Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa220

rozbiłam małżeństwo

Polecane posty

Gość a niech zrobi ci
kolejnego dzieciaka a potem zostawi bo będziesz niedobra. Ty będziesz miała kolejnego dzidziusia z innym a on poszuka schronienia u następnej naiwnej, która go będzie tłumaczyć tak jak ty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknlkvbhgvg
no tak, on 2 dzieci, ty masz tez swoje i jeszcze w ciązy jesteś stać was na tyle dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się naiwniara przekona
jaki kochaś jest wspaniały na codzień . Żonę też kiedyś kochał, tak jak teraz ją........do czasu. Ją więć też to moze spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkototakidwadzieciaki
powiem ci ze znalam kiedys taką pare, ona rozbila mu malzenstwo, on naopowiadal jej bajeczek jak jego zona to zla byla, ze aborcje zrobila, ze zdradzala...tez mieli dzieci... potem sie okazalo wszystko nieprawdą, kochance tez zmachal dzieciaka, szmacil ją tak jak zone wczesniej... a jak znalazl sobie nastepna, to ta tez sie dowiedziala ze jest puszczalska dziwka i ze nie dba o dziecko :O oby to nie spotkalo takze ciebie facet ktory zle mowi o matce swoich dzieci jest sk*rwielem, to samo bedzie mowil o tobie :P jak znajdzie inną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję dac spokój załozycie
tego topiku. Oczekiwała zapewne zrozumienia. Nie zna życie. A potem założy biedactwo kolejny topik..."zostawił mnie i odszedł do innej..,jak teraz żyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
FAJNIE SIE UBAWIŁAM, TO BYŁA PROWOKACJA I TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak jesteś żałosna
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze prowokacja
bo sie w zeznaniach panna pogubiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×