Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PomotanAnna

Zero uczuć macierzyńskich

Polecane posty

Gość Obserwatorkaa
Nawiązując do tematu topiku, odpowiadam autorce. Nie dziwię się, ze w Twoim wieku nie masz jeszcze ochoty na posiadanie dzieci (miałam to samo). Być może nigdy nie będziesz się ślinić na widok bobasów. Nie możesz jednak zakładac, ze w przyszłości nie zmienisz zdania. Dlatego decyzję o rozstaniu z partnerem uważam za zbyt pochopną. Chociaz znam osobiście małżeństwa, które rozstały sie z powodu braku chęci (lub możliwości) posiadania dzieci przez jedno z małzonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymrzemy------> jest różnica pomiedzy podaniem części nika a podaniem innego nika, nie jestem Zygfrydą i radzę Tobie też czytać uważnie:D Cały czas próbujesz nam udowodnić że nie mamy racji. Tylko po co, tym bardziej że jako facetowi odpada Ci wiele z argumentów które kobiety podają jako przeciw posiadaniu dzieci, więc możesz sobie chcieć mieć dziecko, tylko czy będziesz chciał je wychowywać? czujesz się do tego w pełni gotowy, uważasz że jesteś do tego stworzony? Ok, znajdź kobietę która także będzie chciała i rozmnażajcie się dla własnej przyjemności. Obawiam się tylko że te Twoje wypowiedzi wynikają z tego że jakaś kobieta nie chciała mieć z Tobą dziecka, dlatego tak atakujesz te które innaczej wyobrażają sobie swoje życie. kompleksy w stosunku do wolnych, wyemancypowanyh jak piszesz kobiet wychodzą z każdego twojego wpisu. To przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Sygryda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
i tu się mylisz Zygrydo córko wikingów...... jestem jeszcze stosunkowo młody i nie planowałem jak na razie dziecka.... i żadna nie odmówiła mi dziecka, bo nigdy nie proponowałem hehehe dlaczego uważasz że mam kompleksy w stosunku do "wolnych, wyemancypowanych kobiet" - dlatego, że krytykuję takie postawy..? Wy macie swoje zdanie, ja mam prawo mieć swoje...... a do wychowywania dzieci nikt nie wie czy jest gotowy, dopóki nie znajdzie się w takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Wymrzemy ----> a do wychowywania dzieci nikt nie wie czy jest gotowy, dopóki nie znajdzie się w takiej sytuacji.. No chyba zartujesz! Do tego TRZEBA byc gotowym i swiadomym ze kazdy dzien to poswiecenie!!! Skad sie biora historie jak dzieci w beczkach czy maluchy wypadajace przez okno? Skad niemowlaki katowane przez rodzicow ? Wlasnie stad , ze rodzice mysleli , ze "jakos to bedzie" jak sie znalezli w sytuacji - a nie PRZED !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia-----> urodziłabym, starała bym się też jak najlepiej wychować, kto wie może bym nawet i pokochała tym opiewanym uczuciem matczynym. Wiesz ale tu bardziej chodzi o świadomą decyzję, ponieważ nie umiem w sobie wzbudzić takiej potrzeby, nie decyduję się, gdyby los zadecydował inaczej to sytuacja byłaby skrajnie inna, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Vanilla - u mnie nie ma takiej mozliwosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
bosze dziewczyno.... wiadomo, że w jakimś stopniu trzba być świadomym swych decyzji, ale nikt chyba nie czuje się W PEŁNI GOTOWY (jak pisała Sygryda) i stworzony do tego !!!! wiadomo, że normalny człowiek ma wątpliwości źle mnie rozumiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaa
Chyba żartujesz. Gdyby prawdą było to co Ty wypisujesz ludzkość skończyłaby w beczkach. Przeciez większość ciąż jest nieplanowana. Instynkt macierzyński pojawia sie najczęściej po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada matki
a to ponoć bezdzietne tak wyzywają cieżarne i matki na topikach! Tak się wszystkie żalą! :p co Was obchodzi cudze życie i cudza d........a? Macie dzieciaki? to się nimi zajmijcie ! Lepiej być bezdzietną niż matką z przymusu (bo np mąż i rodzinka naciska) albo złą matką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Wymrzemy - "ale nikt chyba nie czuje się W PEŁNI GOTOWY (jak pisała Sygryda) i stworzony do tego !!!!" Wlasnie ze nie ! Sa kobiety i mezczyzni ktorzy sa swiadomi chca , pragna byc rodzicami ! Nie mowie o dwudziestolatkach ktorym tylko sie wydaje ze wiedza ....ale np on 30 on 35 i swiadomie sie decyduja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
chcą, pragną..... - ale czy są W PEŁNI GOTOWI??? nawet tego nie wiedzą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do obserwatorkaa
Przeciez większość ciąż jest nieplanowana. No i widac kto planowal a kto wpadl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Stali muchi bedzie wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaa
Nie istnieje w 100% skuteczna metoda antykoncepcji. Co do nieplanowanych ciąż, takie sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do obserwatorkaa
Jezeli uprawiasz sex TYLKO w dni nieplodne , masz spirale i uzywasz prezerwatywy szanse zajscia sa marne , nie uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka/radom
a spirala nie dziurawi prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby faceci mogli zachodzić
w ciąże, aborcja byłaby sakramentem! :p więc "wymrzemy wszyscy" nie pier............l głupot bo gówno wiesz o macierzyństwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbka eustachiusza
Ja mam dziecko , ale innych dzieci nie lubie. Swoje dziecko to całkiem co innego niż obce. Osobiście nigdy nie miałam odruchów , żeby ciumkach do jakichś niemowlaków albo brac je na ręce - po co to komu potrzebne ? O d tego mają rodziców. Owszem , mam jakis tam szacunek do innych dzieci , pomogłabym jakby było trzeba , ale żeby jakieś cieplejsze uczucia , to nie bardzo ..... Powtarzam - swoje dziecko to całkiem co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaa
Do Do obserwtorka --------------> to już chyba lekka paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
gdyby faceci mogli zachodzić >>>> ale mi pojechałaś - chyba tego nie zniosę...hehehe a Ty masz dzieci ???? - to może nam opowiesz jak to jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię cudze dzieci a
swojego nie chcę mieć! Biorę je na ręcę, uśmiecham się, zaglądam babkom do wózków a swojego nie chcę! Nie ma więc co uogólniać -że cudzych można nie lubić a swoje się kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wymrzemy
mam ale jnie będę ci opowiadać jak to jest, bo i tak nie zrozumiesz :pi może lepiej nie wypowiadaj się na temat o ktorym nie masz zielonego pojęcia! idź sobie na erotyczne a macierzyństwo/lub bezdzietność zostaw kobietom :p Tym bardziej,że to forum dla KOBIET :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
nie chcę być chamski, więc mnie nie prowokuj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×