowosci-takie ograniczenie mentalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jest Polska! przeciez na poczatku np. ja napislam ze nie uwazam zeby nadawanie imiona typu jenifer bylo zle w ameryce lub angli. albo jesli np. mamy do czynienia z para mieszanych narodowosci. ale wytlumacz mi oliwio dlaczego 2 polakow ktorzy ameryke widzieli tylko w tv nagle nadaje imie braian?? moda!! i to wlasnie tu krytykujemy mode bezmyslnosc w nadawaniu imienia. zastanow sie czy jesli mieszkala bys w polsce miala meza polaka to czy dala bys swojej corce na imie kylie. jest tyle polskich imion slicznych a polskie matki wzoruja sie na serialach made in usa czy brazyli aktorkach i piosenkarkach. ktore jak wszyscy wiemy sa popularne kilka lat a pozniej zapommnimy o nich. a inie to nie jest rzecz na rok czy 2 a na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na imie Oliwia
Pewnie, ze tak bym dziecka nie nazwala gdybym mieszkala w Polsce. Tylko zobacz jak nietolerancja panuje w POlsce-tylko sie wychylisz juz sa chetni obciac ci glowe. Nic zlego nie napisalam, nikogo nie obrazilam, a jak szybko zostalam wyzwana od pierdolnietych za to, ze chce nazwac swoje dziecko tak a nie inaczej. Na poprzedniej stronie napisalam tylko, ze nie zgadzam sie z tytulem topicu-ni etrzeba byc zakompleksionym, zeby dac dziecku rzadkie imie. "Rzadkie"-mam na mysli nie wybrane w owczym pedzie, bo wszyscy tak daja, bo moda...-wtedy juz nie jest rzadkie, ale do bolowo nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o imieniu Anita dla dziecka ? Chyba nie jest zbyt popularne, ale raczej nie pretensjonalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia w nazwie topiku nie ma rzadkie jest pretesjonalne. wlasnie nadajesz imie dziecku w Polsce (ty akurat nie) wiec wychowywalo bedzie sie w Polsce a Polska krajem tolerancyjnym nie jest wiec to trzeba tez wziasc pod uwage.jak bys nie zauwazyla jak napislam wyzej chodzi tu o krytyke MODY!! mody na amerykanizowanie, kierowanie sie tylko serialami czy aktorkami i ja to krytykuje i tego nie lubie.nie lubie tego ze chca byc bardziej amerykjanscy niz amerykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
dziwna jesteś nibyś, chodzi mi o imię Julia. po co te nerwy. nie można mieć monopolu na nadawanie imion. a może ledzie mają ważniejsze powody aby dać na imię Julia córeczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wiem :) ze dziwna jestem i ze nie mozna miec monowpolu. tylko zawsze Julia kojarzylo mi sie tak od dawna z rzadkim imieniem a teraz... :(:( poprostu troche mi zal ze juz tak nie jest. to nie nerwy raczej smutek;/ klara 82 ale zgadzasz sie z zemna co do reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja koleżanka- Polka, mieszkająca w Niemczech nadała swoim córkom bliźniaczkom imiona Mia i Lea. Trochę się dziwiłam, ale ona mówi, że w Niemczech są bardzo popularne. I bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×