Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PomotanAnna

Zero uczuć macierzyńskich

Polecane posty

Gość wymrzemy wszyscy...
aaaaaaa >>> bezpłodna jesteś że się tak wściekasz ?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a co do sakramentu - święta racja - faceci to tchórze. oni tylko potrafią wymachiwać penisem i robić dzieci - gdyby tak kazdy przez pół roku został z dzieckiem zostawiony w domu to strach pomyśleć - 3/4 tych dzieci by umarło. a facet myśli że jak ma młodszą siostrę to już wielki boss z niego. Tak jak mówiłam - oni nic nie wiedzą o dzieciach i jak szczeniaki potrafią je tylko robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niestety nie:-( muszę uzywac prezerwatyw:-( a ty jestes pewny ze jestes płodny?? to dla was największa ujma - hmmm jak wy to mówicie - strzelać ślepakami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
aaa - następna wszechwiedząca....... wiecie co - wszystkie po urodzeniu dziecka stajecie się takie złośliwe...??? moją siostrą ja w większości się opiekowałem, bo rodzice pracowali i wszystko musiałem robić sam - zresztą nieważne..... aha przepraszam,że nie jestem kobietą - wszystkim Wam bym pomógł i porodził dzieci za Was - taka to straszna sztuka !!!! wielkie kurwa matki Polki wszechwiedzące !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No comment
wiecie co - wszystkie po urodzeniu dziecka stajecie się takie złośliwe...??? - ja nie rodzilam , bo nie chce dziecka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Wymrzemy - przeciez mowialm ze nie che moec dzieci !!!! to co bredzisz ? wiecie co - wszystkie po urodzeniu dziecka stajecie się takie złośliwe...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Wymrzemy - a wiemy wiecej niz Ty , to na 100 % . Bo my jestesmy doroslymi kobietami , wiekszosc z nas okolo 30-tki a Ty masz jeszcze mleko pod nosem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta_z_Wielkopolski
do autorki ja 2-3 lata temu (teraz mam 25) patrzeć na dzieci nie mogłam.rok temu też,chociaż już mi isę powoli zmieniało. teraz planujemy już dzidziusia :-) zmieni ci się albo i nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
co starsza 3 lata jesteś i taka mądra - nie takie przerabiałem Wake up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
jaaaassssssssssssssnnnnnnnnnne I tym milym akcentem zegnam. Znudzilo mi sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wymrzemy
o wypraszam sobie-matkę Polkę! :D a co do porodu mój drogi-to WIELKA SZTUKA ! I tu jednak jestem zmuszona Ci napisać- nic o tym nie wiesz, bo jesteś mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssserek
zgadzam się 1000000000000% z wypowiedzią powyżej gnojek zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×